Polecane posty

Gość   
Gość
58 minut temu, masa24 napisał:

Te b0 to nie jest czasem odbarwiany opał? Skąd to biorą skoro rafinerie robią tylko b7

Kto ci nagadał takich bzdur, prosto z Orlenu mi przywieźli B0,  to jak może nie być? chyba że u hurtownika jest paliwo niewiadomego pochodzenia i odbarwiany olej opałowy, potem pompa i wtryski zardzewiałe bo parę groszy chciało się zaoszczędzić.   :P

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2344

Jakie ilości brałeś ze Orlen ci bezpośrednio przywiozl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie ma w Polsce stacji Orlen, ich samochody biorą prosto ze swoich baz i jadą bezpośrednio do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

U mnie w Świętokrzyskiem na stacji orlen, lotos, BP 5.22 a Shell 5.26 .

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafooo    8
1 godzinę temu, masa24 napisał:

Te b0 to nie jest czasem odbarwiany opał? Skąd to biorą skoro rafinerie robią tylko b7

Obdarowany opał ?   Hmmm , z rejestrowanyn transportem SENT nie sądzę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2344
40 minut temu, Sean napisał:

Nie ma w Polsce stacji Orlen, ich samochody biorą prosto ze swoich baz i jadą bezpośrednio do klienta.

Nie odpowiedziałeś ma moje pytanie. Jaka ilość zamawiałeś ze Orlen ci przywozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafooo    8
1 godzinę temu, masa24 napisał:

 

Z orlen  biorą hurtownicy i 1000l możesz mieć paliwa orlenowskiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
19 minut temu, masa24 napisał:

Nie odpowiedziałeś ma moje pytanie. Jaka ilość zamawiałeś ze Orlen ci przywozi

Ostatnio akurat mi 1500 przywieźli.

6 minut temu, rafooo napisał:

Z orlen  biorą hurtownicy i 1000l możesz mieć paliwa orlenowskiego 

Oczywiście, nie tylko stacje orlenowskie wożą paliwo z Orlenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7556

Kupuje on w Zamościu do karnistów po 60 l po cenie takiej .Od dzisiaj Zamość tankuje jeszcze taniej! Cena ON na stacji E. Leclerc – 4.75! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16829

U nas na orlenie 5,25zl/l, a bylem teraz w Białymstoku to na auchanie wziąłem do auta po 4,85zl/l. niezła przebitka. ropa ta sama pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2344

Mysle sean ze albo gadasz głupoty albo ktoś cię w konia robi. Orlen nie zawracałby spbie d*py twoim 1000 l i nic by ci nie wiozl

interesowalem się tematem jakiś czas temu i b0 jest bardzo ciężko dostępne i nie wiem skąd ono się bierze bo w Polsce jest wymóg robienia b7.

cos lotos podobno ma ale temat niepewny. 
wiec z tym bo śliska sprawa. Ja miałem b0 z Falco 4500 l, przywieźli do mauzera i w ropie miałem pełno szlamu, rozwarstwiony olej. Ale czy to te paliwo to zrobiło czy w zbiornikach na dnie był osad po innym paliwie tego nie woem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868
22 minuty temu, masa24 napisał:

Mysle sean ze albo gadasz głupoty albo ktoś cię w konia robi. Orlen nie zawracałby spbie d*py twoim 1000 l i nic by ci nie wiozl

interesowalem się tematem jakiś czas temu i b0 jest bardzo ciężko dostępne i nie wiem skąd ono się bierze bo w Polsce jest wymóg robienia b7.

cos lotos podobno ma ale temat niepewny. 
wiec z tym bo śliska sprawa. Ja miałem b0 z Falco 4500 l, przywieźli do mauzera i w ropie miałem pełno szlamu, rozwarstwiony olej. Ale czy to te paliwo to zrobiło czy w zbiornikach na dnie był osad po innym paliwie tego nie woem

 Lotos miał w sprzedaży B0 przed świętami Bożego Narodzenia, później już tylko B7. Wiem ze mają nałożone jakieś limity na dodatki bio, ale tematu nie zgłębiałem  na jakich zasadach i kiedy.

Na koniec stycznia kupione  Lotosowe B7 po 4,72 2400 L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2344

Bezpośrednio z lotosu bierzesz pigmei? 
sean jak to nie ma w Polsce stacji Orlenu???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Mój dostawca bierze bezpośrednio z lotosu, ja tam jako rolnik wstępu nie mam na bazę paliw choć od rafinerii dzieli mnie jakieś 30 minut jazdy

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, masa24 napisał:

Mysle sean ze albo gadasz głupoty albo ktoś cię w konia robi. Orlen nie zawracałby spbie d*py twoim 1000 l i nic by ci nie wiozl

interesowalem się tematem jakiś czas temu i b0 jest bardzo ciężko dostępne i nie wiem skąd ono się bierze bo w Polsce jest wymóg robienia b7.

cos lotos podobno ma ale temat niepewny. 
wiec z tym bo śliska sprawa. Ja miałem b0 z Falco 4500 l, przywieźli do mauzera i w ropie miałem pełno szlamu, rozwarstwiony olej. Ale czy to te paliwo to zrobiło czy w zbiornikach na dnie był osad po innym paliwie tego nie woem

Słuchaj, paliwo Orlenowskie biorę lata temu, i nie mam problemu z jakimś szlamem, a ty masz, więc wyciągnij wnioski i zmień hurtownika, dobrze ci radzę.    :P Mój błąd, paliwo brałem 11 grudnia, teraz nie wiem czy mają B0, ale nie opowiadaj że jest ciężko dostępne, skoro tobie przywożą jakiś szlam i opierasz się na zapewnieniach jakiegoś hurtownika o podejrzanej reputacji, jak hurtownik w dzisiejszych czasach leje ci do mauzera 4500 l, to albo hurtownik do d*py, albo ty wodę lejesz że wziąłeś więcej niż 450l  :)

6 godzin temu, masa24 napisał:


sean jak to nie ma w Polsce stacji Orlenu???

 

A napisałem że nie ma?   xD

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafooo    8

Masz rację  kolego Sean jakiś podejrzany dostawca .. żaden w mojej okolicy nie naleje do mauzera tym bardziej 4500litrów może 0 zgubiłeś to możliwe .po za tym trzeba mieć rejestrację na PUESC. Ja 5 lat mam jednego dostawcę i nie miałem nigdy żadnych problemów przyworza mi B0  i B7 zależy co ma na cysternie  teraz akurat mam B0. Nie wiem z czym kolego Masa24 masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

POW 10 METRÓW SZESCIENYCH trzeba odebrać w naftobazie i każdy może sam kupować tylko warunek 10 metrów szeciennych i transport też odpowiednim pojazdem i przedpłata oczywiscie .  . do mie kiedyś przywoził gość z naftobazy  emilianów na pytanie o jakość paliwa  okazywał dokument jakosci paliwa które zatankował , i wszyscy którzy tankują cysterny mają takie dokumenty [ CERTYFIKAT ]  odnosnie jakosci czy specyfikacji danego paliwa , można poprosić obejżeć zrobic sobie kopie  kartka formatu A4           DOKŁADNA DATA - GODZINA ODBIORU - NR REJ.POJAZDU CO ODEBIERAŁ 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2344

Jacy z was fachowcy skoro nie wiecie ze rolnik nie ma obowiązku żadnej rejestracji w tym systemie PUESC

falco chwalone przez was mi przywiozło i nie wiem czy to te paliwo było do d*py bo brałem z różnych miejsc. Sean 450 to może ty bierzesz. Ja w sezonie potrzebuje 15000 l

poprostu zastanawiam się skąd to b0 skoro w Polsce jest wymóg b7

nie każdy hurtownik ma b0

muske ze albo to zagranica albo odbarwiany opal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    177

b0 z napewno z malaszewicz biora, wiec import.

Z innych miejsc przy wschodniej granicy pewnie tez.

Zamowione 490 po 4.55 b0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3498
8 godzin temu, masa24 napisał:

Jacy z was fachowcy skoro nie wiecie ze rolnik nie ma obowiązku żadnej rejestracji w tym systemie PUESC

falco chwalone przez was mi przywiozło i nie wiem czy to te paliwo było do d*py bo brałem z różnych miejsc. Sean 450 to może ty bierzesz. Ja w sezonie potrzebuje 15000 l

poprostu zastanawiam się skąd to b0 skoro w Polsce jest wymóg b7

nie każdy hurtownik ma b0

muske ze albo to zagranica albo odbarwiany opal

Jak jestem na vacie ,to bez zgłoszenia nikt poważny nie chce przywieżć,a z papraczami nie współpracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2344

Tylko ze to chyba jest ich nadgorliwosc

u mnie jedna firma wymaga czy na vacie czy nie

tylko ze oni to chyba robią dla świetego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj