Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
slawek74    12184
pedro2 napisał:

@Uziu92 kupiłeś już zbiornik? Na co się zdecydowałeś? NOLEN mam w okolicy w bardzo dobrych pieniadzach, ale grom wie czy to nie bubel. Osprzęt ok, ale bańka też ważna.. https://m.olx.pl/oferta/zbiornik-na-paliwo-dwuplaszczowy-1500l-diesel-on-CID757-IDDtFkq.html#position=1&page=1 

Nie znam się na tym wyposażeniu wczoraj zdecydowaliśmy, że warto by było kupić 

plus 300 za transport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1534
11 godzin temu, Uziu92 napisał:

baryłka niecałe 27 dolarów. Szkoda że dolar idzie mocno w górę. Będzie pretekst zeby za bardzo z ceny nie z chodzić  :D

zobacz co z euro się dzieję... ja w przeciądu tygodnia straciłem na maszynie prawie 3 koła na samym kursie. Przed wczoraj w końcu wyfakturowałem po 4,45 a dzisiaj jest już prawie 4,60 :O 

Edytowano przez XTRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969

3300 netto wyszła mnie bańka , waluty szaleją to fakt , co do oszustw to tylko raz się kogoś da oszukać , potem klienta stracą

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny1991    104
3 godziny temu, XTRO napisał:

zobacz co z euro się dzieję... ja w przeciądu tygodnia straciłem na maszynie prawie 3 koła na samym kursie. Przed wczoraj w końcu wyfakturowałem po 4,45 a dzisiaj jest już prawie 4,60 😮

może dopłaty będą przeliczać przy kursie euro ponad 5 zl:D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190
WiesławZetor napisał:

Kiedyś zamówiłem paliwo. Firma i kierowca zawsze ten sam. Wlał mi ile chciałem i mówi - Nie chce Pan 300 litrów po tyle i tyle. Wziąłem. Pewnie przytnie 5 klientów i szóstej osobie sprzeda oszczędności  :) Wygoda jest z dowozem, ale zawsze jest coś za coś...

Ty taki porządny a tym sposobem innych rolników okradłeś i jeszcze się tym chwalisz.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

Musial by się taki kurs do września utrzymać .a wiadomo co będzie za pół roku .


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Myślałem, że szefa okrada, nie rolników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

NA FB zobaczylem E.Leclerc Zamość 3,99 :D ciekawe czy przy większej ilość dadzą jeszcze rabat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotrans 3,8 b0, 3,76 b7

Prognoza na jutro delikatny wzrost 10 zł/t, ewentualnie bez zmian, spadku nie będzie

Edytowano przez jacekkombajnista
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170
1 godzinę temu, WiesławZetor napisał:

Myślałem, że szefa okrada, nie rolników :)

Miałem podobną sytuację i więcej już nie kupuję od firmy i tym bardziej od kierowców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

Utargowane na lokalnej stacji b0  1000l po 4,30zł.

Jutro w hurcie zapowiadany lekki wzrost.

3 godziny temu, WiesławZetor napisał:

Myślałem, że szefa okrada, nie rolników :)

Jak szefa okradnie? 

Skoro płacisz za 1dm³ a nalewa Ci np 0,95 dm³ to kogo okrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869
jacekkombajnista napisał:

Piotrans 3,8 b0, 3,76 b7

Prognoza na jutro delikatny wzrost 10 zł/t, ewentualnie bez zmian, spadku nie będzie

Nie ma opcji podwyżek na tą chwilę. Arabia Saudyjska chce wykończyć Putina. Ilość sprzedawanego paliwa na stacjach spadła i to na całym świecie a wydobycie ropy naftowej wzrasta. Ekonomia się kłania czyli popyt i podaż. W hurcie kupują Ci co nie mają i muszą i dodatkowo w małych ilościach bo cały czas liczą na spadki. We wtorek dzwoniłem do jednej z hurtowni zapytać o cenę i się pytam jak przewidują to gdzie bym nie zadzwonił to wszyscy mówią że w górę, a w ciągu 2-3tyg cena ponad 50gr w dół a Orlen dalej zapowiada obniżki. We wtorek dostałem ofertę na 2tys litrów po 3,97zl a brat cioteczny dziś zamówił po 3,84zl za tysiąc litrów, a dokładnie widzicie na forum że już można kupić ON w okolicach 3,70zł

  • Like 2

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacekkombajnista napisał:

Piotrans 3,8 b0, 3,76 b7

Prognoza na jutro delikatny wzrost 10 zł/t, ewentualnie bez zmian, spadku nie będzie

wróżenie z fusów. ja kieruję się zasadą, że jak uważam że jest tanio to kupuję, jak drogie to sprzedaję, nie ma co liczyć że będzie w przyszłości jeszcze korzystniej bo to ruletka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5324
3 godziny temu, Marecki2922 napisał:

Szip 3.71 b0 ale brak towaru 

 

przy jakiej ilość???

wczoraj B0 jeszcze mieli po 3,85


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj