yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

tomo12    373

Dlaczego jeden z tańszych? Przecież w ogłoszeniu jest podana cena netto. Za 32tyś brutto masz Agro-masz na redlicy dwutalerzowej z kółkiem i komputerem do ścieżek podstawowym. Bynajmniej ja taką ofertę otrzymałem w tym roku.


Według mnie Agro-masz wychodzi taniej. Siewnik Agro-masz 3m na podwójnej redlicy z kółkiem kopiującym i komputerem do ścieżek niecałe 32tyś brutto. Natomiast w tym ogłoszeniu jest podana cena netto. Więc taniej nie wychodzi z tego co się orientuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tomo12 napisał:

@zycietoniejebajka1 Jak za dużo? Poznaniaki ponad 4tyś kosztują. Możliwe, że talerz i znajdzie, tylko pytanie w jakim stanie.

Chodziło mi bardziej o to, że gdybym szukał siebwika w granicach 8 tys szukał bym już siewnika na talerzach. 

Wiem że długo by było takiego szukać, ale może warto pomyśleć.. 

Haśka z linku -fajna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
4 godziny temu, tomo12 napisał:

Ogólnie przyzwoite siewniki moim zdaniem. Wygląda przyzwoicie. Jeżeli wszystko jest sprawne to bardzo dobra oferta. Dodatkowo części zamienne łatwo dostępne i jeszcze akceptowalne cenowo. Jedyny minus to brak ścieżek, ale w takiej cenie nie można wszystkiego mieć. Przy oględzinach zerknij, czy aparaty wysiewające nie są popękane, bo w tych modelach zdarzają się pęknięcia jeżeli ktoś zapchał. Przekładnię w razie wypadku można łatwo znaleźć na wymianę to też na duży plus. Fajne jest też to, że w przypadku wysiewu różnego rodzaju zbóż nie musimy przestawiać denek, zasuw a jedynie manipulujemy przekładnią 🙂

Patrzę po ogłoszeniach to cena dość atrakcyjna jak za ten model. Ciekawe czy coś nie popsute.

2 godziny temu, zycietoniejebajka1 napisał:

Ze za dużo trochę jak na redlice stopkową, za te pieniądze to już jakiś talerz się trafi. 

Zbyt dużego wyboru w talerzowych nie ma.

Siewnik nie dla mnie. Kuzyn szuka czegoś na 15 ha w takich pieniądzach jak w ogłoszeniu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709
3 godziny temu, zycietoniejebajka1 napisał:

Ze za dużo trochę jak na redlice stopkową, za te pieniądze to już jakiś talerz się trafi. 

Odpalę Ci dolę jak w tej kasie znajdziesz mi na talerzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441
2 godziny temu, SamaPrawda napisał:

https://www.olx.pl/oferta/siewnik-agro-tom-3m-talerzowy-podest-znaczniki-CID757-IDyHdOL.html Apropo siewników widział ktoś to w swojej okolicy? inne maszyny robią dość solidne, wszystkie ich produkty są raczej kopią maszyn zagranicznych, chcą wejść na rynek i aktualnie jest to chyba jeden z tańszych siewników szczególnie w takim wyposażeniu

Wygląda mi to na kopię poznaniaka. Raz w topagrze był ten siewnik z wyglądu czysty poznaniak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario5    49
2 godziny temu, tomo12 napisał:

 

 

Według mnie Agro-masz wychodzi taniej. Siewnik Agro-masz 3m na podwójnej redlicy z kółkiem kopiującym i komputerem do ścieżek niecałe 32tyś brutto. Natomiast w tym ogłoszeniu jest podana cena netto. Więc taniej nie wychodzi z tego co się orientuję.

 

agr.jpg

Cena katalogowa 42 tys 10 tys da się utargować? Widziałem ktoś kupił siewnik agro masz 2.5m za 35 tys brutto. Więc te siewniki jaki i inne maszyny coraz droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-CID757-IDDOk18.html Może ktoś chce tylko lance zaginęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    373

Mam na e-mail ofertę na Ozdoken w bardzo podobnym wyposażeniu za 27 400zł netto. Agro-masz był droższy, około 30 netto. Przeraszam, mój błąd. Rzeczywiście cena wyjdzie w tym wypadku wyższa. 

Edytowano przez tomo12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
1 minutę temu, jacus napisał:

Obydwa są tak samo dziadowskie. Jeśli już chcesz kupić amazone to w okolicy 3 zaczynają się ZAM

Te E F są wyprzedawane w DE w ogromnych ilościach ceny zaczynają się już nawet od 100 euro za takie słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
13 minut temu, Gregster napisał:

Rauch mds 932 a co o czymś takim myślicie, warto?

Jeśli starczy Ci zakres pracy 10-15m to według Mnie jeden z lepszych małych rozsiewaczy. Dla siejących kilka ton na raz wręcz idealny ze wzgędu na zbiornik

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregster    4

no chciałbym na 15 m. remonty drogie? Na co patrzeć przy zakupie?

Edytowano przez Gregster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046
19 minut temu, griga napisał:

Obydwa są tak samo dziadowskie. Jeśli już chcesz kupić amazone to w okolicy 3 zaczynają się ZAM

Te E F są wyprzedawane w DE w ogromnych ilościach ceny zaczynają się już nawet od 100 euro za takie słabe

w mojej okolicy to takich okazji nie ma, nie potrzebuje jakiegos super-hiper, po siewie lejkiem kazdy jest dobry, mi w zupelnosci wystarczy 10-12 metrow bo sasiadom z za miedzy nie bede nawozil, 

w promieniu 50 km znalazlem jednego zam -12 tysiecy 😂


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
14 minut temu, jacus napisał:

 

w promieniu 50 km znalazlem jednego zam -12 tysiecy 😂

To popatrz sobie jeszcze na sulku DR/DRC choć dno mają nierdzewne i lepsze mieszadło.  Tak samo złe nie są bogballe/KRM DZ. czy też rotina (dziś kopiowana w u nas ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709
1 godzinę temu, Pafnucy napisał:

Hi , hi . Sołtys , a ile tej doli ? :D

https://www.olx.pl/oferta/siewnik-talerzowy-sulky-CID757-IDDMW2a.html#2e0f594b48

Nie napisałeś jaki stan i model . ;)

fetorek a on ma 3m???

MOże kolega @Narko sie zainteresuje

1 godzinę temu, griga napisał:

https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-CID757-IDDOk18.html Może ktoś chce tylko lance zaginęły :)

widziałem lance od holdera za 1500

@griga rozmawiałem z gościem od agregatu-kopii lemkena, cena kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, soltys48 napisał:

fetorek a on ma 3m???

 No nie , ale może mniejszy odsyp ? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

@soltys48 gdzie widziałem te lance bo znajomy patrzy za jakimiś 21m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046
7 minut temu, griga napisał:

To popatrz sobie jeszcze na sulku DR/DRC choć dno mają nierdzewne i lepsze mieszadło.  Tak samo złe nie są bogballe/KRM DZ. czy też rotina (dziś kopiowana w u nas ;))

wszystkich ww promieniu 50 km to sa niecale 2 strony olx, jedna rotina ,jakas stara sulky, bogballe nie wystepuje, na sprzedajemy tez nie ma wyboru, do tego wiekszosc od handlarzy,

moze cos sie pokaze jeszcze- tak dolalo ze w tym tygodniu to do pola raczej nie wjedzie.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224

Dzieki za pamiec…. zeby to mialo o te dwie rajki wiecej to bym probowal cene targowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No nie ? Strasznie rzadko . Można jaki rządek kartofli pomiędzy . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558

Agromasz nabudowany na redlicy stopkowej 3m kosztuje 33tysiące brutto i agregat na zębach czyli najtańsza opcja i bez żadnych dodatków. Wcześniej o nim pisałem bo korci mnie kupić taki do Belarusa zamiast agregat i siewnik oddzielnie ale boję się że mocy zabraknie. Jak myslicie, jest sens? Bo oddzielnie zestaw wyjdzie tyle samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709
50 minut temu, griga napisał:

@soltys48 gdzie widziałem te lance bo znajomy patrzy za jakimiś 21m

to właśnie 21m, okolice żychlina-brałem tam pompę do swojego holdera

50 minut temu, Pafnucy napisał:

 No nie , ale może mniejszy odsyp ? 🤔

dawaj adresa jutro wyśle butelkie DĘBRZYNIAKA

48 minut temu, Narko napisał:

Dzieki za pamiec…. zeby to mialo o te dwie rajki wiecej to bym probowal cene targowac.

Nie bój sie tego rozstawu, sam byłem głupi i nie wziąłem na podobnym rozstawie nodeta.U mnie w okolicy bardzo popularne sa siewniki kockerlinga a tam rozstawy są równie duże

@szymon09875 jaki tam jest rozstaw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj