News
piotrek9321

Owijarka samozaladowcza metal fach

Polecane posty

piotrek9321    2

Witam. Zastanawiam się nad zakupem używanej owijarki z przednim załadunkiem metal fach. Czy macie doświadczenia z taka owijarka, polecacie ja? na co zwrócić  uwagę przy zakupie ? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zetor5340
      Witam.
      Jak wyzej,co sadzicie o owijarkach samozaladowczych??
      Czy to maszyna duzo pomaga?
      Za ile mozna taka kupic?
      Ma ktos z was taka??
      Oplaca sie,kupowac taka owijarke?
      Prosze napiszcie cos o tym sprzecie.
      Jak pracuje taka owijarka?

Tu mam pare przkladow: http://maszyny-rolnicze.low.pl/maszyny-rolnicze170.htm
    • Przez Recker
      Witam. Mam problem z owijarką metal fach z552 po ok 12-13 obrotach strasznie zwalniają obroty dodanie gazu nic nie daje. Co może być tego powodem?
    • Przez Domek96
      Cześć potrzebuję owijarkę stacjonarną do bel o średnicy 150
    • Przez Domek96
      Cześć potrzebuję owijarkę stacjonarna gdzieś za 3500 mak. na średnice bel owijanych 150cm
    • Przez michal100
      Witam
      Planuję zakup owijarki samozaładowczej. Do stacjonarnej potrzeba ludzi a mi zależy na szybkiej pracy. Zastanawiam się nad owijarką AWID Czyżew bo nie jest droga a niewiele (chyba) różni się od innych. Rozmyślałem też o przerobieniu stacjonarnej na samozaladowczą. Słyszałem że w Zubolach gm. Trzcianne ktoś się tym zajmuje. Co o tym sadzicie? Zależy mi na opinii posiadacza takowej. Co myślicie o zakupie używanej? Proszę o opinię na ten temat 😀
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj