Duplo

Dealerzy John Deere

Polecane posty

Duplo    0

Mam zamiar kupic Johnego i nie wiem jaki dealer jest dobry. ma dobry serwis i ceny. Najlepiej żeby był gdzieś w opolskim, śląskim. Co mi doradzicie. gdzie kupowaliście swoje Jodn Deere'y


"Nothing Runs Like a Deere" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedro    16

Polecam Chempest mają siedzibe w Rudniku koło Raciborza, ale mają też oddziały w Rudnikach (powiat Olesno) oraz w Miechowie ale to już małopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedro    16

W Miechowie jest małolepszy i jest Chempest co do serwisu to co słyszałem od innych rolników, a z wieloma rozmawialem bo jestem na wielu imprezach rolniczych typu wystawy,pokazy polowe i to różnych firm to ocena serwisu z Chempestu jest lepsza niż małolepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolo    0

Kto w lubuskim sprzedaje Johny? A tak z innej beczki. Kto zna firmę Jędruś, słyszałem że on ma najtaniej maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

PHU MIROSŁAWA ZAWADZKA

Radoszyn 78

66 - 213 Skąpe

tel. 68 34 19 534

fax 68 34 19 122

woj. lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuma    13

ja jestem ze świętokrzyskiego i kupuje oleje i filtry u Małolepszego bo milsza obsługa i ceny mniejsze niż w Gravit Lublin.


"Siła w jedności, jedność w wierzę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasilewn2    1

witam kolegów zna morze ktos firme DANZAP z Załusina jak tak to możecie mi cos o niej powiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak jest wasza opinia o firmie chemirol? Do załusina mam 25 kilosów a do firmy chemirol 120 kilosów i nie wiem którego dilera wybrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasilewn2    1

A jak jest wasza opinia o firmie chemirol? Do załusina mam 25 kilosów a do firmy chemirol 120 kilosów i nie wiem którego dilera wybrać ?

 

 

 

w danzapie 4 sa dni otwarte od 10 do 14.30 ja wpadam na jazde testowa

Edytowano przez wasilewn2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasilewn2    1

a jaki model Cie kakretnie interesuje ? do mnie 5070m comfort

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasilewn2    1

mysle ze nawet jak cos utargujesz to i tak odbija to sobie na przegladach i serwisie .za sam dojazd krzykna sobie pewne ze 300

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Tak pisze jakby kogoś to interesiło , w placówce Chempestu w Miechowie stoją JD serii 8r , 7530 premium , 6930 p, 6630 comfort, 6430 p, i jakieś mniejsze , plus ładowacze czołowe JD . Tak więc można troche pozwiedzać ;)


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Wiem bo właśnie w niego celuje :P 230 tyś netto wersja premium AQ bez eco schift , TLS yyyy gumy Trelleborg (czy jakoś tak) tył 520mm szerokości . a tak to standardowe wyposażenie .Aha felgi skręcane .


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarucki    3

Ja odradzam Serwis JD w lublinie dokładnie GRAVIT partacze i naciągacze - brak słów i nerwów!


Zetor 7340, Ursus 2812, JD 5410N, Lamborghini Runner 450, Lamborghini RS80
Joanna#1, Joanna#2, KPS-3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1997    8

na pewno juz nie pomogę ale jak dal osób z podlaskiego to polecam contraktus'a sam brałem tam swojego john'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marro77    0

Ja odradzam Serwis JD w lublinie dokładnie GRAVIT partacze i naciągacze - brak słów i nerwów!

 

__________________________________

 

A dlaczego kolego?.

Pytam , ponieważ mam dylemat czy brac w gravicie czy w radymnie jd 6170r ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurmiczek    11

Nie tylko Lublin słynie w tym regionie ale i BIAŁA PODLASKA.Przed podpisaniem umowy przedstawiciel firmy obiecywał mi że będę mógł się wycofać jak mi się ciągnik nie podoba no i faktycznie mi się nie podobał i nie chciał bym go darmo ale jak się okazuje nie jest takie proste wycofać się z umowy bo szef zwolnił pracownika i obarczyć chce mnie nie tylko 5% opłatą na którą jestem zgodny ale chce mnie również pociągnąć do odpowiedzialności bym mu płacił odsetki dziennie w wysokości ponad 10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

radymno to są zlodzieje i krentacze nie radze unich brać

 

kolego odradzam radymno to złodzieje i krentacze szkoda nerwów na nich dziś coine jutro cena 5 % drożej sie okazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Panowie bo w serwisach o to chodzi zeby sprzedac a jezeli wyjdzie jakas usterka to wszystk robic zeby wina byla po stronie rolnika lub innego uzytkownika. i jak naprawiac to naciagac na kase ile sie da.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Leobone
      Kontrolka włącza się jak ciągnik się zagrzeje jak jest zimny nie swieci. Czujnik wymieniony na nowy. 
      Znajomy sugeruje zwarcie w wiązce przewodów. 
      Macie jakieś doświadczenia…?

    • Przez olo1104
      Witam, pomóżcie jak to uszczelnić? Te 2 przewody wychodzą ze skrzyni do pompy,pod pedałem hamulca,z jednego leci olej,model to john deere 1020,traktor może i stary,ale wierny,bez papiera i pewnie będzie do sprzedania ,

    • Przez BartoszK
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do John deere 6820? Najlepiej w pdf
    • Przez ENDRIUROL
      Witam
      Pacjent John Deere 66 20
      Bezpieczniki za siedzeniem
      Znikły mi plusy na radio radio nie działa który bezpiecznik jest od plusa radia.
      Czy ma ktoś schemat bezpieczników od 20 wersji będę wdzięczny
    • Przez Kasa997
      Witam mam taki problem wyskakuje mi błąd d1A co z tym zrobić??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj