zizu21

John 7800 problem z recznym

Polecane posty

zizu21    0

Witam wszystkich i mam taki problem w John deere 7800 nie wiem gdzie jest śruba do naciagania taśmy hamulca ręcznego. Ręczny wogule nie łapie ewentualnie jeszcze pomuzncie jak zmienić taśmę w nim jak nic nie da podciagniecie. Proszę o pomoc

peugeot    51

Dzwignia od ręcznego wystaje z przystawki i ma trzy otwory do regulacji ( jak ją zobaczysz to będziesz wiedział co zrobić ) . Aby zmienić taśmę trzeba spuścić olej i odkręcić przystawkę , zdemontować dzwignię ręcznego , wyciągnąć trzpień ( ten pod zaślepką )-- ma on otwór gwintowany w który należy wkręcić śrubę i za nią ciągnąć , no i wałek główny

zizu21    0

Dzięki za pomoc muszę wyciągnąć tesme koniec regulacji

Wiadomość z agroFakt.pl

zizu21    0

A jeszcze spytam bo żeby odkręcić przystawkę przeszkadza z lewej strony  gruba rura która idzie z przodu do tyłu skrzyni jak spuszcze olej z przystawki to cały olej zejdzie że skrzyni? czy tylko z przystawki i czy jak odkrece ta rurę to czy olej nie wyleci z całej skrzyni? 

Wrzucę zdjecie

IMG_20200109_141051.jpg

IMG_20200109_141106.jpg

peugeot    51

Wyleci prawie cały olej , na końcu tej rury ( w tylnym moście ) jest sitko , zobacz co na nim będzie .

zizu21    0

A wie może ktoś gdzie można kupić taśmę lub okładziny lub gdzie to regenerują  i ile może kosztować 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez cygi
      czym róznią sie od siebie john deere 7810 i 7800 ?? co sadzicie o tych maszynach i jakie maszyny da rade pociagnac.... ile spali.... ciekawy jestem równiez jego awaryjnosci i ceny czesci zamiennych.... czy watro kupic urzywanego ?? wiem ze to duzo pytan ale interesują mnie te traktory....
    • Przez fineasz007
      Witam,
      Nadchodzi wiosna, dlatego też trzeba odpowiednio przygotować maszyny na jej powitanie. Zimne miesiące pomogły wzbogacić park maszynowy o traktor John Deere 6300. Jednak, aby spisywał się on bez zarzutu i większych problemów należy wymienić w nim wszystkie płyny eksploatacyjne, filtry oraz olej.

Jako że jest to pierwszy ciągnik tej marki w moim posiadaniu, chciałbym zapytać, gdzie są wszystkie korki spustowe oleju, płynu chłodnicy, filtry (wszystkie, tj. powietrza, paliwa, olei), a także inne rzeczy, o który nie wolno zapominać? Jaki rodzaj oleju, płynu do chłodnicy, a także w jakich ilościach je zalewamy? Generalnie prosiłbym o wszystkie cenne informację w formie klarownej rozpiski, aby każdy, kto w przyszłości kupi "Jaśka" mógł sobie tutaj zajrzeć i rozwiać wszystkie wątpliwości. Jak wiadomo, na tych rzeczach się nie zaoszczędzi.

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za udzielone informacje!
      Fineasz007
    • Przez tomaszwierzbicki_131195
      Witam, mam problem z wymontowaniem tylnego siłownika podnośnika w JD 8100. Jak wysunąć bolce? Są one równo schowane z siłownikiem ( nie wystają poza otwór). Jest tam podkładka zabezpieczająca, którą zdjąłem. W bolcu jest kilku centymetrowy gwint, może jego trzeba wykorzystać? Z góry dzięki.
    • Przez grabaz
      Witam,
      Mam problem z John Deerem 6900, a mianowicie po ustawieniu dźwigni na postoju/parking nie blokuje się skrzynia, ciągnik jest na luzie. Co może być tego powodem? Sprawdziłem linkę i chodzi razem z dzwigienką przy obudowie skrzyni. Czy linkę można naciągnąć bo jest chyba jakaś regulacja czy raczej problem jest w skrzyni?
    • Przez Rzewson
      Witam mam problem z moim John deerem ,ładowarka nie odpala samoczynnie po 20 min Odrazu po zgaszeniu odpala ,muszę ją odpalać z rozruchu ,akumulator jest dobry , filtry zmieniane ,po podpięciu rozruchu wystarcza jej jeden obrót do odpalenia.Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj