Polecane posty

miwigos    3511

Jak nie masz czasu to nie czytaj w końcu okres zimowy ,więc czsu wolnego aż za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    69

Na stacji około 5,19 - 5,16 rabat 15gr na 300l.

1000L  w jednym miejscu 4,55  i  drugim 4,7 i dumam dwa dni czy kupić zbiornik za 5600zł brutto na moje ha...

Tangooil 1500 eco plus, pompa 58 l/min,licznik mechaniczny, wąż 6 m, filtr przeźroczysty, pistolet automatyczny - 5650 zł brutto z dostawą

Edytowano przez Nowy81
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka1    255

rok temu tango oil 2500 l kupiłam za 5800 z dostawa  ta twa cena wydaje mi się za wysoka

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    69

No mi też ,ale co, kto mi obniży ...:))  ten filtr dopłata 300coś... podobno warto wziąć i patrzeć jaka czysta ropka :)

Edytowano przez Nowy81
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
1 godzinę temu, Anetka1 napisał:

rok temu tango oil 2500 l kupiłam za 5800 z dostawa  ta twa cena wydaje mi się za wysoka

Kupiłaś ? To ty teraz kobieta jesteś ? Już nie alexandrem ? 

  • Haha 1

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    67
13 godzin temu, Nowy81 napisał:

Na stacji około 5,19 - 5,16 rabat 15gr na 300l.

1000L  w jednym miejscu 4,55  i  drugim 4,7 i dumam dwa dni czy kupić zbiornik za 5600zł brutto na moje ha...

Tangooil 1500 eco plus, pompa 58 l/min,licznik mechaniczny, wąż 6 m, filtr przeźroczysty, pistolet automatyczny - 5650 zł brutto z dostawą

odezwij się do kuli on coś tam chyba taniej załatwiał ludziom widziałem na yt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareknh    40

To prawda, ze Mlynek od 1 lutego nie prowadzi sprzedazy paliw? Tak mi dzis pani przez telefon powiedziala

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel29    76

Ja też do Młynka dzwoniłem i to samo usłyszałem. Ale około 5.02 dzwoniłem o cenę zapytać to nic takiego nie mówili. Może jakiejś kontroli nie przeszli.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

a ja powiadam wam że za 4, 5 zł za litr napedu jak co niektórzy pisali nie było realne i jeszcze B 0  ,  Minimalna marża posrednika musi wynieść 30 gr , oznacza to że pośrednik musiał by kupić po 3,4 zł za litr netto a tak tanio nie było , koszty dystrybucji paliw są drogie ze wzgledu na wymagania prawne  , teoretycznie i przez wiekszość czasu polskie rafinerie sprzedają drożej B0 JAK B7 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

w grene zbiornik 2płaszczowy mobilny 430L - 4000zł, chore ceny, ale jest popyt jest cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1900

4.55 brutto na dziś.  W nasze rejony nikt już Ci paliwa bez zbiornika nie przywiezie. Za tangoil 2500l z dużą szafą  8200 brutto w zeszłym roku 

Edytowano przez Cybulek17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
3 minuty temu, Cybulek17 napisał:

4.55 brutto na dziś.  W nasze rejony nikt już Ci paliwa bez zbiornika nie przywiezie. Za tangoil 2500l z dużą szafą  8200 brutto w zeszłym roku 

a czy mógłbyś napisac po zakupie z kąd to paliwo pochodzi , z jakiej nafto bazy ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1900

Orlen,  mam niedaleko do portu a i dostawca stały,  trochę paliwa w roku przywozi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

to dla pewnosci ja bym poprosił jescze  o specyfikacje paliwa , w czasie tankowania cysterny zostaje wydana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
king12    233

4.58 b0 4000l jutro dostawa i to bez zbiornika

Edytowano przez king12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roLnik_pk    9
Cybulek17 napisał:

4.55 brutto na dziś.  W nasze rejony nikt już Ci paliwa bez zbiornika nie przywiezie. Za tangoil 2500l z dużą szafą  8200 brutto w zeszłym roku 

FORTIS z dużą szafa 2500L 7130 brutto

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

Dziś przyjechało B-0 4,52 Lane w Mauzer 


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam86    53

Jutro przyjeżdża 2 tyś. po 4,55. Zbiornik mam od 3 lat i nikt się o niego nie pyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504
Dziś propozycja 4.60 minimum 500l w tym roku najtaniej było 4.55
Dziś propozycja 4.60 minimum 500l w tym roku najtaniej było 4.55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Wczoraj przywieźli 19 luty 4,50zł, a w poniedziałek 17 lutego rano jeszcze było 4,48zł. Okolice Lublina 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

@ansu

U kogo takie ceny? i czy to B-0 

Edytowano przez Marecki2922

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj