Marian1224

John Deere 4040 problem z przednim napędem

Polecane posty

Marian1224    0

Witam pomoże mi ktoś z hydraulicznym przednim napędem A dokładnie było tak że  działał ale ciaglo jednokoło mocniej A teraz jak złącze to nie działa tylko czuje jak traktor dostaje opór po załączeniu tak jak by ten napęd blokował ktoś coś pomoże gdzie szukać problemu ???

mariusz(ZDUN)    325

U panie to jest tak durne i skomplikowane urządzenie że raczej nie licz na pomoc osobiśnie nie znam nikogokto by to potrafił dobrze zrobić o kosztach nie mówiąc

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

szaman1    158

Potwierdzam co mówi poprzednik, słyszałem od kumpla handlarza że jak to się skończy to tylko podmiana od dawcy 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez seba836
      Witam, pacjent JD 6520 SE na zwykłej pompie w trakcie jazdy stracił moc przestał reagować na gaz, jedzie na każdym bieg ale do 1tys obrotów nieraz jak się go zgasi albo sam z siebie normalnej zaczyna reagować na gaz.
      Przed tym świeciła się kontrolka świec żarowych i chodził nierówno niekiedy ale normalnie miał moc. Ktoś miał podobnie pompa paliwa? Jak sprawdzić błędy w nim bo oglądałem poradniki na YT i przyciskiem pod kierownicą i potem kierunkami przełączać się nie da bo nie mam przycisku wie ktoś może? Pozdrawiam 
    • Przez TOMASZ22
      Jestem po wymianie obu pomp w moim jelonku, wymieniłem oraz filtr oleju, a ciągnik nadal kiepsko podnosi

Caps Lock!
    • Przez Dariusz1972
      Mam problemy z ciągnikiem John Deere 1640 a dokładnie z podnośnikiem i turem  przy podnoszeniu tur i podnośnik drży.Wymieniłem pompę wewnętrzną skrzyni, pierścienie, tuleje i podkładki dystansowe koszyka półbiegów , wszystkie oringi , uszczelki gumowe, uszczelki tłoka podnośnika.Po remoncie nic się nie zmieniło.Ciśnienie w pokrywie skrzyni wynosi 9.5 atmosfery.
      Jeżeli ktoś wie co może być powodem usterki będę wdzięczny za wskazówki.
    • Przez Bogdan0077
      Witam, 
      Posiadam fajny silnik po remoncie z kombajnu 1075, 150km model 6359 TZ02. Nie mogę go sprzedać a stoi nieużywany, więc zastanawiam się, czy dałoby się włożyć go do ciągnika 3350. Kołnierz wygląda tak samo, cały blok jest w zasadzie taki sam. W 3350 mam 100 km, a nie ukrywam fajnie byłoby mieć 150. Waham się tylko, czy skrzynia wytrzyma większy motor no i czy w ogóle ten silnik tam będzie pasował. No i czy chłodnica od 100 konnego silnika da radę go wystudzić. 
      Ma ktoś z was może doświadczenie w tym temacie?
    • Przez krystiab
      Witam ciagle cieknie mi olej z tego zaworu wymienię oring jest 3 dni spokoju. I znowu się zaczyna. Chciałbym się dowiedzieć od czego jest ten zawór i co może być przyczyna ze oring tak szybko ulega zużyciu 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj