sumek666

tureckie siewniki Ozdoken

Polecane posty

Matmen    53
1 godzinę temu, sumek666 napisał:

Super, że jest ktoś kto taki ma. Nic tańszego nie znalazłem. Masz czterorzędowy? Można zmienić rozstaw sekcji? 

Muszę kupić zestaw do siewu bezpośredniego lub z nawożeniem okołonasiennym na MR. Początkowo chciałem coś w stylu Agromasz SN300T, ale ze sytuacja ze zbożami każdy wie jaka jest to nie będę się pcheł chyba w tego typu siewnik. Poza tym mam czym siać zboże i usługodawców nie brakuje w tym zakresie. Gorzej z siewnikiem do kukurydzy bo każdy chce siać na już i trzeba czekać. Idąc dalej będę odchodził jak najbardziej od uprawy zbóż i przechodził na inne rośliny, które siejemy w szerokich rzędach. ;)

 

 

Tak cztery rzędy , oczywiście że można zmienić rozstaw tylko że ręcznie luzujesz obejmy na ramię i przesuwasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

O to mi chodzi właśnie.

To jak jak się nazywa Twój model?

Jeszcze mi powiedz nawóz wysiewa redlice talerzowa?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matmen    53

To jest ten właśnie co na zdjęciu, tylko nie mam mikrogranulatu ale można dołożyć . Tak nawóz sieje redlica talerzowa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    112

tylko czy da sie rozstawić na 45 cm bez przestawiania kół? wydaje mi sie ze trzeba odkręcać i przekładać po zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te siewniki (również 4 rzędowe) opcjonalnie występują z ramą teleskopową i możesz hydrauliczne regulować szerokość rzędów.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196

tylko ciekawe jak z częściami do tego siewnika


tez myślę o tym siewnik u na modernizację jak będzie w tym roku jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Kolega pisał, że pasują części od Gaspardo. 

Wydaje mi się, że tureckie firmy są znacznie większe i bardziej stabilne niż nam się wydaje. Nie jak zarajczykowy Ursus.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196

w necie tez widziałem w podobnej cenie uni siewnik zbiornik na nawóz z kwasowki rodzice talerzowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak już pisałem w innym temacie posiadam ozdokena 6-cio rzędowego na ramie teleskopowej - hydrauliczna regularacja sekcji 45-75 cm i też jestem zadowolony z zakupu. Są w ofercie również 4 rzędowe na ramie telekopowej z hydrauliczną regulacją, bo na początku o takim myślałem. Jestem z woj. podlaskiego i tu, gdzie również kupowałem mają magazyn wszystkich części do tych siewników

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10

Ja też miałem brać ozdokena ale gaspardo był w promocji i różnica między ozdokenem a gaspardo wyszła 5 tys. na 6 rzędowym mtr więc nie było sensu pchać się w turka bo jak się go obejrzy dokładnie to widać różnicę w jakości

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloblue    7
raul1985 napisał:

Ja też miałem brać ozdokena ale gaspardo był w promocji i różnica między ozdokenem a gaspardo wyszła 5 tys. na 6 rzędowym mtr więc nie było sensu pchać się w turka bo jak się go obejrzy dokładnie to widać różnicę w jakości a ile wyszedł Ci gaspardo bo właśnie też takiego szukam i też Podlasie. z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10

Ozdokena firma z Białegostoku powiedziała 66 a  gaspardo na początku krzyczeli 75 a zeszli do 71 i Techmlek powinien Ci w tej cenie sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
Dnia 7.02.2020 o 12:44, zycietoniejebajka1 napisał:

Tych buraków to Ci się szybciej odechce, jak żeś to wymyślił... 

Mi?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 9.02.2020 o 07:54, raul1985 napisał:

Ozdokena firma z Białegostoku powiedziała 66 a  gaspardo na początku krzyczeli 75 a zeszli do 71 i Techmlek powinien Ci w tej cenie sprzedać

Odoken 6 czy 4 

Ciekawe ile za 4 na talerzach z kompem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj