News
szczepan78

Problem z rozłączeniem przedniego napędu polmot 10014h

Polecane posty

szczepan78    0
Napisano (edytowany)

Witam. Mam od nowego polmot 10014H. Mam problem z rozłączeniem przedniego napędu. Jeśli ktoś miał ten problem prosze sie ze mną skontaktowac pod tym postem.

Edytowano przez szczepan78

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez doge3514
      Potrzebna pomoc mianowicie rozpadło się łożysko na wałku ataku  to mniejsze czy tam są jakieś dystanse wiem że trzeba wyjąć mechanizm roznicowy wraz  z kołem A wałek wyszedł z obudową łożyska  teraz tak czy z tyłu przy tym mniejszym łożyska są dystanse  bo na dnie mostu znalazłem kawałki cienkiej blaszki przemielonej koloru żółtego proszę o pomoc 
    • Przez BELARUS820BX
      Witam mam pytanie chce kupić nowe siedzenie do c-360 i c-330 i nwm które wybrać może ktoś montował u  siebie zastanawiam się nad numerem 1-4 które będzie wygodniejsze https://www.olx.pl/oferta/siedzenie-dwuczesciowe-boczne-ursus-c-330-c-360-mf-zetor-CID757-IDrM59L.html
    • Przez RadziuH
      Witam mam pytanie w sprawie zakupu ursusa c330. Czy lepiej kupić taki cały wyremontowany i pomalowany za 20tyś
      czy takiego w średnim stanie za 12tyś i samemu go zremontować. I jeszcze jedno nie znam się za bardzo na naprawianiu ale posiadam taką książkę instrukcje napraw i tam dużo jest.
    • Przez Michał14
      Witam mam problem w moim ursusie 914 sprawa wygląda tak na postoju gdy chcę wbić biegi zgrzytają i nie idzie ich wbić.Było regulowane sprzęgło i chamulec i nic nie pomaga.Proszę o pomoc 
    • Przez mateuszs1993
      Witam, odgrzebuję temat bo zastanawia mnie pewna kwestia według tej instrukcji;
      http://rolczar.com.pl/katalogi/Instrukcja obsługi i katalog cześci URSUS C-330.pdf
      do pompy trzydziestki wchodzi 20ml, regulatora obrotów 90ml, wszyscy piszą że około 500ml jak to w końcu jest?
      i czy regulator i pompa mają jakiś osobny wlew czy te wartości po prostu należy zsumować ?
      kolejna kwestia czy każda pompa czy do c330 czy c360 czy c385 pochodny zetor 8011 mają przelew na zewnątrz gdy do oleju pompy dostaje się ropa?
      Pytam bo w mojej c360 po odkręceniu bagnetu pompy jest pełny stan ropy i zauważyłem delikatny wyciek przy korpusie gdzie dokręcona jest pompa no i obroty falują na ciepłym to samo jest w zetorze 8011 obroty falują i wyciek jest za pompą. 
      Chce spuścić w tych wszystkich ciągnikach tą ropę tylko nie wiem ile do poszczególnych ciągników wlać oleju czy zgodnie z bagnetem min czy więcej czy jak na filmiku poniżej??
      tu na tym filmiku chłopak wlał 1l oleju do c360 i też ma pełny stan 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj