yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

mf362    1119
11 minut temu, daron64 napisał:

W 3 ciągnikach przeszedłem z wody na płyn, w żadnym nie było jakichkolwiek problemów. Najmłodszy z nich miał 31 lat.

I nigdy nic nie rozbierane ? Tloki tuleje ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Sąsiad przechodził w tym roku z wody na płyn w c330 89r.  Zalał płyn patrzy cieknie kranikiem, kupił kranik trza wymienić.  Jak chciał odkręcić to gniazdo z chłodnicy wyrwał. I mi mówi na h*ja mi to było. 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-hardi-CID757-IDDp4uY.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1119
16 minut temu, Agrest napisał:

Trzeba przeglądać ogłoszenia w okolicy. Nigdy nie wiadomo co się okazyjnie trafić może.

Tak jak ja szukalem rozsiewacza a trafil sie 8km Ode mnie ;)

3 minuty temu, 6465 napisał:

Sąsiad przechodził w tym roku z wody na płyn w c330 89r.  Zalał płyn patrzy cieknie kranikiem, kupił kranik trza wymienić.  Jak chciał odkręcić to gniazdo z chłodnicy wyrwał. I mi mówi na h*ja mi to było. 

Moj dalszy znajomy z rodziny znow w MF 3060 dowiedział się o drugim kraniku (blok) do pierwszego duzego mrozu :D ciagnik na wodzie chodzil... teraz nowy blok... jest i plyn - niewiedzą /glupota kosztuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

Oczywiście że tak. Ale wartość części jest taka że gdyby był blisko to bym go kupil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EteroxPL    2
Dnia 25.01.2020 o 19:48, rafal3939 napisał:

Jak najdalej od tego handlarza, przyjeżdżają od niego złomy zza granicy, niektóre odpicuje aby odpalało a inne to padliny, złomowisko i tyle, nie polecam. Wiadomo, że za takie pieniądze nie ma co oczekiwać, ale odradzam wam całkowicie, nie pytajcie skąd to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7973
3 godziny temu, czesio200 napisał:

Najwiekszy idiota i kłamca na yt dodaje nowe kłamstwo. Ciągnik stał na olx kilka mieś za 17600. Był u dziadka od nowości dziadek nie chciał słyszeć o mniej niż 17. A że na umowie wpisali 10tyś to logiczne skarbówka. Nie trafiały do dziadka żadne argumenty, że ma 4 łyse opony nie ma przeglądu to nawet nie przejdzie itp. Mówi że to super sprzęt a sprzedawał bo się konczył silnik (duży przedmuch do skrzyni korbowej oraz nierówna praca na wysokich obrotach, dym to sami widzicie. ciągnik ma okkoło 6tyś mtg a dziadek wmiawiał, że nie liczy od tego roku i ma 1900. Remont silnika plus oponony to lepiej było sprzedać za 17 idiocie z YT i dołozyć do czegoś z 4x4.

a czego się po nim spodziewać :D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To niedroga by była . Skrzynia jakaś olejem zalana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588
4 minuty temu, zetorki12 napisał:

To Hassia ?

Danagri, Hassia DKL, Lemken Eurodrill, Kongskilde Demeter - praktycznie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423
griga napisał:

https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-hardi-CID757-IDDp4uY.html

jakie tam mogą być usterki?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25596

Pewnie simering za 3 zł wystarczy.

Mój był suchy, poszedł w robotę i cała skrzynia uciapana. Stwardniał uszczelniacz i się sączyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
zetorki12 napisał:

To Hassia ?

U nas jak otworzyli zakłada to robili jako danagri. Podobnego ma do sprzedania marcinNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
simson2812 napisał:

griga napisał:

https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-hardi-CID757-IDDp4uY.html

jakie tam mogą być usterki?

Membrany, krancowki w zaworach, uszczelniacze, ciężko jednoznacznie powiedzieć


Gerade bei #eBayKleinanzeigen gefunden. Wie findest du das? https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/rts-lemken-anhaengespritze-zum-ausschlachten/1310011364-276-2965?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3939    200

U mnie jak poszła woda do oleju, po rozebraniu i wyjęciu tulei można było przez nie patrzeć tak rdza wyżarła dziury. Także spuszczanie wody na zimę to niedobry pomysł. Tylko płyn.

 

  

1 godzinę temu, EteroxPL napisał:

Jak najdalej od tego handlarza, przyjeżdżają od niego złomy zza granicy, niektóre odpicuje aby odpalało a inne to padliny, złomowisko i tyle, nie polecam. Wiadomo, że za takie pieniądze nie ma co oczekiwać, ale odradzam wam całkowicie, nie pytajcie skąd to wiem.

Tylko tak z ciekawości  bo mam go w obserwowanych i sprawdzam co ogłasza. Ja już kupiłem i mam teraz porównanie do jego "lalek".

Edytowano przez rafal3939

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
11 godzin temu, KlimekPL napisał:

Nie gadaj, że ktoś z młodego pokolenia interesuje się klasykami z pegasusa

o dziwo dla takiego brzdąca to bardzo fajna zabawa tak samo dla nas jak mieliśmy po kilka lat

10 godzin temu, KlimekPL napisał:

brat, całkowicie rozsądne podejście, warto pokazywać młodym to co nam kiedyś sprawiało przyjemność. Jak by najpierw zobaczył PS4 czy tam PS5 to już by nawet kijem nie chciał dotknąć pegasusa.

Oczywiście to tylko taki przykład ;)

u znajomego mechanika lepszy numer. Jego syn po raz pierwszy za komputer wszedł w szkole i stwierdził że mu to do życia nie potrzebne. a młody co przyjeżdżam to w warsztacie kluczami kręci przy rowerach sobie i kolegom naprawia, nawet dętkę umie wymienić i naprawić. swoją drogą jestem ciekaw jak będzie za 5 10 lat z nim

6 godzin temu, slawek74 napisał:

Kiedyś na płytach z gazetą żona pierwszą kupiła i sam w to czasem grałem moje dzieci wychowane bez strzelanek😃😉

ja byłe wychowany na szachach i Heroes'ach III i IV jak tato grał a pegazusa miałem przez miesiąc bo popsułem. wolałem do Prababki świętej pamięci na wieś ( do 1wszej klasy podstawówki typowy mieszczuch) i jak to mawiała "A ten bolszewik dalej za tymi traktorami cieka"  

5 godzin temu, czesio200 napisał:

nie rozumie jak można jeździć na wodzie w dzisiejszych czasach. koszt płyny najtanszego 50zł 10l i można palić ciągnik cały rok i zostawiać na mrozie.

no tak płyn bardzo fajna rzecz ale każdy robi jak chce, sam miałem zalany płynem po remoncie ale blok się rozszczelnił i nawet nie ma kogo żeby to naprawić (ja na studiach baluje) więc jak się w pole jedzie to 5 litrów w bańce do kabiny i jazda więcej w 18 godzin roboty nie ubyło, jak są sianokosy to ciągnik nie stygnie i codziennie po 20 min chodzi. a do ciągnika już się nie opłaca nic dokładać bo i tak za rok czy 2 do rzyda na chandel bo trumna na kołach byle ciśnienia olejów i w oponach było a będzie chodził

4 godziny temu, bratrolnika napisał:

Można, w trzech ciągnikach woda spuszczona i wlany płyn, nic im nie jest

mi to znajomy mechanik powiedział że zalać wody destylowanej i płukanki do układów chłodzenia 3 godziny pojeździć, spuścić 2gi raz zalać samą wodą i przez 3 godziny jeździć i na koniec znowu z płukanką godzinkę i jeśli się nie rozszczelni to nie ma uja żeby z płynem coś się stało a chłodnica się nie zapcha bo płukanka rozpuszcza ten syf 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj