yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

MF675ursus    1453

Nie wiem jak z wodą, ale kable pod napięciem różdżką da się znaleźć bez problemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

Tak samo jest z biorezonansem,działa na boleriozę,kto palił to niechce mu się palić,ale znowu firmy faraceutyczne nie mieli by dochodu i jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Ja sam teraz kopałem rure stalową od wody to różdżkami sie ratowałem. Jak się zagną to stoisz na rurze i się sprawdza. Tak samo pokazuje plastikową rurę gazową czy dreny w polu które są ceglane. Sumek weź dwie elektrody zagnij na końcach i idź pod pierwszą rurę na podwórku to się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

Nie wiem jak ta różdżka działa ale na pewno działa , ja kiedyś miałem potrzebę znaleźć źródło i znalazłem , tak samo jest z rurami kablami itp. najważniejsze w tym jest idealne skupienie się nad tym co się robi a nie wszyscy to potrafią 


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Bo źródło jest zaburzeniem w strukturze ziemi tak jak kable rury. Płytkie studnie do 10 metrów można znaleźć ale głębinówki to raczej nie jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smertin    80

Temat rożdżkarzy okyrie.

Czary! Działa! Do tego ręce, które leczą, a piramidy wybudowali kosmici.

Wiecie czemu różdżkarze znajdują miejsca gdzie wykopać studnie? Zdradze wam tajemnice - bo warstwy wodonośne są praktycznie wszędzie. Jestem już czarodziejem-różdżkarzem? Możecie mi płacić za tę jakże cenną poradę. Wykopcie dziure gdziekolwiek. Jeśli będzie odpowiednio głęboka - znajdziecie wodę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Weź dwie elektrody wygnij je i pójdz na podwórku pod pierwszą rurę, nic cię to nie kosztuje a sie zdziwisz 😁 https://youtu.be/tJluK_TA4zQ No nie wiem czy wszędzie jest woda ja mam studnie 6 metrową kręgowa u sąsiada identyczna i tam wody prawie nigdy nie było od lat i problem a u mnie żyła jest 3 metry pod powierzchnią i woda cały czas nachodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

nauka czy pseudonauka?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

czyli nie handelek, tylko od gospodarza ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
16 godzin temu, Strongman napisał:

Sposób na dzika,

 

a ja bym taką ustrzelił 

16 godzin temu, stempos1980 napisał:

Sumek mój nieżyjący już Tata szukał wody za pomącą zwykłego drutu i tam gdzie szukał i studnie wykopali to wody do tej pory nie brakuje.potrafil też określić głębokość danej studni.W jednym miejscu jak znalazł wodę to powiedział studniarzowi że będzie miał problem z zatkaniem studni to go wyśmiał a potem studniarz miał problem bo studnia na 50 metrów a woda na 4 metry w powietrze szła.chcesz to nie wież ale są takie osoby że mają taki dar ale też jest to wadą bo mojemu ojcu lekarz powiedział że ludzie z takim darem długo nie żyją

prawda, mam studnię od 12 lat na 8 metrów, 50 mm a specjalista od studni powiedział że nie możliwe żeby dalej szło z niej ciągnąć, a ciągnie normalnie, specjaliści są i jest ich niestety coraz mniej


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

Znaczy dobra cena czy zła bo nie rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Wydaje mi się że niezła,  trzeba targować jak by go za 25000 oddał to trza brać tur wart 10000 +rusak 15000. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Sam tur podnosi wartość ciągnika ale widać że MTZ jest ogarnięty i miły dla oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517
5 godzin temu, Mich9 napisał:

Bo źródło jest zaburzeniem w strukturze ziemi tak jak kable rury. Płytkie studnie do 10 metrów można znaleźć ale głębinówki to raczej nie jest możliwe

Ja swoją studnię mam 42 metry i różdżka ciągnęła jak głupia 


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233
50 minut temu, 6465 napisał:

Wydaje mi się że niezła,  trzeba targować jak by go za 25000 oddał to trza brać tur wart 10000 +rusak 15000. 

U mnie za 25 nie kupi ciągnika w tym stanie bez TUR-a

Jakby wysłać Sołtysa, to by człowiek pewnie jeszcze dopłacił za oddanie w dobre ręce :D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj