Polecane posty

KULAWA_KOZA    156

Po pierwsze jak wielu z was każdy by chciał kupić taniej , nie kradne to raz, takich okazji kupienia ON jest mase.Wystarczy wejść na CB i sami sie ogłaszaja że sprzedam oszczędności.Wielu kierowców ma oszczędności i dorabia sobie okradając swojego szefa, to jest złodziejstwo to fakt macie racje.Z drugiej strony korci troche jak jest 2zł na litrze taniej 😀

Każdy z nas tutaj kiedyś kupił paliwo na lewo , taka jest prawda, jeden się przyzna drugi nie.Tyle w temacie.......

ale cóż najlepiej odrazu pojechać po drugim z wyzwiskami od debilów itp.Szkoda tylko że tutaj można pisać , gorzej jak by mi to druga osoba w oczy powiedzia , wtedy by to inaczej by to wyglądało.A stroić hujraka tutak to każdy potrafi.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8903

Weź człowieku skończ już, bo jak kupujesz i publicznie piszesz takie głupoty to jesteś też złodziej w świetle prawa i tyle. Ja bym się z tym tak nie obnosił, a Ty rób jak chcesz.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

Zapewnim cię że i prosto w oczy ci powiem żeś debil .Co myślę to mówie

strachliwy mocno nie jestem-kto mnie zna ten wie że prawdę mówie

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario666    1094

Koza przyznać się na forum że się jest paserem to co ty chcesz od innych aby cię ktoś cenił ?

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszKlim    30

Podlasie jakaś firma dowozi 600l na podwórek i wlewa w beczki?

Bo pół roku temu Młynek dopiero dowoził przy minimum 1000l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    368
MariuszKlim napisał:

Podlasie jakaś firma dowozi 600l na podwórek i wlewa w beczki?

Bo pół roku temu Młynek dopiero dowoził przy minimum 1000l.

Dostawa 15.01.2020 B0 700 l. po 4.79 zł z Młynka.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszKlim    30
3 godziny temu, tomo12 napisał:

Dostawa 15.01.2020 B0 700 l. po 4.79 zł z Młynka.

z Jakiej gminy jesteś? bo ostatnio musiałem 1000l brać żeby do mnie przywieźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareknh    40

W dol, w dol i to ostro, taka cena jak teraz ostatnio byla w listopadzie. Sprawdzajcie sobie na tej stronie, bo na tym bazuja firmy. https://www.orlen.pl/PL/DlaBiznesu/HurtoweCenyPaliw/Strony/archiwum-cen.aspx?Fuel=ONEkodiesel&Year=2020 orlen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    368
MariuszKlim napisał:

3 godziny temu, tomo12 napisał:

Dostawa 15.01.2020 B0 700 l. po 4.79 zł z Młynka.

z Jakiej gminy jesteś? bo ostatnio musiałem 1000l brać żeby do mnie przywieźli.

Bielsk Podlaski

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2020 o 11:58, soltys48 napisał:

skąd Jesteś? Ja biorę z firmy ROMGAZ i mam zawsze BO

Zawsze wiedziałem, że jesteś debilem ale nie myślałem,ze takim

4,91 brutto-23%-1zł=2,99 litr legalnego ON bez dodatków.Mam pewność do co litrów i jakości , a z beczki??Nigdy nie kupiłbym "lewego"paliwa w tej cenie

Małopolska kolego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767
Dnia 12.01.2020 o 11:03, Agrest napisał:

To ładnie okradacie przedsiębiorcę.   Tysiaka na miesiąc z auta. 

 

 

 

A teraz pomyśl na ile ten cudowny przedsiębiorca okrada kierowcę każdego miesiąca płacąc najniższa krajowa A reszta pod stołem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

A kto każe się zgadzać na to?

Brat tak jeździł przez 3 miechy szef nie chciał płacić na KONTO i nara....kierowców wszędzie potrzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, karolr2 napisał:

A teraz pomyśl na ile ten cudowny przedsiębiorca okrada kierowcę każdego miesiąca płacąc najniższa krajowa A reszta pod stołem. 

No tak . Jak tak to można kraść . Rozgrzeszenie nawet nie potrzebne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Tak potrzeba tylko u nas są firmy 120 maszyn A tylko 4 Polaków reszta zlote zeby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767
Przed chwilą, soltys48 napisał:

A kto każe się zgadzać na to?

Brat tak jeździł przez 3 miechy szef nie chciał płacić na KONTO i nara....kierowców wszędzie potrzeba...

Tyle wiesz o transporcie co Viva o zwierzętach.  Bez obrazy 😉

Ja się tutaj urodziłem i tutaj chce pracować a że mamy prawo jakie mamy to trzeba sobie radzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj