yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

mf362    1117

Ile na serwisie Husqvarny mogą wziąć za wymianę zębatki napędu łańcucha? Jakieś dobre sposoby bezpieczne na blokadę tłoka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16827

A weź kup. po więcej chodzą.


6465 napisał:

IMG_20190306_144151.jpg

Kup taką za 1000zl będziesz zadowolony 

Ciśnienie 200bar. Wydajność 1000l. 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249
3 godziny temu, jahooo napisał:

Ktoś użytkuje Karcher K5 ? Jakieś opinie ??

🙋‍♂️

Ja mam w sumie krotko, pare miesiecy. Ale na zwyklej dyszy to tak se - auto umyc, z grubsza maszyny czy ciagnik. Wzialem z orlenu za punkty - 500mnie kosztowala, wiec za te kase spoko. Zalozylem sobie te dysze rotacyjna, czy jak tam ona sie nazywa, odpalam - noooo tym to schodzi brud. Potem sie okazalo, ze razem z farba 😜

 

 

A jak niby te wmontowana pianiownce uzywac? Ten wezyk trzeba w zbiornik zanurzyc, czy jak? Pytanie moze glupie, ale to w sumie moja pierwsza wlasna myjka. A druga sprawa - u mnie na zwyklej lancy strumien jest tak jakby zwezony - zaokraglony. Nie idzie tego zmienic. W robocie mamy k5 premium, to tam na lancy jest szerszy i bardziej plaski.

1 godzinę temu, szczypka napisał:

mam taką od trzech lat działa bez zarzutu ostatnio myłem kurnik z przyschniętym gnojem do posadzki i wyczyściła elegancko można nią pracować bez przerwy ma silnik chłodzony wodą 

tylko nie używaj tej pianownicy wbudowanej pompa od tego cierpi lepiej dokupić pianownice 

3 godziny temu, jahooo napisał:

Ktoś użytkuje Karcher K5 ? Jakieś opinie ??

🙋‍♂️

Ja mam w sumie krotko, pare miesiecy. Ale na zwyklej dyszy to tak se - auto umyc, z grubsza maszyny czy ciagnik. Wzialem z orlenu za punkty - 500mnie kosztowala, wiec za te kase spoko. Zalozylem sobie te dysze rotacyjna, czy jak tam ona sie nazywa, odpalam - noooo tym to schodzi brud. Potem sie okazalo, ze razem z farba 😜

 

 

A jak niby te wmontowana pianiownce uzywac? Ten wezyk trzeba w zbiornik zanurzyc, czy jak? Pytanie moze glupie, ale to w sumie moja pierwsza wlasna myjka. A druga sprawa - u mnie na zwyklej lancy strumien jest tak jakby zwezony - zaokraglony. Nie idzie tego zmienic. W robocie mamy k5 premium, to tam na lancy jest szerszy i bardziej plaski.

1 godzinę temu, szczypka napisał:

mam taką od trzech lat działa bez zarzutu ostatnio myłem kurnik z przyschniętym gnojem do posadzki i wyczyściła elegancko można nią pracować bez przerwy ma silnik chłodzony wodą 

tylko nie używaj tej pianownicy wbudowanej pompa od tego cierpi lepiej dokupić pianownice 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325
3 godziny temu, jahooo napisał:

Ktoś użytkuje Karcher K5 ? Jakieś opinie ??

Mam karchera HD 1090, starsza, jeszcze w żółtych barwach. Taką sobie kup za 2500 używkę i na lata będziesz mieć. 230 bar, 1100 litrów/godz. Chociaż z tego co wiem ciężko taką znaleźć teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie cały sznurek w wpychasz do środka.

Żeby pianować musisz wężyk w pojemnik z szamponem/Chemia rozcieńczoną włożyć i założyć dysze regulacyjna i na niej zmniejszy ciśnienie na minimum.

 

Edytowano przez marcinnowicki87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BusteR    16

Uczmy się na błędach i ich nie powtarzajmy. Sprzedam Simsona S51 stan dobry brak dokumentów kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, daron64 napisał:

 

 

 

 

 

1 godzinę temu, daron64 napisał:

 

 

 

A jak niby te wmontowana pianiownce uzywac? Ten wezyk trzeba w zbiornik zanurzyc, czy jak? Pytanie moze glupie, ale to w sumie moja pierwsza wlasna myjka. A druga sprawa - u mnie na zwyklej lancy strumien jest tak jakby zwezony - zaokraglony. Nie idzie tego zmienic. W robocie mamy k5 premium, to tam na lancy jest szerszy i bardziej plaski.

 

 

za uchwytem jest miejsce na ich oryginalną butelkę z chemią wciskasz ją i regulujesz dozowanie pokrętłem i cała chemia przechodzi przez pompę co bardzo szybko kończy jej żywot lepiej tego nie używać a dokupić sobie zwykłą pianownice wtedy przez pompę przechodzi tylko czysta woda 

i jesli ktoś nie wie to na wejściu wody do myjki musi być wkręcony filtr 

 

 

 

 

 

Cytat

 

 

Edytowano przez szczypka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565
5 godzin temu, jahooo napisał:

Ktoś użytkuje Karcher K5 ? Jakieś opinie ??

 

Miałem k5.2012 wytrzymała 8 lat i sporo myła maszyn, oborę i teraz kupiłem znów k5 tylko fullcontrol. Do mycia maszyn wystarczająca dysza rotacyjna robi robotę no i cenowo jest ok. Myślałem kupić coś z HD ale wydać prawie 3 tyś na myjkę... trochę boli. A kupić używane... to można zaraz i wyrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Tylko czekać, aż ktoś przylecii i spyta, czy ktosmzna tego handlarza i dlaczego taki tani

Szkoda mi swój numer pokazywać, tak bym napisal, poczytał co tam wymyśli żeby kasę wyciagnac. Czy zaliczka na transport, czy co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9886
Dnia 24.04.2020 o 21:53, Axd529 napisał:

A te Waryńskiego ktoś użytkuje? Mówiłem mu o tych tanich ale uparł się na coś lepszego żeby było na lata i najlepiej frezowany

Przy rotacyjnej rurowy ale trójkąt juz z 10 lat chodzi i nic się nie dzieje. 

20 godzin temu, jacek1296 napisał:

Podobna sytuacja: środek dnia droga gminna, ale dosyć ruchliwa. Fendt 9xx na bliźniaku z ciąganą talerzówką za***rdala całą szerokością drogi bez jakiegokolwiek zamiaru zjechania i przepuszczenia jadących z naprzeciwka. Wszyscy w popłochu na pobocze, ja zatrzymałem się na swoim pasie przy prawej krawędzi jezdni. Fendt zatrzymuje się gwałtownie pół metra przed moją maską, kierowca z ryjem na mnie, "że musi przejechać, że z przodu jechał pilot ( coś faktycznie jechało ) " itp. Zapytałem tylko nie wysiadając z samochodu, czy ma pozwolenie na przejazd gabarytem. Oczywiście nie miał i zaczął straszyć policją. Mówię: dzwoń i sprawdź w przepisach jak masz jeździć. Za mną sznurek się ustawił. Zadzwonił najpierw do szefa( duży kombinat ), pomarudził, pobluzgał i zjechał na bok. Od tej pory jeżdżą normalnie, tzn. zjeżdżją na bok i przepuszczają.

To idiota jakis byl o.o najgorzej jak sie nie jest pewnym ale sie kłóci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    185
11 godzin temu, szczypka napisał:

jesli ktoś nie wie to na wejściu wody do myjki musi być wkręcony filtr

Prawda, tylko że domowe myjki karchera taki filtr mają w standardzie. Przynajmniej miały około dziesięciu lat temu jak kupowałem swoją K4. Jest on wielkości palca wskazującego i umiejscowiony jest w króćcu do którego przykręca się złączkę na wąż. Oczywiście nie byłem tego świadomy i kupiłem dodatkowo ten nakręcany. Przez pewien czas miałem dwa dopóki nie zaczęły ograniczać przepływu - zanieczyściły się, zaszły kamieniem. Wtedy zauważyłem ten mały filterek i go usunąłem zostawiając tylko ten nakręcany - wiadomo, większy - lepszy.

Z ciekawostek powiem, że jak zużyła mi się głowica pompy to założyłem od K5. W oryginalnej, pomimo tego że miała być metalowa (oba króćce metalowe) to tłoczki pracowały w plastiku (kupiona w markecie) i właśnie ten plastik się zużył.

Generalnie myjka myje i tyle - lepsza taka niż żadna. Niestety, w gospodarstwie jest tak że praktycznie wszystkie elektronarzędzia zwykle pracują rzadko, ale jak już pracują to długo i ciężko. Dlatego powinny być jakości profesjonalnej. Niestety, nie każdy może sobie na to pozwolić...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzk    177
14 godzin temu, mf362 napisał:

Ile na serwisie Husqvarny mogą wziąć za wymianę zębatki napędu łańcucha? Jakieś dobre sposoby bezpieczne na blokadę tłoka? 

 Sznorówka w miejsce świecy i udar 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

A tak bardziej profesjonalnie to blokada ze starego łańcucha i ogień. Sznurówka możesz sobie korbę pogiąć.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153
15 godzin temu, mf362 napisał:

Ile na serwisie Husqvarny mogą wziąć za wymianę zębatki napędu łańcucha? Jakieś dobre sposoby bezpieczne na blokadę tłoka? 

jak wymieniasz to szarpnij się na całość z wymiennym kółkiem
Kółko łańcucha marki Oregon 68210

  • Like 1

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Pytanie ktoś poleci jakiej firmy nowy rozsiewacz do polonów warto kupić. Sieję zwykłym rozsiewaczem ale tak byłby 1 przjazd mniej traktorem a i punkty na dofinansowanie się jakieś złapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj