yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

6465    12246
2 godziny temu, Ursus932 napisał:

Fajny może i by pasował

To bardzo blisko mnie byłeś 😏 mają tam trochę tego złomu

Jechałem przejazdem z Łasku na Częstochowę, i tak z ciekawości zajrzałem.  A to ty też z łódzkiego jak ją? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1075

Może ktoś ze wschodu chce Moją żmijkę. Będzie jechał ode Mnie transport do @Narko to można coś pokombinować jak coś

DSC_9620.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12246

Miałem okazję posłuchać Jak parkocze IHC kolegi @soltys48 . Dźwięk elegancki. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, szymon09875 napisał:

@Ursus932 teraz w Twoich okoliach bede robić pokazy, 4x4 na stałe załączone  😄 moze akurat przypasuje 😂😂

I tak nie bardzo wiem o co biega 😏

1 godzinę temu, 6465 napisał:

Jechałem przejazdem z Łasku na Częstochowę, i tak z ciekawości zajrzałem.  A to ty też z łódzkiego jak ją? 

To nie wiedziałeś ,tyle razy już pisałem że z łódzkiego 😏 to jeszcze dwóch handlarzy jest parę kilometrów od buczku w okolicy Zelowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12246
2 godziny temu, igor10246 napisał:

ja ci 2 m sprzedam za 400 zł tylko transport z Kluczborskiego  skombinuj 

Jak masz te wały?  Jak skręcane na trzy śruby to dam ci po 100zl za metr i zabiorę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    314

Mam pytanie. Zaczął mi w 5211 przeciekać dach. Tapicerka się odwiesiła i szyberdach też po przejściach. Dałoby radę to gdzieś w całości kupić i jak to cenowo wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dało by się . Drogie jak gdzieś się znajdzie . Podróbki bywają , ale badziewne podobno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    314

Wiem że może trochę kosztować. Szukałem ale nie widzę nic takiego w necie a szczerze mówiąc nie podoba mi się i śmierdzi ta tapicerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻemPitek    24
6 godzin temu, szymon09875 napisał:

Uzytkowalem tego typu pistolet.  Pomalujesz nim bez problemu. Potrzebujesz tylko wydajnej sprężarki ,bo te dysze lubią dużo powietrza. Powodzenia przy malowaniu sufitów. Nalewalem do większego zbiornika niż ten widoczny powyżej po same brzegi to ręce trochę bolały w tej pozycji. Polecam ten pistolet do wykonywania obrzutek cementowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1075
8 godzin temu, Morion napisał:

@grigawiela takie?

Z 500zł muszę dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702
10 godzin temu, migacz napisał:

Mam pytanie. Zaczął mi w 5211 przeciekać dach. Tapicerka się odwiesiła i szyberdach też po przejściach. Dałoby radę to gdzieś w całości kupić i jak to cenowo wychodzi.

Blachodachówki mi zostało w kolorze brązowym dwa arkusze, jak chcesz to ci oddam😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@tobi866 dłużej będzie szło ale wypiaskujesz ,często też przerwa na sypanie ścieriwa z racji małego zbiornika . ale takim małym kompresorem to nie pójdzie 😕 ,sprzęt musi być wydajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sa tez 38 litrow cos pare zł tylko droższe ,ale jak sprezarka nie da rady to d*pa z tego, trzeba pojechać przyczepa do piaskowania, podobno za 300-350 zł to wypiaskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Jedz do piaskowania, syfu mniej koło domu. Jak jednak bardzo chcesz sam pod domem to wypożycz sprzęt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12246

https://allegro.pl/oferta/zestaw-do-piaskowania-profi-do-karcher-hd-hds-7884812525

Ma ktoś z was takie coś?  Zdaje to egzamin? 

4 minuty temu, tobi866 napisał:

Sa tez 38 litrow cos pare zł tylko droższe ,ale jak sprezarka nie da rady to d*pa z tego, trzeba pojechać przyczepa do piaskowania, podobno za 300-350 zł to wypiaskuje.

Za 350? To wcale bym się nie zastanawiał tylko prowadził.  Mi za d46 powiedział 2000zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Narko napisał:

Znasz cenę?

Mniej więcej tak.. 

 

21 godzin temu, artek27 napisał:

Jaka cena i lokalizacja?

Pewno 2 zł x waga. Wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj