Gość

"Rolnicy. Podlasie" i inne programy

Polecane posty

bieniek_88    69
22 godziny temu, radekz200 napisał:

Kurła lepszy parnik w tygodniu wywiozłem na złomowisko 😛 żeby tera kontento nie przyszło do głowy w nim weki robić 😂😂

Żebyś Ty dziadu po niego nie wrócił na złom jak Ci polmlek jeb*nie minus 10 groszy za litr.

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
4 minuty temu, kris91 napisał:

To mu cyklop lub troll by starczył, a nie na głęboką wodę go rzucanie 😀

Gdzie tam trola by wcisnął ? Tak jak @pafnucy mówi taśmociągiem w tych warunkach by to ogarnął.

3 minuty temu, pafnucy napisał:

przy tych oborach, to zwykły taśmociąg do gnoju by wystarczył. ale to jest leser nauczony głownie narzekania. bez Genia to tam hodowla szybko zniknie.

Ale zauważ ktoś musi pracować i ktoś musi rządzić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6708
8 minut temu, bieniek_88 napisał:

Żebyś Ty dziadu po niego nie wrócił na złom jak Ci polmlek jeb*nie minus 10 groszy za litr.

Ktoś Ci go sprzątnął sprzed nosa? 😛 Nic się nie martw 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

Nie cwaniakuj bo Ci tyłu zabraknie wesołku. Płacz dalej ,że Polmlek płaci mało. Jak ktoś boi się iść dalej a stoi w miejscu to nie dziwne, że narzeka ( zmiana mleczarni nie jest taka straszna ).

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
dsbh napisał:

16 minut temu, pafnucy napisał:

reklama dźwignią handlu.

Ale na nią musiał się Fokus zgodzić w takim razie. Jest jeszcze niespodzianka której telewizja podobno nie pokaże. Pewnie będzie na Facebooku. Nie mam konta to se nie zobaczę :P.

@akooo jeżeli o mnie chodzi, to mnie te zbiórki nie ruszają, chcą to niech zbierają ale po pierwszym odcinku nowej serii to jest dla mnie pan Andrzej.

Czemu tak oficjalnie?


Brak tam kobiecej ręki. Powinno to być przestroga dla wszystkich planujących starokawalerstwo. Ale że Andrzej to leser to bez przesady gdyby tak było to nie bawilby się w gospodarkę tylko stał gdzieś pod sklepem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166
akooo napisał:

jarecki napisał:

po tym artykule jestem  zdania żęby do zawodu rolnika byli dopuszczani ludzie po studiach z ekonomi , 50 ha , 40 sztuk bydła i na prase trzeba zbierać ,.    są zawody jak prawnik , ksiądz itp . gdzie jest wymagane ukonczenie szkoły to tak samo powinno być z zawodem rolnika .

To nie mogę sobie pola kupić i siać tam co mi się podoba? Komune chcesz wprowadzać?

to tak jak z prawem jazdy nie zdajesz egzaminu to nie masz uprawnień i nie jeździsz


akooo napisał:

To jak macie pretensje do Andrzeja to co powiedzieć o bohaterach ze Szkolnej 17 ? Andrzej pracuje i każdy tu wie że to lekka praca nie jest przy tylu sztukach inwentarza.

ja tam jego pracy nie widzę tylko się opierd...a

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
slawek74 napisał:

akooo napisał:

jarecki napisał:

po tym artykule jestem  zdania żęby do zawodu rolnika byli dopuszczani ludzie po studiach z ekonomi , 50 ha , 40 sztuk bydła i na prase trzeba zbierać ,.    są zawody jak prawnik , ksiądz itp . gdzie jest wymagane ukonczenie szkoły to tak samo powinno być z zawodem rolnika .

To nie mogę sobie pola kupić i siać tam co mi się podoba? Komune chcesz wprowadzać?

to tak jak z prawem jazdy nie zdajesz egzaminu to nie masz uprawnień i nie jeździsz

Weź bo ręce opadają jak czytam takie bzdury. Nic nikomu do tego co kto robi na swoim. Ciekawe czy ty byś zdał taki egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
3 minuty temu, akooo napisał:

Ciekawe czy ty byś zdał taki egzamin

co na prawo jazdy ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, akooo napisał:

Nic nikomu do tego co kto robi na swoim.

taaaa? a weź konopie indyjskie posadź. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166
jarecki napisał:

3 minuty temu, akooo napisał:

Ciekawe czy ty byś zdał taki egzamin

co na prawo jazdy ? 

na prawo jazdy też


pafnucy napisał:

4 minuty temu, akooo napisał:

Nic nikomu do tego co kto robi na swoim.

taaaa? a weź konopie indyjskie posadź. :D

maku też nie wolno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w sumie to mało co już wolno na swoim polu robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6708
10 godzin temu, bieniek_88 napisał:

Nie cwaniakuj bo Ci tyłu zabraknie wesołku. Płacz dalej ,że Polmlek płaci mało. Jak ktoś boi się iść dalej a stoi w miejscu to nie dziwne, że narzeka ( zmiana mleczarni nie jest taka straszna ).

Zobacz @Łolek oberwało mi się za polmlek 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12912
1 godzinę temu, radekz200 napisał:

Zobacz @Łolek oberwało mi się za polmlek 😂😂😂

Kurna nie jestem  w temacie ale jak by co to dawej gościa 🤺 będzie się  polmleku czepiał 😜

A swoją drogą co kolega bieniek ma do polmleku 🤔

I Radziu czemu wcześniej mnie tu nie zawolales 

A komentując program Andrzej bez ojca to palcem  w d by mie trafił albo dobrze gra albo faktycznie taki jest jego matematyka jest mega gnoju będzie 50 rozrzutnikow po 4 dziennie no jakieś 20 dni🤦‍♂️

Edytowano przez Łolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319
pafnucy napisał:

w sumie to mało co już wolno na swoim polu robić.

taki kraj, to i taka wolność. Podatek możesz płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69
2 godziny temu, Łolek napisał:

Kurna nie jestem  w temacie ale jak by co to dawej gościa 🤺 będzie się  polmleku czepiał 😜

A swoją drogą co kolega bieniek ma do polmleku 🤔

I Radziu czemu wcześniej mnie tu nie zawolales 

A komentując program Andrzej bez ojca to palcem  w d by mie trafił albo dobrze gra albo faktycznie taki jest jego matematyka jest mega gnoju będzie 50 rozrzutnikow po 4 dziennie no jakieś 20 dni🤦‍♂️

Tylko to, że skłonili mnie do zmiany mleczarni a czemu??? Hmm. To każdy raczej się domyśla. Było o tym tu forum nie raz, nie będę się co miesiąc wykłócał o cenę ot i tak.

Miłego dnia.

 

Andrzej to człowiek niezaradny życiowo. Spróbuj coś złego o nim na fejsie napisać na jego stronie to zaraz zlatują się sępy w jego obronie. Złego słowa nie dadzą na niego powiedzieć.

 

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12912

Nie taki znowu niezaradny fejs zbiórka 🤔

Edytowano przez Łolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404
12 godzin temu, akooo napisał:

 

 

Brak tam kobiecej ręki. Powinno to być przestroga dla wszystkich planujących starokawalerstwo. Ale że Andrzej to leser to bez przesady gdyby tak było to nie bawilby się w gospodarkę tylko stał gdzieś pod sklepem

 

nie lubi alkoholu to po co ma stać pod tym sklepem ? tam zwykle stoją i zajeżdżają tacy trunkowi, u nas też Ci co nie piją to zajdzie wypije sok czy coś chwile postoi z nimi i zmyka bo nie ma wspólnego tematu . 

36 minut temu, bieniek_88 napisał:

 

 

Andrzej to człowiek niezaradny życiowo. Spróbuj coś złego o nim na fejsie napisać na jego stronie to zaraz zlatują się sępy w jego obronie. Złego słowa nie dadzą na niego powiedzieć.

 

a to nie tylko na fejsie na yt też spróbuj któregoś negatywnie skomentować to od razu pojawiają się wyzwiska i personalne wycieczki bez jakiejkolwiek dyskusji na argumenty, czasem i posty usuwają . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale do tv to wiedział jak się zakręcić 😊


łatwiej u kogoś zadre w oku zobaczyć jak u siebie belke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

a tam nie zaczęło sie u nich że najpierw by jego brat w wieśniakach ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM
       
       
       
      a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez davidek_20
      https://wfw.com.pl/ksiazki/18-20-sonda/

      Warto kupić tą książkę puki jest jeszcze dostepna
    • Przez davidek_20
      Przynajmniej - Samiec Alfa
      PRZYNAJMNIEJ RECORDS
      https://www.youtube.com/watch?v=1C5sjsYk0DM
    • Gość
      Przez Gość
      This talent is among the many melee-focused talents gamers can acquire in RuneScape three, aleven although OSRS gold requires an enormous amount of effort for it to be achieved. Because of its outstanding activation and capabilities that it's not a good fit for novice gamers and is higher in those who are experienced using the Revolution fight machine.
      Blood Tendrils is the excellent melee fighting capability that is to be found in RuneScape 3. It's not unlockable until an player is into the middle of the sport. The capacity calls for seventy five Attack to be used, and is among the five bleed abilities that can be used to fight. It leads to the most thrilling sword fights to be had during the sport.
      A target of this size will sustain anything from 36% to 180?ility damages and in further bleeding impact. However, the caster might be prone to bleed damage. This is why it's important for gamers to not use this device when their HP is simply too small, as it can kill them.
      Runelite HD is a mod (made by means of one character that is 117) that takes Old School RuneScape and offers it an HD overhaul. It was a long time than in the year of 2018, Jagex was sending threat of imprisonment to mods like this, claiming they had been copyright infringement. The threats, however, appeared to have been blown away since Jagex offered their support to the exclusive Runelite.
      But in advance this week, simply hours earlier than the new Runelite HD turned into due to launch professionally, 117 was contacted using Jagex and demanded that the artwork delay and the release be cancelled. This time, however it's no longer complete to buy OSRS GP copyright claims. This is due to the fact Jagex states that they're developing their own HD improve.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj