yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

daron64    4255

Nawet okazyjna. Ciekawe czy jest starszy, czy ktoś w jakimś celu kolektor z wydechem zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dokładnie po kabinie widać że 88 jest wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

A czym się konkretnie różni C-385A od 914 ? bo jakoś nie dostrzegam wielkich różnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Drobne zmiany w silniku , 80 ma mniej wyjść hydrauliki ,  i pewnie jeszcze coś Ale to już ktoś bardziej obeznany będzie wiedział 

Ogólnie sama drobnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25596

W sumie bez znaczenia czy 120 czy 160 jak ten sam silnik i gabaryty. Miast robić na 2000obr, na 1400 by pyrkał 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

Do ciężkiej serii Ursusa nie pałam wielką sympatią, ale jakby się trafiło coś w dobrym stanie nie mówię nie. Prędzej pewnie jakiś landini 80KM, MF 69x albo coś w tym stylu z silnikiem perkinsa, ewentualnie IHX 845XL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
30 minut temu, stempos1980 napisał:

I co dalej chcesz kupić czy w dobie kryzysu dajesz sobie na wstrzymanie?

Narazie się wytrzymałem ,lepiej nie ryzykować ,nie wiadomo też jak to długo potrwa i jaka będzie kondycja rolnictwa po tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558
2 godziny temu, jahooo napisał:

Do ciężkiej serii Ursusa nie pałam wielką sympatią, ale jakby się trafiło coś w dobrym stanie nie mówię nie. Prędzej pewnie jakiś landini 80KM, MF 69x albo coś w tym stylu z silnikiem perkinsa, ewentualnie IHX 845XL

Mf690t koło Chełma jest na sprzedaż, na fb na jakiejś grupie wystawiony. Chciał coś chyba 40tys za niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Y635    37

A tak serio to szukam kabiny do c-330 z błotnikami nie za miliony,ba ta moja puszka w każdej chwili może spaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7973
2 godziny temu, Ursus932 napisał:

Narazie się wytrzymałem ,lepiej nie ryzykować ,nie wiadomo też jak to długo potrwa i jaka będzie kondycja rolnictwa po tym wszystkim

nie wymiękaj :D teraz dobrze jezdzić oglądać bo nie ma gapiów i drogi puste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231

A gdzie tam puste. autokarów tylko jest mniej. Ruch tak jak zwykle. Może o tyle mniejszy jak to w ferie czy wakacje bywa w naszych stronach @Uziu92 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

ta kabina to fabryczna od jakiegos ruska-chyba mtz 50.

ruch na kabiny jest spory-w sobote widzialem dwie nowe do 60 jakis handlarz internetowy wiozl .

a sklepy stacjonarne z czescia dzialaja normalnie czy sa jakies ograniczenia ?


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9913

@Y635 skad jesteś? Kunowska z 60ki jest taka sama jak na ciapku?

U mnie działają, wpuszczaja pojedynczo i nie mozna isc na magazyn tylko chodzi facet i przynosi wszystko... trochę to sie dłuży. 

Edytowano przez szymon09875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7973

ja widzę że dużo mniejszy, miasto praktycznie puste, zero korków, za maszynami jadą tylko Ci co chcą kupić a nie gapie co nie mają co z sobą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj