yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PRIMO    8046
10 minut temu, mf362 napisał:

Opony trochę za liche  na taką wage 

:)

Koła teraz to akurat najmniejszy problem. 

4 minuty temu, slawek74 napisał:

na jednej gnój od krów na drugiej od jałówek co by się nie pomieszał 😀😉

W żniwa luks rozwiązanie bo można zgarnąć na jedną przyczepę dwa gatunki zbóż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702
3 godziny temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

 

Masz z nim kontakt to zapytaj jak możesz czy sprzedał bo z tego co widzę ostatnio coraz rzadziej odwiedza AF.

Edit.

https://www.otomoto.pl/oferta/jeep-grand-cherokee-jeep-2-7-crd-laredo-skrzynia-po-regeneracji-4x4-laredo-ID6C3mVh.html

Czy to jest samochód @extrabyk ??

Nie, jego był taki szampański kolor

Z tego co widzę w jego ogłoszeniach to już nie ma, ale może akurat się skończyło

To jego ogloszenie, bierz numer i dzwoń, tylko że u niego krucho z zasięgiem

https://www.olx.pl/oferta/highland-cattle-szkckie-bydlo-gorskie-podlasie-CID757-IDrvS4r.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146
1 godzinę temu, PRIMO napisał:

W żniwa luks rozwiązanie bo można zgarnąć na jedną przyczepę dwa gatunki zbóż. 

ja to i na taką d47 załaduję dwa gatunki


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

nie MF jest za tani tylko zetor za drogi ;)

  • Like 1

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1076
7 minut temu, KlimekPL napisał:

https://m.olx.pl/rolnictwo/ciagniki/q-massey ferguson 3080/?view=gallery&page=1

Te ciągniki ogólnie są cenione sporo taniej od zetorów z lat 80 i 90 a są lepiej wykonane i dużo bardziej funkcjonalne, jaka może być tego przyczyna? 

W MF-ie płacisz za realny stan a w zetorze za wspomnień czar. Ot cała różnica. MF-y w dobrym stanie też do tanich nie nalezą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za fetorka płaci się jeszcze ekstra sprzedającemu za to, że pozwolił  nabyć obiekt marzeń z wczesnych lat 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    784

Ja takiego zetora 7745 bym bardzo chętnie kupił, ale minimalna cena za zwyczajny stan to 50000 a dla mnie wart jest max połowy tej ceny. 

A z kolei te fergusony to chyba mają problem z drogimi naprawami. No i tyle elektroniki w starym ciągniku to trochę taka tykająca w portfelu bomba. Może dlatego niektóre egzemplarze można kupić nawet poniżej 30000 co jest kuszącą ofertą za tak komfortowy ciągnik z EHR i polbiegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeden synchronizatoro do tej skrzyni w mf 2,5 tyś

Kupie zatora 6245 oczywiście w nie wygórowanej cenie, najchętniej centralna Polska

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1076
10 minut temu, Ursus932 napisał:

Jeden synchronizatoro do tej skrzyni w mf 2,5 tyś

Kupie zatora 6245 oczywiście w nie wygórowanej cenie, najchętniej centralna Polska

Jak kupiliśmy naszego ze skrzynią 32x32 to w remont skrzyni poszło jakieś 6-7tyś (za cały z innymi poprawkami jakoś 8+) ale i tak uważam że warto. Te ciągniki konstrukcją dorównują obecnie produkowanym a możliwością obciążenia sięgają w lata 80-te. Na mały areał to idealny układ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

a w mf która skrzynia najtrwalsza?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1076
Przed chwilą, simson2812 napisał:

a w mf która skrzynia najtrwalsza?

Niby 16x16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

tak I kolega mówił co na mf siedzi od 2000roku tylko wcześniej miał starsze modele. kupił bym mechanicznego 390 ale brak na rynku a jak coś jest to cena wysoka, albo adekwatna do sprzętu...


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
20 minut temu, zycietoniejebajka1 napisał:

A Ty chyba "80" planowałes kupić? 

 

20 minut temu, bratrolnika napisał:

@Ursus932 a co to taka odmiana, z ciężkiej serii na Zetora schodzisz????

Panowie tylko krowa nie zmienia poglądów😊. Plan jest dwa kupić , takiego 6245 do tura i coś z ciężkiej serii do prac w polu . Ale najpierw chyba zetor😏

5 minut temu, slawek74 napisał:

wymiękł 😁

Oj nie tak prędko , ja koziorożec strasznie uparty 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj