yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
yacenty    3838

Rozmawiamy o ciekawych ofertach używanego sprzętu rolniczego na allegro, ale również i na innych serwisach typu olx czy sprzedajemy.

Wymieniamy się opiniami na temat ofert, jak i sprzedających.

Kontynuujemy temat: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/278578-znalezione-na-allegro-i-nie-tylko-2019/

  • Like 1

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

"Innowacyjne rozwiązania

Piła posiada stalowy grzbień oporowy, mechanizm natychmiastowego zatrzymania łańcucha oraz wbudowane amortyzatory (antywibracyjną rączkę) minimalizujące drgania podczas pracy."

No  rzeczywiście innowacja z tym stalowym grzebieniem oporowym 😂

"To jest miś na skalę naszych możliwości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287
14 minut temu, CYCU123 napisał:

to samo co NAC tylko 200 zł droższe ?

No nie dokońca 100% nac, znajdź różnicę 

To odpowiednik ursusa

W nacu brak pompki, inny gaźnik, inna pokrywa filtra powietrza, brak śruby bocznej do napinania łańcucha tylko od przodu. Inny starter, inny włącznik zaplonu.

https://allegro.pl/oferta/pilarka-spalinowa-nac-cst52-45-01ac-3-km-45-cm-6694214333

Edytowano przez Rolnik1973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rex15    265

Pany, pytanie na szybko, gdzie najtaniej kupie worki big bag 1000kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

koło mnie facet sprzedaje po cukrze, z dwoma lejami - góra i dół płaciłem jakoś po 10zł, nówki chyba miał po 30zł


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbor    124

Ten YTO co ktoś wystawiał wcześniej link to ode mnie ze wsi. Ściągają to z Francji chyba popokazowe. Było tego ze 4 sztuki jak ostatnio przejezdzalem obok. Także żaden naciągacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287
15 minut temu, slawek74 napisał:

Ryszard ale ty wierzysz w tego ursusa 😀

Wierzę, inaczej bym nie kupił, przecież to nalypka odpowiada za jakość sprzętu, tak jak z traktorami, większość na tych samych podzespołach a pod każdą nalypką inaczej chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYCU123    13
14 minut temu, Rolnik1973 napisał:

No nie dokońca 100% nac, znajdź różnicę 

no trochę jest zmian, mam tego naca co podałeś w linku piła całkiem ok, kupiłem w lokalnym markecie za 340 zł w promocji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1271
28 minut temu, KlimekPL napisał:

Jeśli nie ma jakichś poważnych wad technicznych to cena bardzo dobra. Pewnie niedługo będzie można znaleźć ten egzemplarz odmalowany i bez zaczepów za 55tys. 

miałem  kiedyś takiego 7745 z turem. sprzedałem  go chyba za 18 tys. 10 lat temu.W miarę wygodny ,ale w polu mtz lepiej idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3939    197

matisz:

Ktos ostatnio szukał żmijki w lubelskim, w tej cenie to jak za darmo. Sam bym kupił jakby była blizej.

https://sprzedajemy.pl/zmijka-do-zboza-przenosnik-slimakowy-fi-200-lublin-2-e30984-nr60728244

 

 

Ja szukałem, jahoo podał mi namiary że klientowi w pysk tylko za... Jedna żmijka zgieta, pordzewiała za 800, druga za 1400 ale silnik stał i w sumie też bez szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1115
44 minuty temu, soltys48 napisał:

tak

Nie było problemów i zastrzeżeń ? :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj