Patryk_zetor3011

Gaz ręczny zetor 3011

Polecane posty

Adi96    1556

Takie rzeczy to nie tutaj lec do retrotraktor na forum tam może pomogą

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomzetor
      proszę pomozcie wymieniłem uszczelnienie w siłowniku wspomagania w 7211 iprzestało działać wspomaga tylko w lewo przed wymianą samoczynnie skręcał w prawo
    • Przez Grzesiek84
      Witam
      Mam założony siłownik wzdłuż silnika nie ten oryginalny tylko zakładałem wspomaganie na orbitrol. Po jakimś czasie użytkowania są luzy na klinie od głównego wąsa na zwrotnicy dodatkowo nawet jak luzów nie było to ciężko uprowadzić go po drodze prosto lekko pływał. Moje pytanie do użytkowników zetorów ze wspomaganiem - siłownikiem między kołami takim jak mają oryginalnie np. Zetor 5320 ??? i czy np od zetor 5320 siłownik kompletny będzie pasował do Zetora 6211 z 93' ? Każda sugestia mile widziana.
    • Przez MtzTeam
      W moim ciągniku Mtz-82 Belarus mam problem z skrętami. Ciągnik w prawo skręca dobrze a w lewo jest znacznie mniej . Jak ustawić by skręcał tak samo w obie strony. W ciągniku jest serwomechanizmie.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam Zetor 5211 wspomaganie na serwomechanizm  zacina się ciężko ruszyć kierownicą?
    • Przez kamil43
      Witam, Zimą ściągnęliśmy Zetora 6245 z Norwegii. Odremontowaliśmy i cały czas mamy problem ze wspomaganiem. Nie można jeździć.
      Jak to w remontach wymieniliśmy uszczelniacze w tłoczysku wraz z pierścieniami. Zakupiliśmy nowy drążek drgań, bo stary był pęknięty.
      Złożyliśmy zetora wyregulowaliśmy tłoczysko i Ciągnik ciągnął w prawą stronę. Rozebraliśmy tłoczysko włożyliśmy 2 zestaw naprawczy problem nie znikł.

Kolejnym krokiem było nowe tłoczysko, serwomechanizm z Kalisza za 1250zł... niestety problem dalej nie zniknął, zmieniliśmy pompę, na oryginalną Czeską też coś ok 1000zł i nic, próbowaliśmy tego wszystkiego na rożnych olejach.

Można wyregulować siłownik tak aby nie ściągał, ale nie można wtedy kręcić w prawą stronę.
      Jeśli uniesiemy przód do góry można lekko i swobodnie kręcić kierownicą. Niestety nie wiem już w czym problem siedzi.

Nie dzień dzisiejszy nowy serwomechanizm poleciał na gwarancje  bo zaczął ciec i jest wsadzony stary, z którym najwidoczniej jest wszystko OK.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj