yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
6465    12380

Jadąc gdzieś  widziałem  jak drewniane pale ładowarką wbijał, jeden trzymał a drugi ładowarką wciskał je łychą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

Drewniane ciężko wbić w ten sposób , rury wbijałem

@szymon09875Ten koło mostu?

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

Ciekawe jaki byłby koszt ciągnika wogóle bez kół 🤔 https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-claas-renault-ares-620-110-km-CID757-IDCYg93.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9913

Nieee, z tym nic wspolnego lepiej nie miec. To kto inny ale jutro sie dowiem czy jeszcze to ma bo wiem ze chcial sprzedac.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
8 minut temu, szymon09875 napisał:

Nieee, z tym nic wspolnego lepiej nie miec. To kto inny ale jutro sie dowiem czy jeszcze to ma bo wiem ze chcial sprzedac.

Może bym i kupił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
stempos1980    7905

Przy takim Świdrze to trzeba uważać na ręce i mieć trochę krzepy jak kamienia złapie na go do góry wyjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbor    124

Mamy tego demona w lesie. Wiercimy doły na słupki jak składamy metry i powiem że daje radę. Świder jest z gownolitu ale silnik i przekładnia ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sumek666 napisał:

Nie oczekuje od niego żeby podnosił przyczepę. 

Mam dla niego 2 zadania. 

Pierwsze to:

Mam rozsiewacz gdzie zasuwy zamyka siłownik jednostronnego działania, a otwierają je sprężyny wypychajace olej z siłownika z powrotem do zbiornika. 

Chciałbym, żeby to działało tak.

Daje prąd zasuwy zamknięte. Zabieram prąd zasuwy otwarte. 

Drugie zadanie:

Będę miał opryskiwacz, który wymaga stałego zasilania w olej i wolnego splywu.

Chciałbym zamiast blokować dźwignię nadusić guziczka żeby olej płynął z elektrozaworu i zasilał rozdzielacz na opryskiwacza. 

a może by tak dał elektryczny siłownik do zasów,przeróbek by było ale myślę że by to dało radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
9 godzin temu, Rolnik1973 napisał:

A na farmer piszą że najczęściej z używanych był kupywany ursus c360 w2019r

 

może w 1989r. a nie w 2019????

8 godzin temu, Rolnik7343 napisał:

tak

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
13 godzin temu, Ursus932 napisał:

Pewnie jakie ogrodzenie do bydła będziesz stawiał 😏 chyba dobry pomysł żeby pod słupki tym robić

no na pewno wygodnie, u mnie mimo że susz jak ch.. to w 4 godziny ogarnęli we 2 40 dziur pod podkłady 

13 godzin temu, SamaPrawda napisał:

jaki janusz tak samo jak kiedyś widziałem ogłoszenie że sprzeda ciągnik zdjęcia fajne itp ale w opisie że +vat bez zaczepów, ciężarków, i przedniego tuza, z tym wyposażeniem + 10 tyś, takich to tylko za jaja powiesić 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jest gruby złom to droższy 😏 kilka litrów żółtej farby do tego naklejki i Jcb jak nowe😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
1 godzinę temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

NIe bardzo, widziałem niedawno 6 w nienajgorszej zabudowie w podobnej kasie

45 minut temu, Ursus932 napisał:

to raczej jakaś samoróbka na c4011

 

 

 

Orginał, sąsiad jak budował chatę to miał takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj