Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marl    442

Na igrit ktoś pisze o znacznym wzroscie cen. Potwierdzi ktoś?? @Bartek933 : słyszałeś coś? 15 zł za jakiego? zółty czy czerwony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1716
6 godzin temu, Strongman napisał:

Podobno teraz w wawie po 5zł za kg za irgę,z powodu vira ludzie tak kupują.

Ja słyszałem że  6 zł za kg😀😀😀

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5373
7 godzin temu, mario666 napisał:

A jadłeś tego Mazura ? To nie do zjedzenia w żadnej postaci 

 

Jem codziennie, super pyrka


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    348
7 godzin temu, PAN88 napisał:

Ja słyszałem że  6 zł za kg😀😀😀

trudno w to uwierzyć w momencie gdy Kaufland puszcza promocję 5.99zł/5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5373

Cena idzie w górę, wuja już po 17zł za 15kg ugadał z odbiorem w gosp 


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    348

Wuja sprzedaje czy chce kupić?
Ja detal i mały hurt do 1t sprzedaje po 20/15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19553
6 godzin temu, Bartek933 napisał:

Jem codziennie, super pyrka

Bartek bez obrazy ale chyba dobrych pyrów nie jadłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5373

Darujcie, błagam. Te pyry idą na stołówki, masa ludzi je bierze i gdyby nie smakowały to by zgniły u mnie. Także spór i wyścig kto ma lepsze mnie nie interesuje


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario666    1094

Też tak myślę sołtysie 😀 Bartek ja jak je sprzedawałem to błagali abym im więcej tego nie dawał albo zmienią dostawcę To na pewno dobry towar a ziemniak był z centrali do sadzenia nie coś innego 

 

Edytowano przez mario666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19553
4 minuty temu, Bartek933 napisał:

Darujcie, błagam. Te pyry idą na stołówki, masa ludzi je bierze i gdyby nie smakowały to by zgniły u mnie. Także spór i wyścig kto ma lepsze mnie nie interesuje

Akurat tych które najbardziej mi smakują nie mam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Chłopaki a polecicie coś smacznego z najwczesniejszych odmian , z przeznaczeniem na wczesny zbiór (młode ziemniaki) ? 

 

Nigdy nie nastawialem się na handel ale ostatnio pare woreczków się rozeszło po znajomych i zasmakowali w odmianie Wineta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

Vineta bardzo dobry ziemniak. Lilly są wzesne i żółte.

W tamtym roku z braku laku kupiłem Natasche czy jak to tam się piszę i też wmiarę spoko ziemniak żółty.

w tym roku w centrali oszaleli 300zł 100kg (w tamtym 250zł)

Ale podjechałem sobie do rolnika gdzie dużo sadzą i jakie tylko chce po 100zł.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario666    1094

W tamtym roku wictorie to nawet 330 płaciłem Rolnik nie dostanie nigdy takiej kasy bo to najsłabsze ogniwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1716
20 godzin temu, tobago napisał:

trudno w to uwierzyć w momencie gdy Kaufland puszcza promocję 5.99zł/5kg.

To była ironia do postu który cytowałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radix071    28
pawlus224 napisał:

Chłopaki a polecicie coś smacznego z najwczesniejszych odmian , z przeznaczeniem na wczesny zbiór (młode ziemniaki) ? 

 

Nigdy nie nastawialem się na handel ale ostatnio pare woreczków się rozeszło po znajomych i zasmakowali w odmianie Wineta .

Z wczesnych to u mnie najlepsza valetta i bardzo dobrze plonuje, ale i tak najwięcej bellarosy sadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    348

Rozmawiamy o cenie ale obecnie warto porozmawiać o formie sprzedaży. Ja, podobnie pewnie jak wielu z Was sprzedaje sporo z domu. Nie powiem, trochę cykam się co chwila z kimś nowym się widywać, wymieniać pieniędzmi. Z drugiej strony nie zamknę całkiem sprzedaży.
Od ponad roku gdy gdzieś wyjeżdżam na pole na drzwiach wieszam kartkę "samoobsługa" i stawiam puszkę na kasę. Nigdy nie miałem przypadku że forsa się nie zgadzała albo cos zginęło. Ale też boję się że w końcu trafię na jakiegoś cwaniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gk1977    0

Mam do sprzedania Tajfuna kal 35-50mm wysadzenie z oryginału okolice Rawy Mazowieckiej tel 604-15-55-44.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1716
18 godzin temu, cover napisał:

Panowie co słychać na zjazdowej ?

Podobno 12 złotych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj