yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

a to może nie widziałem takiej ,to powiem że tył lepiej wygląda jak w tych nowszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1117
7 minut temu, soltys48 napisał:

NIe bardzo, widziałem niedawno 6 w nienajgorszej zabudowie w podobnej kasie

Orginał, sąsiad jak budował chatę to miał takie coś

Czyli pierwsze ostrowki na bazie 4011 musialy byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145
47 minut temu, mf362 napisał:

Czyli pierwsze ostrowki na bazie 4011 musialy byc :)

pierwsze wersie ostrówka K 161 

  • Like 1

Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9889

Przeglądam oferty bo szukam kabli właśnie , 75mm2 a najlepiej 95 moze cos sie trafi w dobrych pieniadzach, te byłyby ok, ale boje sie tej masakry troche :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Żarty ,ale naprawdę szkoda kombajnu 😕ktoś poniósł stratę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746

Po co ci takie grube, jakim prądem spawasz że aż takie potrzebne??? Do 200A to 25mm2 to świat i ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@szymon09875 zgłoś się do pana na AF może ma jakie kabelki 😎

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To tylko złom ,wszytko temperatura strawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9889
2 minuty temu, bratrolnika napisał:

Po co ci takie grube, jakim prądem spawasz że aż takie potrzebne??? Do 200A to 25mm2 to świat i ludzie

240 A przy 100% na 2 zakresie wg faceta ktory mi ją robił. Przy 4 elektrodzie podczas ciągłego spawania kable sie nagrzewają i musze przerywać na kilka minut. Paliłem szyny to co chwila przerwa bo kable za słabe... Fakt że teraz mam palnik to palic raczej nią nie będe ale wolałbym załozyć już takie jak powinny być

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, szymon09875 napisał:

240 A przy 100% na 2 zakresie wg faceta ktory mi ją robił. Przy 4 elektrodzie podczas ciągłego spawania kable sie nagrzewają i musze przerywać na kilka minut. Paliłem szyny to co chwila przerwa bo kable za słabe... Fakt że teraz mam palnik to palic raczej nią nie będe ale wolałbym załozyć już takie jak powinny być

A jaki sprzęt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9889

Spawarka ma z 30 lat jakiś elektryk ją zrobił ojcu. Kilka lat temu sie spaliła i dałem ją do przewinięcia, facet pytał czy nie chce jej mocniejszej bo ma tanio grubszy drut i zrobił tak że teraz moge pretem nawet spawać :D a jak podłącze na 220v to i cienkie blachy, nie wiem do konca jak to działa bo to nie moja specjalność ale podłączam tylko 2 fazy plusowe bez zera lub 220v.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357
31 minut temu, Ursus932 napisał:

Jest człowiek na AF który trudni się skupem spawarek ,to może kable by nabył 😎

Tylko nie wiem czy masakre weźmie 😝

@Rolnik1973 panie Ryszardzie ,szukasz rekorda ponoć ,trochę farby i w pole

Kurła 😭

Ale zobaczcie "grządka" i kogut ocalał 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj