Polecane posty

PAN88    1759
17 godzin temu, zbyszek8201 napisał:

Panowie a po pobraniu próbek na choroby , przychodzi po jakimś czasie jakiś papier z badań...tz próby brane w ramach monitoringu

Kolego jeśli miałbyś jakąś chorobę kwarantanny to szybko by byli u ciebie na podwórku.  Wyszło Ci dobrze. 

Ojciec mój jak gospodarzył też miał kontrolę wszystko było ok a papierze badań robionych we wrześniu przyszedł listownie w styczniu lub lutym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443
Dnia 16.03.2021 o 19:45, KULAWA_KOZA napisał:

Skalbmierz jadalny 1,5-2.0 worek :)

No to super cena na dziś :/ . Za kilka tygodni to nawet kopców nie będą otwierać bo sie nie opłaci... Wystąpi utylizacja naturalna :/ . 10 gr na targu  to nawet taniej niż  wysypanie w domu  kilku skrzyniopalet ziemniaka za darmo.

Edytowano przez Marl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765
Dnia 18.12.2020 o 18:49, krilan06 napisał:

662156030 - Piekarski

Dzięki za namiar przydał się ,dziś dotarła lawenda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2021 o 19:45, KULAWA_KOZA napisał:

Skalbmierz jadalny 1,5-2.0 worek :)

Kiedy i w jakich godzinach jest tam giełda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423

Toć przed chwilą we Wiadomościach mówili że polskie rolnictwo rośnie w siłę, eksport wzrósł, Puda się chwalił gdzie to my nie eksportujemy naszych towarów 😂

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3206

Cyba zboża to się zgodzę, i  tv pis.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

poszukajcie sobie jaki procent produkcji drobiarskiej,mleczarskiej, wolowiny idzie za granice. do trego kawa ,herbata, banany i pomarancze 😛

w sklepie 3,5 zl za cypryjskie mlode, 1,2 zl polski


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thefarmer    180

no i gra gitara! wiadomo który kupić- Polski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164
12 godzin temu, Rolnik810 napisał:

Zaraz zostanie tylko utylizacja, jak z Niemiec nawiozą za darmo towaru.

Niemcy już nie mają taniego ziemniaka. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nawet nie wiesz kolego jak bardzo się z mylisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszeek    3

Ziemniakow mialem nie wiele cala piwnice pare ton poszło wszystko i wiecej by poszlo rozwozilismy po okolicznym mieście cena 70gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thefarmer    180

Co sądzicie o nadchodzącym sezonie ? ja uważam że raczej będzie bezcenny tak jak ten. Ludzie mają zapasy ziemniaków, nie wywalą ich na pola, tylko posadzą, koronaświrus niewiadomo kiedy odpuści, na suszę póki co się nie zanosi więc chyba wiadomo czego się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3206

Ja odchodzę z tej uprawy bo ze trzeba w nią zainwestować to pewne i ze się człowiek narobi to tez pewne a nie wiadomo za jakie pieniądze.Po szadzę z pół ha.

Wolę coś robić aby się nie narobić przynajmniej jak nie zarobisz to się nie narobisz.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

Ludziska wiem że nie ten temat ale w temacie sadzarek jest martwa cisza. Potrzebuje tabele wysadzen sadzarki cramer junior H może ktoś posiada taką i by mnie poratował? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3206
Napisano (edytowany)

Ja dzisiaj sprzedał resztę na mołdawie po 6zł za worek.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1759
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Strongman napisał:

Ja dzisiaj sprzedał resztę na mołdawie po 6zł za worek.

Za irge tyle dałem dzisiaj na Broniszach 

Za 6 to bym kupił że 400 bo tyle mi potrzebne do końca sezonu 

Edytowano przez PAN88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj