Polecane posty

Przepraszam, że nie w temacie ale sprawa jest pilna.

Potrzebna jest pomoc dla małego Michałka, który choruje na SMA.

Jego historia i link do zbiórki poniżej:

agrofoto.pl/michal-kontra-sma (siepomaga)

Wierzę, że użytkownicy AF podzielą się swoim ciężko zarobionym groszem. Proszę również o udostępnianie linku

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszKlim    30

Azet Mrągowo dzisiaj po 4.26 za B0 500l zimowa

Mówił że codziennie do góry idzie po 1-3 grosze. Dopiero w następnym tygodniu będą jechać na podlasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszKlim    30
3 minuty temu, Bananek napisał:

zamówiłeś? do k&k zadzwoń.

w tamtym roku dzwoniłem i chyba nie leją w zwykłe zbiorniki, jak dobrze pamiętam, to u mnie ta firma jest skreślona. 

jeszcze nie zamawiałem bo dopiero za tydzien bedą tu jechać, a może jeszcze sąsiada namówię żeby też brał.

 

albo u nich minimum 1000l trzeba

Edytowano przez MariuszKlim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192
GRZES1545 napisał:

34 minuty temu, slawek74 napisał:

ile i jakiego zamawiałeś?

B 0 1000l

brałeś już od nich? jak z jakością? też dziś zamówiłem pozatym dzwoniłem żar 4.16żar i 4.08 tomex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

w 3 dni poszło 15 groszy od kiedy zamawiałem w poniedziałek czy wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8980
2 godziny temu, slawek74 napisał:

brałeś już od nich? jak z jakością? też dziś zamówiłem pozatym dzwoniłem żar 4.16żar i 4.08 tomex

Brałem, dobre paliwo mają, czyli do góry idzie jak mówili 😬. Z Tomex nie bylem zadowolony zupa w zimie mi się zrobila, z Konkretu też  w miare dobre.

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkrk25    79

Zamawiał ktoś z firmy Bipol z Białegostoku, jeśli tak to jakie opinie. Dostałem dziś ofertę na 4,08zł przy 1000 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk13    2

Ulmar 4,07 B0 zimowa -26 przy 1000l. I póki co idzie do góry, prawdopodobnie koniec roku i podwyżki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Dzisiaj podzwoniłem to niżej 4zł za B0 nie mogłem już dostać  ,dwa tygodnie temu mogłem po 3,79zł złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszKlim    30
5 godzin temu, piotrkrk25 napisał:

Zamawiał ktoś z firmy Bipol z Białegostoku, jeśli tak to jakie opinie. Dostałem dziś ofertę na 4,08zł przy 1000 l.

można lać do mauzera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek323    4

Brałem na wiosnę to do mauzera kierowca  mówił  że mogą tylko do beczek  i karnistrów tych blaszanych i plastikowych nie

Edytowano przez Maniek323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5334

dziS kolega zamówił w Szipie ponad 600l po 4,02 B0

znaczy codziennie do góry idzie ropa

  • Like 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj