Polecane posty

nie    2064

w poznaniu na orlenie 5,11 ale będzie taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

Jak z tymi zbiornikami na paliwo bo tu hurtownia dostarczająca paliwo prosi o podpisanie dekralacji że jest , u mnie leją w zboirniki do pojazdów ale podobno tak nie można a na stacjach paliw można , chore to jakieś . Mało tego karami straszą do 1000 zł . 

A jak to jest u Was ?

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam86    53
7 godzin temu, andrzej612b napisał:

Jak z tymi zbiornikami na paliwo bo tu hurtownia dostarczająca paliwo prosi o podpisanie dekralacji że jest , u mnie leją w zboirniki do pojazdów ale podobno tak nie można a na stacjach paliw można , chore to jakieś . Mało tego karami straszą do 1000 zł . 

A jak to jest u Was ?

 

 

 

 

 

 

 

Mam zbiornik ale kierowca wczoraj mówił że dalej leją w mauzery i nikt nikogo nie pyta w co lać.

 

Edytowano przez Adam86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19703
10 godzin temu, nie napisał:

w poznaniu na orlenie 5,11 ale będzie taniej :)

W Poznaniu na Auchan 4.97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 godzin temu, nie napisał:

w poznaniu na orlenie 5,11 ale będzie taniej :)

Będzie taniej A na wierzbie będą gruszki rosnąć  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

U mnie z 3.0 poszło na 3.50 😟 , oczywiście na lewo z TIRA od kolegi co jezdzi za granice.Oszczędności coraz mniejsze , tygodniowo 60l 😧plus taki że karnistry do pełna .

Edytowano przez KULAWA_KOZA
  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

To ładnie okradacie przedsiębiorcę.   Tysiaka na miesiąc z auta. 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, KULAWA_KOZA napisał:

U mnie z 3.0 poszło na 3.50 😟 , oczywiście na lewo z TIRA od kolegi co jezdzi za granice.Oszczędności coraz mniejsze , tygodniowo 60l 😧plus taki że karnistry do pełna .

Masz się i czym chwalić . To zwykłe złodziejstwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25581

Oj ale myślał że przygwiazdorzy, a tymczasem oficjalnie i publicznie przyznał się do przestępstwa.

 

Wczoraj na stacji 5,19. Po odliczeniu zwrotu akcyzy 4,19 i legalnie.

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8976
14 minut temu, KULAWA_KOZA napisał:

U mnie z 3.0 poszło na 3.50 😟 , oczywiście na lewo z TIRA od kolegi co jezdzi za granice.Oszczędności coraz mniejsze , tygodniowo 60l 😧plus taki że karnistry do pełna .

Kutafonie jeden, nie dość że oba złodzieje to jeszcze i pazerny bo 50gr tamten wiecej zarabia😆 jeszcze sie tym w necie chwalisz🤦‍♂️

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19703
Dnia 11.01.2020 o 06:51, dawidursus323 napisał:

Gdzie szukać paliwa bez dodatków bio? Szukam fajnego tłustego dieselka bez biokomponentów. 

skąd Jesteś? Ja biorę z firmy ROMGAZ i mam zawsze BO

58 minut temu, KULAWA_KOZA napisał:

U mnie z 3.0 poszło na 3.50 😟 , oczywiście na lewo z TIRA od kolegi co jezdzi za granice.Oszczędności coraz mniejsze , tygodniowo 60l 😧plus taki że karnistry do pełna .

Zawsze wiedziałem, że jesteś debilem ale nie myślałem,ze takim

43 minuty temu, Agrest napisał:

 

 

Wczoraj na stacji 5,19. Po odliczeniu zwrotu akcyzy 4,19 i legalnie.

 

 

4,91 brutto-23%-1zł=2,99 litr legalnego ON bez dodatków.Mam pewność do co litrów i jakości , a z beczki??Nigdy nie kupiłbym "lewego"paliwa w tej cenie

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niedługo będzie w wiadomościach że wydział do walki z przestępczością przeciwko mieniu, zatrzymał do dyspozycji prokuratora, grupę kradnącą paliwo z TIRa, a mózgiem tej bandy był osobnik o pseudonimie KULAWA-KOZA.     :P    xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I niech ładnie poprosi kolegów o łaskawe usunięcie.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A to już jego problem, nie tego co go zacytował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj