Cinkowski96

Młody rolnik, a praca dodatkowa

Polecane posty

Cinkowski96    0

Witajcie, brał może ktoś z Was młodego rolnika, a jednocześnie pracuje na umowie zlecenie/dzieło zarabiając mniej niż najniższa krajowa? Czy faktycznie tak można? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sharma1910    16

Rozmawiałem ostatnio z panią która piszę wnioski i wspominała mi że można.Ubezpieczony jesteś w krus i go opłacasz a zarabiasz mniej od najniższej krajowej i jesteś normalnie ubezpieczony w kursie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalek4040    115

Tak mozna. Ja tak pracuje. Musisz tylko zanieśc do krusu zaswiadczenie ze pensja nie bedzie przekraczac najnizszej krajowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196

ważne żebyś płacił KRUS czyli etat odpada i nie wiem czy umowa zlecenie tez odpada bo ja od dwóch lat ozusowali wiec trzeba się dopytac w KRUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jak sprawa ma się w 4 roku młodego rolnika?  Kasę dostałem w październiku 2015 a w sierpniu 2019 podjąłem pracę na etacie. Z tego co ja słyszałem że  w KRUS trzeba być tylko 12m-c od wypłaty 1 raty pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1974
      Witam ma ktoś pojęcie co się dzieje w centrali w Kole czy to prawda że mają kłopoty?
    • Przez dawidgolf
      Witam państwa może mi ktoś napisać czy da się zarejestrować ciągnik . Sytuacja wygląda tak dwa lata temu zmarł mój ojciec który był właścicielem ciągnika który na podstawie umowy darowizny pojazdu przekazał mi przed śmiercią ciągnik . I teraz tak czy po dwóch latach mogę na podstawie tej umowy przerejestrować go na siebie
    • Przez podkrzysztof
      Witam serdecznie .
      Czy ktoś kto odsprzedawał grunt rolny pod DW 263... Chodzi mi o wcześniejsze etapy które zostały już ukończone.
      Jaką cenę wam zapłacili>???
      2.3_plan_sytuacyjny.pdf
    • Przez rylkoo
      Hej czy ktoś z Was korzystał z usług firm prawniczych, które zajmują się uzyskiwaniem odszkodowań za błedy medyczne? http://prawapacjenta.org/odszkodowanie-za-blad-medyczny-lekarski/blad-lekarza-odszkodowanie/  Możecie mi coś powiedziec na ten temat? 
    • Przez dominikl95
      witam wujek posiada ponad 40 lat płaconych składek a ma dopiero 60 lat i zwiazku z tym mam pytanie bo słyszałem że nie musi już płacić całego krusu tylko składkę zdrowotną i mam pytanie czy ktoś miał taki przypadek bo wątpię żeby oni sami powiedzieli o takim czymś liczę na pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj