Gość

"Rolnicy. Podlasie" i inne programy

Polecane posty

Gość   
Gość

Paulina skoro sama odeszłaś i za chwilę wróciłaś, teraz ursusuwowieckiemu zezwalasz pisać ile zapragnie 

więc może i ja mogę już tu pisać? Odwołujesz mi szlaban czy nie?

 

A korzystając z okazji gdy jeszcze nie mamy odpowiedzi czy będę mógł czy nie ponownie pisać, to na szybko zapytam: co może będziecie sprawę karną ursusowieckiemu wytaczać?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Koleś jest zakompleksionych i ma problem bo chce być adorowany przez kobiety a tu kiszka 🤣🤣🤣🤣.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, ursusowiecki napisał:

Musisz wiedzieć , że są ludzie prości i inteligenci. Ty masz magistra, a ja ledwo gimnazjum skończyłem. Może to źle ująłem i bardziej chodziło mi -uściślę- że uważam żarty faceta z kobietą za flirt. Sam, zamieniam z kobietami tylko tyle słów ile to konieczne. Nie mam takiej potrzeby, bo żadnego normalnego  faceta nie interesują babskie sprawy. Jeśli decyduję się na luźniejszą rozmowę, czy to w necie, czy w realu, to musi mi się podobać, a wtedy nie jestem fair wobec żony.

Ty masz tytuł debila co najwyżej . Chora wyobraźnia to nie wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, damianzbr napisał:

Paulina skoro sama odeszłaś i za chwilę wróciłaś, teraz ursusuwowieckiemu zezwalasz pisać ile zapragnie 

więc może i ja mogę już tu pisać? Odwołujesz mi szlaban czy nie?

 

A korzystając z okazji gdy jeszcze nie mamy odpowiedzi czy będę mógł czy nie ponownie pisać, to na szybko zapytam: co może będziecie sprawę karną ursusowieckiemu wytaczać?

 

 

jaki szlaban? 

Twoim zdaniem powinnam pewnie się popłakać, usiąść w kącik i nigdy nie wrócić. Stanąć przy garach jak to ktoś napisał, isć do kościołka, a potem paciorek i spać. No niestety 🤷‍♀️  Widzę, że strasznie co niektórych boli, że się udzielam na forum, bo powinnam zamknac się w czterech scianach i być męża podnóżkiem? a córkę piastować od 15.00 do 21.00 nie puszczać bajek i rysować kolorowanki. No cóż, to nie ta bajka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, damianzbr napisał:

 

 

A korzystając z okazji gdy jeszcze nie mamy odpowiedzi czy będę mógł czy nie ponownie pisać, to na szybko zapytam: co może będziecie sprawę karną ursusowieckiemu wytaczać?

 

 

Przeczytaj swoje wypociny bo nie jesteś lepszy od tego pajaca..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, zetorki12 napisał:

Ty masz tytuł debila co najwyżej . Chora wyobraźnia to nie wszystko .

Nie obrażaj i nie karm, wkońcu mu się znudzi i trol z głodu zdechnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No cóż. Jestem kobietą, nie będę się tego wstydzić. Jeśli ktoś jest miły i uważa, że flirtuje to niech tam sobie gada. Ja męża mam, jestem szczęśliwa i milości ani przygód tu nie szukam. Co godzinę tego przypominac dla co niektórych nie będę. Idąc tokiem rozumowania niektorych to trzy czwarte forum zdradza, bo śmie rozmawiać z innymi osobami i ...uwaga uwaga... ŻARTOWAĆ z nimi  !!!! 😱😱😱😱😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@slawek74 ogladałeś ten program na Discovery o kobitach??

Albo ktokolwiek oglądał? ja przegapilam 🤷‍♀️ warto szukać powtórki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303

Też oglądałam, ale tylko końcówkę. Nie było nic, co by zachęciło do obejrzenia następnego odcinka. Także jak akurat trafię to obejrzę, ale czekała nie będę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12186
Paulina1985 napisał:

@slawek74 ogladałeś ten program na Discovery o kobitach??

Albo ktokolwiek oglądał? ja przegapilam 🤷‍♀️ warto szukać powtórki??

dyscavery co to ja aż tak światowy noe jestem tylko podstawowe programy i tak telewizor zabiera część życia😀🤔😲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, slawek74 napisał:

dyscavery co to ja aż tak światowy noe jestem tylko podstawowe programy i tak telewizor zabiera część życia😀🤔😲

a przepraszam, wydawało mi się, że Ty wspominaleś kilka dni temu o tym programie 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@soltys48 mam dla ciebie nutę dobrą do auta ,jak daleko po cielaki będziesz jeździł to ci czas umili🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

branie psa podhalanczyka jako przytulanki ???? mialem dwa i nie polecam,to pies pasterski a nie domowy czy podworkowy, najlepsze sa kundle , aktualnie mam 2 rasowe w tym jednego podrzutka- nie dziwi mnie ze go ktos wywalil... to nie pies to menda.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj