yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

bratrolnika    28746

Żeby chociaż ich dwie sztuki wyprodukowali, to by jednym robił a drugiego na części za stodołą trzymal, a tak ok tylko jeden jedyny jest to nie wiadomo ile się nim człowiek by nacieszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A już sam nie wiem ,jakoś straciłem wene do szukania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chyba nic nie kupie ,poczekam troche ,dołoże i może coś nowego z tańszych wezmę

@stempos1980 A parę sztuk dopiero ,różne model 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Diagnosta może się doczepić do tabliczki zastępczej, jednak przeważnie tego nie robi. Nie rozumiem o co biega z zabudową kabiny, mógłbyś rozjaśnić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    185
5 godzin temu, URSUS16 napisał:

Przyczepy ciekawe ale nie pisze nic o dokumentach do rejestracji i najważniejsza rzecz - hamulce są najazdowe i w niektórych tylko na przednią oś. Biorąc to pod uwagę i tak jak ktoś wcześniej napisał że najprawdopodobniej mają 8T DMC to przy tej cenie nie wydają się atrakcyjną ofertą, bym powiedział nawet że to jest kiepska oferta. Jedyny ich atut to wywrot na tył jeśli ktoś potrzebuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Panowie, przepisy ulegają zaostrzeniom. Obowiązki zawsze były tyle że diagności oko przymrużali. Generalnie nawet jak jedziesz i dostaniesz negatywa za pierdołę to tracisz w sumie 20zł. Zawszę też można wykonać wcześniej przegląd stanu technicznego NIEOBOWIĄZKOWY, najlepiej na tej samej stacji diagnostycznej;) Dostanie się wtedy jasne wytyczne i oszczędzi nerwy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166
Agrest napisał:

Trójkąt nadal obowiązkowy?

w grudniu był obowiązkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441
1 godzinę temu, stempos1980 napisał:

Parę razy byłem ciapkiem i nikt się jakoś nie czepiał za brak trójkąta

Z drugiej strony co go szkodzi uwiesić na ciągniku jeść to nie woła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

I koszt też nie jest przerażający. Dalej jednak nie mogę wymyślić zabudowy kabiny ? Jeśli chodzi o dodatkowe światła to mogą być pod warunkiem poprawnego montażu. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
3 godziny temu, Agrest napisał:

Trójkąt nadal obowiązkowy?

Przy czy ? Przy ciągniki ? A kiedyś był obowiązkowy ?

 

3 godziny temu, stempos1980 napisał:

Parę razy byłem ciapkiem i nikt się jakoś nie czepiał za brak trójkąta

Bo nie jest obowiązkowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@up nie obraź się ale  to już po zdjęciu widać że ruina. Za 40tyś to rekorda ciężko znaleźć a  co dopiero BS-a.

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
8 godzin temu, URSUS16 napisał:

Będę miał skorupową przyczepę na zbycie. 

8 godzin temu, URSUS16 napisał:

Mam skorupowego tandema na zbycie. 

8 godzin temu, URSUS16 napisał:

Mam skorupowego tandema na zbycie. 

8 godzin temu, URSUS16 napisał:

Mam skorupowego tandema na zbycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 godzin temu, hubertb napisał:

Co do przyczep, ten sposób montażu to gęsia szyja: Gooseneck, te przyczepy są olbrzymie i bardzo ciężkie. Na filmie ciągną ją pojazdy mające około 350-400 kucy i dwa razy tyle momentu obrotowego ważą po 3tony przy 6m długości; 250 w oznaczeniu to długość 250 in. 
 

Podoba mi się to rozwiązanie ale chyba na Polskich drogach bym tym nie pojezdził już nie wspomnę o tankowaniu takiego smoka który by to pociągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1117
8 godzin temu, hubertb napisał:

Diagnosta może się doczepić do tabliczki zastępczej, jednak przeważnie tego nie robi. Nie rozumiem o co biega z zabudową kabiny, mógłbyś rozjaśnić? 

Podłoga zabudowa podnośnika mostu a przecież nr jest pod spodem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9889
9 godzin temu, Rolnik7343 napisał:

Przy czy ? Przy ciągniki ? A kiedyś był obowiązkowy ?

 

Bo nie jest obowiązkowy ;)

Czyli na egzaminie na prawo jazdy pytanie o obowiązkowy trójkąt było wymyślone bez poparcia w kodeksie? Pojazd wolnobiezny trójkąt, ciężarowy dwie prostokątne tablice...

2 minuty temu, zycietoniejebajka1 napisał:

Poznaniaka mam na sprzedanie, nie chce kto? 

Cały w oryginale nie malowany, nie remontowany, przekładnia nie ruszana , sypać i siać. 

 

IMG_20190402_194734.jpg

3m ? Ile cenisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj