Polecane posty

bartek15208    3

Witam, jakie macie ceny na nowe zbiory kukurydzy? Mi proponuja kontrakt na 400zl netto i mowia ze bedzie taniec, sam nie wiem co robic🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emil39    60

Prawda jest tak że drogo już było teraz trzeba tanio nakupić żeby się odbić Wcale się nie zdziwię jak będzie po 300 zł przy 30 % 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofz14    75

O tej porze to już powinna być taka że się nie da wjechać opryskiwaczem a co jest ,góra 30cm.Jeśli nie przyjdzie ciepło i słoneczna pogoda to plony mogą być marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek15208    3

Raczej kukurydza teraz na drobi, popadalo i ma byc cieplo to wystrzeli jak głupia, prosze pisac odnosnie cen jak ktoś cos wie, zeby zeczywiscie sie nie okazalo ze we rzniwa będzie po 300, bo w usa, kanda, argentyna, rosja, ukrania maja byc rekordowe zbiory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, krzysztofz14 napisał:

O tej porze to już powinna być taka że się nie da wjechać opryskiwaczem a co jest ,góra 30cm.Jeśli nie przyjdzie ciepło i słoneczna pogoda to plony mogą być marne.

Też się tego obawiam że nie będzie ani plonu ani ceny 🤔😜

20 godzin temu, bartek15208 napisał:

Witam, jakie macie ceny na nowe zbiory kukurydzy? Mi proponuja kontrakt na 400zl netto i mowia ze bedzie taniec, sam nie wiem co robic🤔

Podpisuj w ciemno ale wątpię że tą cenę dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek15208    3
3 godziny temu, krzysztofz14 napisał:

O tej porze to już powinna być taka że się nie da wjechać opryskiwaczem a co jest ,góra 30cm.Jeśli nie przyjdzie ciepło i słoneczna pogoda to plony mogą być marne.

 

15 minut temu, staszek131415 napisał:

Też się tego obawiam że nie będzie ani plonu ani ceny 🤔😜

Podpisuj w ciemno ale wątpię że tą cenę dadzą

Ze kiedy dadza teraz czy we zniwa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
1 godzinę temu, bartek15208 napisał:

Raczej kukurydza teraz na drobi, popadalo i ma byc cieplo to wystrzeli jak głupia, prosze pisac odnosnie cen jak ktoś cos wie, zeby zeczywiscie sie nie okazalo ze we rzniwa będzie po 300, bo w usa, kanda, argentyna, rosja, ukrania maja byc rekordowe zbiory

Przypominam że dla QQ strategicznym okresem jest kwitnienie - wszystko przed nami a wszelkie dywagacje odnośnie przyszłych cen to jak obstawianie ruletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek15208    3
2 godziny temu, motorader18 napisał:

Ja mam umowę na 430netto opolskie bio agra

A wczeniej tydzien temu oferowali po 450netto, obcieli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emil39    60
1 minutę temu, bartek15208 napisał:

A wczeniej tydzien temu oferowali po 450netto, obcieli? 

Przecież to normalne że leci wiedzą że będzie to tną w dół 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motorader18    94
31 minut temu, bartek15208 napisał:

A wczeniej tydzien temu oferowali po 450netto, obcieli? 

Ja podpisałem w marcu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma sucha kukurydzę na teraz ? 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę tej kukurydzy w tym roku będzie, to nie wiem czy ceny nie pójdą w dół. Ta cena to z dostawą? 


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf25    13

jaki region kolego gdzie po 420 placa dobra cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie bym kupił trochę kukurydzy jak ktoś ma :)


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj