Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
XTRO    1530

oj tam narzekacie. Jakby Wam sypały zboża po 5 ton to co wtedy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wicherek

Zasiewy mało mają wspólnego z ceną. Tyle produktu co na spożycie to będzie. A jeżeli chodzi o biopaliwo to kupią olej palmowy ( chociaż tutaj są jakieś ograniczenia w tym, nie pamiętam tylko co).na Ukrainie jest dużo rzepaku, sloneczniku także myślę że większych ruchów cenowych nie będzie. Takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

Jakby nam tak sypały to może by się drożej sprzedało, mi w zeszłym roku 6ha coś koło takiegoo plonu dało bo leżało mostem..

Ale sprawa rapsu mnie wkurza i podtrzymuje swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msjaro    95

A idźcie w CH**, na świecie rzepaku najmniej od 15 lat, a przez wirusa panika totalna. Nawet jeśli wirus pochłonie 100 tys osob na swiecie, w co wątpię, choć ekspertem nie jestem, to i tak jak to wpływa na konsumpcję? Parę miesięcy i wszystko wróci do normy, a jak widać nasza branża, w sensie producenci też dostaną po d*pie 

Edytowano przez msjaro
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msjaro    95

Kolejne 14 euro w dół, świat się chyba kończy skoro rzepaku mało, a cena robi się krytycznie niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

giełda staje inwestorzy nie wiedza co robić to i ceny lecą na łeb na szyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

Nie przesadzajcie, pamiętam lata jak sprzedawało się po 1200-1300netto a wcześniej chyba jeszcze taniej bywało, przykre ale niestety prawdziwe i trzeba się z tym liczyć, że zawsze nie będzie stabilnie. U mnie tragedii finansowej nie ma, ale planowałem że przy w miarę normalnych cenach za 2-3lata wyjdę na 0, teraz to chyba nawet zaczętej inwestycji - przeróbki starej obory na magazyn za bardzo nie będę kontynuował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy29    10

dziś matif 1637zl więc jest światełko w tunelu. szkoda że u nas handlarzyki ledwo 1550 proponują i mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

Była chwila że dawali ok 1420netto..

I co z tego jak np bodaczow ograniczył dostawy od osób fizycznych tylko i to pewnie stare umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

no to ładna cena, teraz mi się wydaje że spekulują ceną, jak państwom będzie brakować żywności to bedą brali wszystko jak leci i po ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1530

patrząc na cenę ropy to rzepak pewnie ostro drożeć to nie będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

Komagra za dowieziony do Tych 1700netto proponuje , ze zbiorow 2019.

Edytowano przez strzechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowak5425    61

Płońsk i okolice, województwo mazowieckie - kupuje ktoś oprócz Pawlaka ?


Zapraszam na kanał YouTube : Nowakowsky. Filmiki  z budowy własnych konstrukcji oraz różnych remontów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj