yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Krzysztof81    3870

Czytałem artykuł o tych dieslach w Jeepach. Pisali tam zeby omijac szerokim łukiem. Jak brac to tylko ⛽ plus podtlenek LPG. Kolega miał takiego tylko jak wielki tak głupi z napędem na jedną oś. Cm śniegu i nie szło jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441
1 godzinę temu, mf362 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/mtz-pronar-CID757-IDDgCg7.html

1990 i taki pronar byl ? Cos za nowoczesnych chyba ze maska i kabina na zwykłym mtz albo rocznik zle wpisany 

Ciężko stwierdzić co to jest. Biegi na po środku czyli może to być stara wersja Mtz ale z kolei  deska rozdzielcza czy anwet charakterystyczny przycisk od serii 82SA od wałka. Nie wiem czy chciało by sie komus robić taka odbudowę

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Grzechooo napisał:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-hw-80-11-hk-8-hl-80-11-wywrotka-CID757-IDDdnfD.html Panowie może jakieś informacje na temat takich przyczep. Warto się w taki typ pchać czy szukać typowo hl? W jakim celu są te sprężyny na obrotnicy?

Sąsiad ma taką przyczepę jest bardzo wysoka w porównaniu od innych przyczep jak widzę jak z nią jeździ na nieruchawościach to myślę ze zaraz będzie leżeć na boku ale jeszcze jej nie położył ja bym szukał raczej normalnej ha-lki ,hw lub jakiejś czeskiej przyczep      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
54 minuty temu, Krzysztof81 napisał:

Czytałem artykuł o tych dieslach w Jeepach. Pisali tam zeby omijac szerokim łukiem. Jak brac to tylko plus podtlenek LPG. Kolega miał takiego tylko jak wielki tak głupi z napędem na jedną oś. Cm śniegu i nie szło jechać.

Na necie twierdzą że 2.7 crd to dobre silniki, 4.7 z LPG pewno lepszy i wieksza moc tylko ja tym samochodem będę robił krótkie trasy czasem gdzieś dalej. Przy jeździe w koło komina chyba  nie zdążę nagrzać silnika żeby przełączyć na gaz A jeździć na samym Pb przy silniku 4.7 to będzie za drogi w utrzymaniu niestety. Z tego co wyczytałem to najgorsze diesele to te z silnikiem 3.1 i od nich raczej trzeba trzymać się z daleka. Mam właśnie dylemat ale najwięcej zalet w moim przypadku przemawia za dieslem 

1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

Jakiś składak ten MTZ

@extrabyk jakiś czas temu sprzedawał Cherokee, zapytaj, może jeszcze ma

Masz z nim kontakt to zapytaj jak możesz czy sprzedał bo z tego co widzę ostatnio coraz rzadziej odwiedza AF.

Edit.

https://www.otomoto.pl/oferta/jeep-grand-cherokee-jeep-2-7-crd-laredo-skrzynia-po-regeneracji-4x4-laredo-ID6C3mVh.html

Czy to jest samochód @extrabyk ??

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    788
przybyslawice5211 napisał:

58 minut temu, Grzechooo napisał:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-hw-80-11-hk-8-hl-80-11-wywrotka-CID757-IDDdnfD.html Panowie może jakieś informacje na temat takich przyczep. Warto się w taki typ pchać czy szukać typowo hl? W jakim celu są te sprężyny na obrotnicy?

Sąsiad ma taką przyczepę jest bardzo wysoka w porównaniu od innych przyczep jak widzę jak z nią jeździ na nieruchawościach to myślę ze zaraz będzie leżeć na boku ale jeszcze jej nie położył ja bym szukał raczej normalnej ha-lki ,hw lub jakiejś czeskiej przyczep      

A ta to jest hk? Te są sporo tańsze, a mam chęć coś nabyć takiego do remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tu kto, kto spawał Alu MMA? 

Jakieś wskazówki na pierwszy raz? Wiem że trzeba elektrody wygrzać, materiał spawany podgrzać, coś jeszcze istotnego? 

Jednorazowa akcje muszę zrobić, albo się uda, albo nie-lubię próbować 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
58 minut temu, Grzechooo napisał:

A ta to jest hk? Te są sporo tańsze, a mam chęć coś nabyć takiego do remontu.

Ja bym się osobiście nie pchał w HK, ich ceny są faktycznie troszkę niższe niż HW ale remont kosztuje już tyle samo. A w przypadku chęci odsprzedaży nie będzie już tak łatwo odzyskać kasę. Miałem mniejsze HK i strasznie ciężko jest je sprzedać przez te sprężyny. Gdzie zwykłą hk5 zarejestrowaną sprzedaliśmy od ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9888
2 godziny temu, farmtrac8244 napisał:

Ciężko stwierdzić co to jest. Biegi na po środku czyli może to być stara wersja Mtz ale z kolei  deska rozdzielcza czy anwet charakterystyczny przycisk od serii 82SA od wałka. Nie wiem czy chciało by sie komus robić taka odbudowę

Koło mnie odbudowywali mtz, znajomy mial takiego ale w blachach jak belarus nie pronar, 83 rok ale odbuwany w 96 bodajze i duza kabina ale biegi w srodku itp jak w starszych wersjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
38 minut temu, zycietoniejebajka1 napisał:

Jest tu kto, kto spawał Alu MMA? 

Jakieś wskazówki na pierwszy raz? Wiem że trzeba elektrody wygrzać, materiał spawany podgrzać, coś jeszcze istotnego? 

Jednorazowa akcje muszę zrobić, albo się uda, albo nie-lubię próbować 😊 

To wszystko jak na tą metodę.... dla elektrody 3 około 100 amper 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6891
1 godzinę temu, massey235 napisał:

Osobiście nie przemawiają do mnie te fikuśne podłogi i szukałbym czegoś z prostą. Czasami może się zdarzyć potrzeba przewiezienia czegoś płaskiego a tutaj nic nie włożysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
Dnia 17.01.2020 o 14:41, soltys48 napisał:

Mamy w firmię i jak narazie chodzi ok.  Jeszce do tego końcówka na zamek za 100zł i git robota. 

Ktoś coś wie na temat tego fendta. 

image.png

 

Dla zainteresowanych ta broszura pod tym linkiem: http://www.fendtfan.com/verzeichnis/600er-serie/

 

image.png

Edytowano przez stuart
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zależy co spawasz jak trochę grubszy materiał to probuj spokojnie  na 80.... 

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    788
griga napisał:

Ja bym się osobiście nie pchał w HK, ich ceny są faktycznie troszkę niższe niż HW ale remont kosztuje już tyle samo. A w przypadku chęci odsprzedaży nie będzie już tak łatwo odzyskać kasę. Miałem mniejsze HK i strasznie ciężko jest je sprzedać przez te sprężyny. Gdzie zwykłą hk5 zarejestrowaną sprzedaliśmy od ręki

A czym się różni hk od hl?


griga napisał:

Ja bym się osobiście nie pchał w HK, ich ceny są faktycznie troszkę niższe niż HW ale remont kosztuje już tyle samo. A w przypadku chęci odsprzedaży nie będzie już tak łatwo odzyskać kasę. Miałem mniejsze HK i strasznie ciężko jest je sprzedać przez te sprężyny. Gdzie zwykłą hk5 zarejestrowaną sprzedaliśmy od ręki

A czym się różni hk od hl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj