yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

stempos1980    7905
3 godziny temu, PRIMO napisał:

@soltys48 a konkretniej?

Jak nie chcesz oficjalnie to na pw pisz. 

Do Darka mam jakieś 200 km jakby nie było. 

160 kilometrów masz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4403
2 godziny temu, robi57362 napisał:

coś gdzieś wie o jakiejś prasie pasowej z lubelskiego do 25tys z siatką marka mało ważna oby nie odmalowana i nie wyeksploatowana . na olx i sprzedajemy nic ni ma

Zależy od potrzeb.Ile ta prasa ma obrabiac  i co ja  ma ciagac?Ja jestem laik  od pras Ale mam sąsiadów  każdy  po 30 sztuk bydła i 20 ha.Obaj mają new holland 654.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
13 minut temu, stempos1980 napisał:

160 kilometrów masz 

Byłem w tamtych stronach za prasą koło Łowicza to wyszło mi coś około 180 km a do Darka jeszcze jakieś 20 km trzeba doliczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Primo jadąc od Radomia to Darka masz 20km przed Łowiczem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2358
PRIMO napisał:

@robi57362 zdecyduj się czego ty właściwie chcesz bo te wymagania jakie postawiłeś to nie idą w parze.  Nie wyeksploatowana to 25 tysi to za mało.

sa sa tylko teraz martwy okres na prasy w lecie byla bardzo fajna nh 648 za 19tys tyllo z kasa stalem niepewnie i odpuscilem juz jej nie ma

szymon09875 napisał:

Za 25 tys nie kupisz dobrej prasy bez wkladu i to z siatką. Ja za Vicona rv 1901 bez siatki i do poprawek pasy wzialem 23. Duzo chcesz prasowac?

ok 1000 belek sipmowskich

Baks00 napisał:

2 godziny temu, robi57362 napisał:

coś gdzieś wie o jakiejś prasie pasowej z lubelskiego do 25tys z siatką marka mało ważna oby nie odmalowana i nie wyeksploatowana . na olx i sprzedajemy nic ni ma

Zależy od potrzeb.Ile ta prasa ma obrabiac  i co ja  ma ciagac?Ja jestem laik  od pras Ale mam sąsiadów  każdy  po 30 sztuk bydła i 20 ha.Obaj mają new holland 654.

ok 1000 belek ciagac ma mtz 82. Nh jak najbardziej biore pod uwagę może jedynie nie chcial bym claasa varianta bo chyba mtz to trochę przy malo


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
20 minut temu, PRIMO napisał:

Byłem w tamtych stronach za prasą koło Łowicza to wyszło mi coś około 180 km a do Darka jeszcze jakieś 20 km trzeba doliczyć. 

odliczyć, tak jak @6465 pisze, ja wcześniej niż Łowicz

wg mapy masz do mnie 152km najkrótszą drogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4403
14 minut temu, robi57362 napisał:

sa sa tylko teraz martwy okres 

Nie martw się  jak już  kupisz, to wtedy  będzie  ofert do groma -tak zawsze jest 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
24 minuty temu, robi57362 napisał:

sa sa tylko teraz martwy okres na prasy w lecie byla bardzo fajna nh 648 za 19tys tyllo z kasa stalem niepewnie i odpuscilem juz jej nie ma

ok 1000 belek sipmowskich

ok 1000 belek ciagac ma mtz 82. Nh jak najbardziej biore pod uwagę może jedynie nie chcial bym claasa varianta bo chyba mtz to trochę przy malo

Godna polecenia. 

https://www.olx.pl/oferta/prasa-rolujaca-new-holland-658-siatka-sznurek-2001r-648-br-CID757-IDDfA52.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

Pany , mam chętnych kupców na moją ziemię pod żwirownię i nie wiem jaką realną cenę mogę żądać 

Cena u mnie około 25tys za ha , proponują trzy razy więcej a mam wrażenie że to o wiele za mało 


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

Też tak myślałem , jeszcze nie wiem co oni na to ale w takim przypadku musiałbym być na bieżąco z ich zyskami a to może być kłopotliwe i mogą mnie dosyć łatwo wydymać


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy dają nawet 100 tys zł za ha a jednemu żwirownia wymieniła się z rolnikiem ze za każdy 1 ha dostał 3 hektary gdzie indziej lepszej ziemi lub jeden zamienił się na działki budowlane   

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

niedaleko nas też gość otworzył żwirownię, płacił 28tys.zł za ha, i w sumie dobrze wyszło, zalewowe łąki sprzedane, za niewiele więcej kupione tyle samo ha dobrej ziemi

gdyby te łąki zostały u nas to nie wiadomo czy teraz dałoby się na nie dojechać i cokolwiek tam zrobić nawet jeśliby się tam dojechało, gość tam dosyć poważnie działa, kopią głęboko w dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25612
Gość   
Gość
1 godzinę temu, marulekk napisał:

@zetorki12 znasz tego pana ? 

https://www.olx.pl/oferty/user/1lf3F/

On handlarz czy klepie maszyny w stodole?

Znam i to świetnie . Chociaż już z rok Go nie widziałem . Co Ci potrzeba ?

Handlarz . Jego stan zdrowia nie pozwala na klepanie maszyn .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

@Agrest w przypadku tego ostatniego musisz być WYMAGAJĄCYM KLIJĘTEM, a ja nie wiem czy taki jesteś, ale zaglądaj z gościem czy się nie chce zamienić za słownik ortograficzny plus doplata, bo widzę że by mu się przydał

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16860
Agrest    25612

Zrobiłem promocyjną wyprzedaż i poszedł. Przepracował u mnie 102 godziny. To były najdroższe prace polowe😁

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5334
25 minut temu, zetorki12 napisał:

.. . Co Ci potrzeba ?

Rozglądam się za broną talerzową 2,7-3m i tak on w okolicy wyskoczył mi


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj