Polecane posty

JanKrzysztof    1955
2 godziny temu, sumek666 napisał:

Obdzwoniłem kilka firm

3,98 bruto za B7 

Do Petro-Lawy dzwoniłeś? Brałem kiedyś od nich B0, cena wówczas korzystna i sprzęty chodziły dobrze. ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547
1 godzinę temu, sumek666 napisał:

Za B0 wołają 15-20 gr więcej 

7gr droższe niż b7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083
58 minut temu, JanKrzysztof napisał:

Do Petro-Lawy dzwoniłeś? Brałem kiedyś od nich B0, cena wówczas korzystna i sprzęty chodziły dobrze. ;) 

dzwoniłem. ale nie zrozumiałem gościa. muszę rano zadzwonić jak lepszy zasięg będę miał.

wiem, że petrolawa ma jakieś wizje z PUESC czy jak to się tam nazywa

PRzyjechał do mnie gość z MAT-OIL i żadnych ptoblemów nie robi poza tym, że trzeba zamówić do 13:00


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    514

Extrans 1300l B0 3.88zł. Zamawiane w ubiegłym tygodniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszKlim    30

azet-transport Mrągowo 1100l B0 z gdańska jeździ cysterna

Edytowano przez MariuszKlim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

z gdańska ale z portu lotos nie sprzedaje B0 tylko B7 prawdopodobnie paliwo importowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to chodzi o Firmę "Tomex" Komarówka Podlaska?

Jaka jakość paliwa? bez zastrzeżeń? trzeba mieć zbiornik? 

Edytowano przez rolnikzlubelskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj