Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
starybudnik    221

No niestety budżet państwa nie jest z gumy i gdzieś te pieniądze trzeba znaleźć. Więc wprowadza się po cichu szereg mikro podatków. Np. pod przykrywką walki z otyłością podatek cukrowy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1007
3 godziny temu, Uziu92 napisał:

5,5 był diesel wtedy .

No i jak by teraz baryłka kosztowała ze 120 dolarów ? To diesel byłby chyba po 7 zł 

  • Haha 1

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
6 godzin temu, Kallina86 napisał:

Nadal "gania". Mamy blisko do granicy i u nas straż graniczna graniczna jak kontroluje, to zwraca uwagę na to czy jakieś paliwa przewozisz. Poza tym są też kontrole służby celno- skarbowej. 

osoby kupiły paliwo na faklture  a sprzedawca nie odprowadził akcyzy i podatków . https://www.tygodnik-rolniczy.pl/articles/aktualnosci_/kupili-paliwo-musza-zaplacic-akcyze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1007
1 godzinę temu, Anetka1 napisał:

no nie wiem czy śmiać sie czy płakać z tej wypocin

Jak wolisz Anetka. Możesz robić co chcesz ? Możesz nawet podawać się za kobietę albo za mężczyznę, możesz mieć kilka nicków . Wisi mi to i lata koło ...... 😂😂😂😂😂

  • Haha 1

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

Podobno ta anetka to chłop ukryty :D Teraz różne są dewiacje, ja to toleruje :D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1007

Teraz moda na LGBT to i Anetka czy tam Alexander chce też spróbować jak to jest 

  • Haha 1

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12096
Uziu92 napisał:

Podobno ta anetka to chłop ukryty :D Teraz różne są dewiacje, ja to toleruje :D

Myślisz ,,Grodzka'' 😀 też on kupowałem po 5.35 zł stacjia pks łuków ogólnie ma dobrą opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 godzin temu, Anetka1 napisał:

no nie wiem czy śmiać sie czy płakać z tej wypociny

Anetka z twojej wypociny może się pismiejemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441

Pany  jest  w tym roku  jeszcze  ta  dopłata  do paliwa  na bydło-  te 30 litrów  na DJP.     bo jakoś cicho w  tym temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek500    17

Do mnie też latem dzwonili z paliwem po 3 zł i ze zbiornikiem. Mówił że ma numer od mojego znajomego, a jak zapytałem od którego to zaczął wymyslac. W tym czasie miałem na olx wystawiony kombajn na sprzedaż. Miałem też kilka tel o zanizonych ubezpieczeniach, lecz jak pytałem skąd mają mój numer to wprost mówili że z ogloszenia.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556
Dnia 4.01.2020 o 09:57, desant napisał:

Panowie dziś dzwonił do mnie gość z propozycją "podarowania" mi zbiornika na ON wzamian za coroczne kupienie u niego 1000l ON. Cena 3 zł bez faktury . Po 8 napełnieniu zbiornik niby przechodzi na własność.Coś mi tu śmierdzi . Pewnie po pierwszym napełnieniu cena gwałtownie wzrośnie.Mieliście też takie oferty ? 

to oszust do mnie też wydzwaniał

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

pod koniec 2012 i na początku 2013 roku ON kosztował bez kilku groszy 6 zł A w Warszawie na wielu stacjach przeskoczył 6 zł (i cukier był w podobnej cenie)

Dziś zamówione 1000 l na zapas B0 po 4.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950
2 godziny temu, matius04 napisał:

Falko B0 4.95 przy ilość 1000l

Ile km masz do ich bazy?

Też falko pił b0 4.97 zł 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    50

Falko B0 4,96 zł 1500 l zamawiane 08.01.2020

Dostawa ma być 13-14 stycznia bo się nie wyrabiają podobno

Edytowano przez redbull

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj