yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

@leonardo111 To już mam mętlik . Ale jeśli posiadacze  zetora piszą to tak musi być 👍

To jeszcze przy okazji jako posiadacza prosze o opinie tego ciągnika 😏

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517
szymon09875    9889

Panowie szybkie pytanie, czy stary a nowy typ pompy oleju silnika w 385 różni się tylko zaworem czy jest cos jeszcze co by nie pozwoliło ich stosować zamiennie? Od 6 cyl jest wyżej kolo zębate i nie pasuje. Nie wiem jak to jest z nowym a starym typem 4 cyl. Różnica ceny spora 420 stary typ 240 nowy... 

Edytowano przez szymon09875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    705
2 godziny temu, hubertb napisał:

Lukasz to wszystko zależy od stanu ciągnika, cena hmmm pytanie czego szukasz. 

Generalnie rozglądam się trochę za 16245 i wpadło mi to ogłoszenie. Cena trochę wysoka ale wyposażenie lepsze. Założenie pierwsze było prosty ciągnik za ok 60000.


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249
30 minut temu, Agrest napisał:

@daron64

Tu jest trochę widać

 

Tamten post edytowalem i dopisałem, że częściowo znalazłem odpowiedź, ale tego nie zapisało. Dziwnie to forum działa. Dzięki za chęć pomocy 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

I to nie świadczy o braku synchronizacji.

Lukasz a rozglądałeś się za renówką? Nie szukaj prostego ciągnika bo to bezsensu ciągnik takiej mocy ma mieć przynajmniej EHR. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    705

Mówisz o takiej z silnikiem MWMa? Kiedyś raz siedziałem w 120.54


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    705

Tylko znaleźć takiego nie zaoranego no i ceny części. Wychodziły ze skrzynia 40?


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonardo111    116

ursus932, traktor mam od nowości obecnie 2800mth , kiedyś orał 3 skiby obrotowy rabewerk ,transport 2 przyczepy 2 x 10 ton ,odśnieżanie usługowe teraz jeżdzi z rauchem mds 921, opryskiwaczem 800l ,siewnik 3 metry konskilde , z rzeczy wymienionych : akumulator 2 razy na gwaranci zrywało płyty ,obudowa filtra powietrza ,sygnał -zwiny akumulatora parował na nie i przeżarło (teraz skrzynka po schodami i dwa 6 voltove ) raz wymieniony wysprzęglik i środek pompki sprzęgłowej ,reszta nic nie dotykane nawet pompki hamulcowe nie dotykane sprzęgło jeszcze nie było regulowane ani zawory podnośnik mocny 5340 mają dużo grubszy siłownik wspomagający od seri 7211 oczywiście nic nie opuszcza ogólnie nic się nie zepsuło przez 14 lat.Co do ''komfortu'' bez porównania do c360 skrzyni ani mostu w kabinie nie słychać, mam w nim fotel wymieniony na pneumatyczny  , kierownica 1 palcem ,kabina szczelna . Tak na marginesie zachodnich kolega miał MF 6290 od nowego (którym dożo sam jeżdziłem) przy około 500 mth posypało sie łożysko w skrzyni co uszkodziło 2 wałki tryby koszt w 2004 roku 20 000 przy 700 mth ukręcił się wałek w pompie wtryskowej (silnik perkinsa pompa rotacyjna) koszt 7000 tyś drobne usterki długo by pisąć przy 1000 mth się go pozbył...miał tęż małego MF seri 54 też od nowego pozbył się go po około 2000 mth ...

Edytowano przez leonardo111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 godzin temu, leonardo111 napisał:

ursus932, traktor mam od nowości obecnie 2800mth , kiedyś orał 3 skiby obrotowy rabewerk ,transport 2 przyczepy 2 x 10 ton ,odśnieżanie usługowe teraz jeżdzi z rauchem mds 921, opryskiwaczem 800l ,siewnik 3 metry konskilde , z rzeczy wymienionych : akumulator 2 razy na gwaranci zrywało płyty ,obudowa filtra powietrza ,sygnał -zwiny akumulatora parował na nie i przeżarło (teraz skrzynka po schodami i dwa 6 voltove ) raz wymieniony wysprzęglik i środek pompki sprzęgłowej ,reszta nic nie dotykane nawet pompki hamulcowe nie dotykane sprzęgło jeszcze nie było regulowane ani zawory podnośnik mocny 5340 mają dużo grubszy siłownik wspomagający od seri 7211 oczywiście nic nie opuszcza ogólnie nic się nie zepsuło przez 14 lat.Co do ''komfortu'' bez porównania do c360 skrzyni ani mostu w kabinie nie słychać, mam w nim fotel wymieniony na pneumatyczny  , kierownica 1 palcem ,kabina szczelna . Tak na marginesie zachodnich kolega miał MF 6290 od nowego (którym dożo sam jeżdziłem) przy około 500 mth posypało sie łożysko w skrzyni co uszkodziło 2 wałki tryby koszt w 2004 roku 20 000 przy 700 mth ukręcił się wałek w pompie wtryskowej (silnik perkinsa pompa rotacyjna) koszt 7000 tyś drobne usterki długo by pisąć przy 1000 mth się go pozbył...miał tęż małego MF seri 54 też od nowego pozbył się go po około 2000 mth ...

Dzięki kolego .Nie chcesz go sprzedać😝 ??

Pany jakąś dobrą trutke na szczury 🐀 ktoś poleci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166
lukasz20 napisał:

Tylko znaleźć takiego nie zaoranego no i ceny części. Wychodziły ze skrzynia 40?

można zwrocić też uwagę na fenda 61X jakiej mocy potrzebujesz pod jakie maszyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746
4 minuty temu, Ursus932 napisał:

Daj no link do tego

Maść na szczury, maść na szczury…

… wyciągasz Pan szczura z dziury, smarujesz szczura pod włos, szczur zdycha. Maść kosztuje tylko dycha.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579
7 minut temu, Ursus932 napisał:

Dzięki kolego .Nie chcesz go sprzedać😝 ??

Pany jakąś dobrą trutke na szczury 🐀 ktoś poleci ??

Płyn Toxan na allegro kup i na chleb polej. Ja na 12 kg pszenicy daje 1 litr i w pole na myszy. Bardzo ładnie działa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    185
22 minuty temu, Ursus932 napisał:

Pany jakąś dobrą trutke na szczury 🐀 ktoś poleci ??

U mnie się sprawdziło to: https://allegro.pl/oferta/trutka-na-myszy-szczury-gryzonie-ratimor-5-kg-6742546523

Wykładałem do nory dopóki szczury to zjadały - śladów ich bytności na razie nie widać. Na myszy też zadziałało dobrze - po zastosowaniu zniknął zapach myszy w garażu gdzie trzymam zboże...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1448

Cena pewnie netto, przebieg raczej nierealny, przednie opony zmienione- wystawione w innym ogłoszeniu. Gdybym miał do wyboru w tej cenie tego Farmtraca i dwa razy starszego Zetora- brałbym Farmtraca

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj