Go艣膰

"Rolnicy. Podlasie" i inne programy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KarolTD90    742
1 minut臋 temu, Pafnucy napisa艂:

dlaczego ten Pan sie rz膮dzi tak na Emili gospodarstwie?

Bo to jej bzykacz

• Like 3

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
6465    7194
4 minuty temu, Bananek napisa艂:

Sam bym tak zrobi艂. Do mojego s膮siada przyje偶d偶a sporo interesant贸w, kt贸rzy parkuj膮 ko艂o mnie. Pal licho, 偶e staj膮. Ale ruszaj膮c zazwyczaj ryj膮 ten trawnik. Wiosn膮 lub w mokre dni niszczy si臋 to momentalnie.

A to czasem nie w pasie drogowym馃

• Like 1

Udost臋pnij ten post

Bananek    12815
HF86 napisa艂:

Przed chwil膮, Bananek napisa艂:

Mechanik samozwaniec. M贸wi艂em Ci o nim. Ci膮gle ci sami interesanci. Ci膮gle te same maszyny. Ci膮gle te same usterki.

to un m贸j ten rozruszajnik robi艂 馃

Ty chyba chory. Ja z Kacprem go robilim.

• Thanks 1

Udost臋pnij ten post

Bananek    12815
6465 napisa艂:

4 minuty temu, Bananek napisa艂:

Sam bym tak zrobi艂. Do mojego s膮siada przyje偶d偶a sporo interesant贸w, kt贸rzy parkuj膮 ko艂o mnie. Pal licho, 偶e staj膮. Ale ruszaj膮c zazwyczaj ryj膮 ten trawnik. Wiosn膮 lub w mokre dni niszczy si臋 to momentalnie.

Zgadza si臋.

Udost臋pnij ten post

gregor1284    5864
37 minut temu, marcin19071980 napisa艂:

Kur..... 偶e im nikt tego nie zabroni chodowac w tym syfie. A co z poidlami?聽

Gdzie jest weterynaria i Agentura ja si臋 pytam聽

Udost臋pnij ten post

Bananek    12815
soltys48 napisa艂:

2 minuty temu, Bananek napisa艂:

Pojedz膮 ch艂opaki. Na jutro ka偶dy z kanapkami przyjdzie.

To samo powiedzia艂a moja Magda

Bo ona te偶 wie co Ch艂opy przy robocie potrzebuj膮 wci膮gn膮膰.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰   
Go艣膰
1 minut臋 temu, 6465 napisa艂:

no raczej.

Udost臋pnij ten post

marcin19071980    672
Napisano (edytowany)
8 minut temu, Bananek napisa艂:

Z tym k艂adzeniem kamieni na poboczu nie jest tak prosto i nie jest to legalne. Twoje ko艅czy si臋 na p艂ocie a trawnik przed p艂otem nie jest tw贸j i nie legalnie wykonujesz prac臋 w pasie drogowym. Je艣li po艂o偶ysz tam kamienie i kto艣 zniszczy sobie o nie samoch贸d to b臋dziesz mia艂 przej..... Sprawa znana z s膮siedztwa.聽

Edytowano przez marcin19071980
  • Like 4

Udost臋pnij ten post

soltys48    13519

Bo ona te偶 wie co Ch艂opy przy robocie potrzebuj膮 wci膮gn膮膰.

widzi ile ja wciagam

• Haha 2

Udost臋pnij ten post

slawek74    8313

Jaka tam robota troch臋 dupy powozili 馃き jak by przy betonie z betoniarki fundamenty albo strop leli 馃榿馃檰鈥嶁檪锔

• Like 3

Udost臋pnij ten post

Bananek    12815
marcin19071980 napisa艂:

Twoje ko艅czy si臋 na p艂ocie a trawnik przed p艂otem nie jest tw贸j i nie legalnie wykonujesz prac臋 w pasie drogowym. Je艣li po艂o偶ysz tam kamienie i kto艣 zniszczy sobie o nie samoch贸d to b臋dziesz mia艂 przej..... Sprawa znana z s膮siedztwa.

Przed p艂otem nie jest tw贸j. Ale je艣li na tym trawniku kto艣 si臋 wypieprzy na 艣niegu albo lodzie to mandat dostaniesz ty, bo wtedy jest tw贸j.

• Like 3

Udost臋pnij ten post

oniak    271
Napisano (edytowany)
9 minut temu, slawek74 napisa艂:

mam kilka kamieni na zbyciu jakby co.... 馃榿 chyba do lasu wywioz臋 ..

Jak ktos chce 馃槣

20181015_151824.jpg

20181015_151824.jpg

Edytowano przez oniak

Udost臋pnij ten post

Go艣膰   
Go艣膰

Przed p艂otem nie jest tw贸j. Ale je艣li na tym trawniku kto艣 si臋 wy***przy na 艣niegu albo lodzie to mandat dostaniesz ty, bo wtedy jest tw贸j.

raczej nie. mylisz z drogami osiedlowymi.

Udost臋pnij ten post

marcin19071980    672
1 minut臋 temu, Bananek napisa艂:

Przed p艂otem nie jest tw贸j. Ale je艣li na tym trawniku kto艣 si臋 wy***przy na 艣niegu albo lodzie to mandat dostaniesz ty, bo wtedy jest tw贸j.

Jak nie ma chodnika to nie ma obowi膮zku od艣nie偶ania i mog膮 sobie nawet 艂by tam urywa膰 nic cie to nie obchodzi.聽

• Like 1

Udost臋pnij ten post

Krzysztof81    2084

U nas takie prawo. W pasie drogowym nic robi膰 nie mo偶esz ale jak nie od艣nie偶ysz albo nie zamieciesz to mandat.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰   
Go艣膰

cytat

Chodnik to wydzielona cz臋艣膰 drogi publicznej s艂u偶膮ca dla ruchu pieszego, przylegaj膮ca bezpo艣rednio do granicy nieruchomo艣ci. Zgodnie z Prawem budowlanym za bezpieczny dla u偶ytkownik贸w stan chodnik贸w, odpowiada w艂a艣ciciel lub zarz膮dca nieruchomo艣ci

Udost臋pnij ten post

oniak    271

W pasie drogowym powinni Ci wjazd(mostek, przepust) zrobic, ale nie nie zrobia... a jak chcesz sam zrobic to 3projekty pozwolenia poczawszy od policji... + oplaty do zarzadu drog.聽

Udost臋pnij ten post

Rogas71    308
gregor1284 napisa艂:

37 minut temu, marcin19071980 napisa艂:

Kur..... 偶e im nikt tego nie zabroni chodowac w tym syfie. A co z poidlami?聽

Gdzie jest weterynaria i Agentura ja si臋 pytam聽

Poid艂a ma zamontowane u siebie a to u siostry prawdopodobnie nie b臋dzie w cudze inwestowa艂 馃槣

• Like 2

Udost臋pnij ten post

艁olek    3936
6 minut temu, gregor1284 napisa艂:

Dziwi mnie ze jeszcze nikt im tego syfu nie zlikwidowa艂聽

Bo nie by艂o oficjalnego zg艂oszenia pewnie聽

Przed chwil膮, slawek74 napisa艂:

miasto wie艣 馃檰鈥嶁檪锔馃う鈥嶁檪锔

O nie mo偶liwe krowa kup臋 robi to nie tak jak w reklamie milki

Udost臋pnij ten post

oniak    271
1 minut臋 temu, slawek74 napisa艂:

miasto wie艣 馃檰鈥嶁檪锔馃う鈥嶁檪锔

Masakra...聽

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Podobna zawarto艣膰

• Przez mateusz_18
      Dzie艅 dobry,
      jestem dziennikarzem jednej z og贸lnopolskich聽stacji TV. Przygotowuj臋 materia艂 odno艣nie suszy i jej problemie w rolnictwie. Czy kt贸ry艣 z Pa艅stwa chcia艂by si臋 wypowiedzie膰 w tym temacie? Najch臋tniej z woj. mazowieckiego :)
      Pozdrawiam,
      Mateusz
    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodnili艣my z koleg膮 @Mechanizatorem aby za艂o偶y膰 tematy jakiego kawa艂ka obcenie s艂ychacie ka偶dy rodzaj od Discopolo po muzyk臋 klasyczn膮 nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywi艣cie podajemy:
      -tytu艂
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM

a w razie by kto艣 s艂ucha艂 ci臋偶szych rockowych dzwi臋k贸w to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez Marciano
      Czy posiada kto艣 z Was serie film贸w dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Z艂ote 艂any"o rolnikach z Dolnego 艢l膮ska, oglada艂em kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo ch臋tnie obejza艂 bym to jeszcze raz, podej偶ewam ze nie tylko ja jeden. Je艣li ktos ma w swoich zasobach " Z艁ote 艁any" to bardzo prosze o kontakt i udost臋pnienie. Z g贸ry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez MECHANIZATOR
      Witam

wiem 偶e mamy ju偶 temacik "jakiej s艂uchacie muzyki" ale czasami jest on ma艂o dynamiczny i zapominany na d艂ugie tygodnie oraz pakowane s膮 tam wszelakie gatunki muzyczne od disco polo po muzyk臋 powa偶n膮

st膮d pomys艂 na stworzenie tematu takowego w kt贸rym bedziemy si臋 przechwala膰 jakiego kawa艂ka obecnie s艂uchamy - wiem sam po sobie 偶e czasem jak co艣 wpadnie do g艂owy to nie ma zmi艂uj ca艂y dzie艅 mo偶na s艂ucha膰 i si臋 nie nudzi - a czasami taki stan trwa nawet kilka dni - a s膮 i dni 偶e chcieli by艣my czego艣 fajnego pos艂ucha膰 a nie mamy czego wi臋c fajnie by艂o by tutaj zagl膮dn膮膰 i pos艂ucha膰 co innym aktualnie w duszy gra - podanie linku do kawa艂ka obowiazkowe

nie zebym mia艂 co艣 przeciwko ludziom s艂uchaj膮cym muzyki l偶ejszego kalibru ale tutaj zastrzegam sobie prawo do wyg艂aszania poglad贸w i opinii TYLKO i WY艁膭CZNIE dla r贸偶nych odmian rocka bluesa punka czy innego metalu - tak 偶e koledzy i kole偶anki s艂uchaj膮cy popu techna i hip-hopu proszeni s膮 o niezabieranie g艂osu

tak wiec pozdro i niech moc b臋dzie z wami

no fakt zapomnia艂 bym 偶e warto by zacz膮膰 od jakiego艣 mocnego akcentu

mnie od kilku dni chodzi po g艂owie kawa艂ek Journeyman z repertuaru Iron Maiden - ale w wersji live z DVD "Death on the road" majstersztyk jedyne s艂owo jakie przychodzi mi do g艂owy na okre艣lenie tego wykonania utworu - a oto link http://www.youtube.com/watch?v=DxINTDCLTNA

a tutaj dla ciekawskich tekst w orginale i w polskim t艂umaczeniu http://www.tekstowo....journeyman.html
    • Przez agrogozd
      Musi to by膰 kana艂 rolniczy. Nie wolno spamowac i trzeba go kr贸tko opisa膰.

M贸j kana艂 na Youtube: http://youtube.com/channel/UCoKi0ueuyT8uGqwAqUs40Eg

Narazie si臋 rozwija g艂贸wnie prace w polu i oborze.
  • Utw贸rz nowe...

Wa偶ne informacje

U偶ywamy plik贸w cookies, aby poprawi膰 funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowuj膮 tre艣膰 strony, w tym wy艣wietlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowa艅 u偶ytkownika, pozwalaj膮 nam r贸wnie偶 zrozumie膰, w jaki spos贸b korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawie艅 dotycz膮cych cookies oznacza, 偶e b臋d膮 one zamieszczane w Twoim urz膮dzeniu ko艅cowym. Mo偶esz dokona膰 w ka偶dym czasie zmiany ustawie艅 dotycz膮cych cookies. Wi臋cej szczeg贸艂贸w w naszej Polityce prywatno艣ci i plik贸w cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj