Polecane posty

kafar191    8
11 minut temu, galan99 napisał:

To żeby sprzedać towar cena ziemniaka 1 kg 0,50 groszy to może by kupcy byli ?

Wtedy chętnie mimo że mówią że zejście słabe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156
Dnia 6.02.2020 o 11:49, soltys48 napisał:

Import

Import jest dopóki jest temperatura dodatnia , jak spadną temperatury to cena zaś podskoczy do 1zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8
35 minut temu, KULAWA_KOZA napisał:

Import jest dopóki jest temperatura dodatnia , jak spadną temperatury to cena zaś podskoczy do 1zł

To już nie tej zimy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Takie ceny... A na jesieni jak resztę sprzedałem po 17/15 to mówili że tanio ....


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Przykro będzie pracować za darmo w tym roku jeśli pogoda dopisze. Ludzie dzwonią o sadzeniak  mimo że ogłosiłem duże. 😄 Zwiększają areały o 50% albo wznawiają produkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Może nie będzie aż tak dużo nowych skoczków zaczynających od  zera bo kolega kombajn sprzedaje i chętnych jakoś nie ma :D Ja tam np ziemniaka zmniejszam i znam też takich :)


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszbyk    59

Moim zdanie jak ktos zasadzi 50 arow to cena na rynku sie nie zawacha. Natomiast jak ktos zwieksza to raczej ci co duzo sadza, poniewaz do ziemniaka trzeba miec sprzęt zeby duzo sadzic i miec gdzie przechować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Jeden 50 arowiec nic nie zmieni ale stu takich na lokalnym rynku ma sile przebicia...im wiecej plantatorow tym prędzej któryś opuści cene


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszbyk    59

Nie wiem jak w innych rejonach Polski ale unas w Opolskim albo przynajmniej w mojej czesci nie slychac zeby ktos na sile zasadzil na lokalny rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

Co Wy na to? Wejdzcie na link 🙂    <KLIKNIJ LINK >   

Narazie ludzie sie smieją z takiej ceny. Ale jak przyświeci słońce w marcu to będą dzwonić .... Po igricie widze, ze napięta jest sytuacja cenowa... Każdy chce sprzedać wiec cena w dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krami    0
Napisano (edytowany)

tzn jak poczekam to sprzewdam drożej? pomarzyć żebym po tyle sprzedał. dzwoniłem po kupcach to dowiedziałem się że może po 8 zł by mi dali

Edytowano przez sumek666
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7577

Zaraz będą młode ziemniaki kto będzie jadł stare ziemniaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

@krami: cena tylko w dół idzie. Miało nie być ziemniaka ale jednak i krajowego jest sporo... Import zatrzymał sprzedaz krajowego wiec teraz podaz jest spora. Zawsze jakoś sie rozładowała ziemniaczana " górka" przez styczeń i luty... Druga kwestia to jakość PL ziemniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342
2 godziny temu, galan99 napisał:

Zaraz będą młode ziemniaki kto będzie jadł stare ziemniaki .

Zaraz? Już są - mydło po 5 zł/kg. Krajowe dopiero w czerwcu w rozsądnej cenie i jakości. Handel starym ziemniakiem idzie jeszcze w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3210

Jechałem do warszawy to w jakimś markecie widziałem za niecałą złotówkę za kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7577

 Handel starym ziemniakiem idzie jeszcze w czerwcu ?

Ziemniaki sadzi się w maju tak normalnie to kto stare kupi w czerwcu jak one nie mają smaku żadnego już .

Młode ziemniaki są i będą z każdym tygodniem coraz to więcej sprowadzane do Polski , tak w czerwcu będą Polskie już młode to kto kupi zmarszczone stare ziemniaki w markecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario666    1112

Ale pierniczycie Młody ziemniak się nie nadaje do wszystkiego a poza tym nie wszystkich stać na młodego i nie każdemu smakuje

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    351

Ciekawią mnie te spore zapasy krajowych ziemniaków jeśli busami przyjeżdżają do mnie na gospodarstwo z odległości nawet 130km. Północ kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8
2 godziny temu, tobago napisał:

Ciekawią mnie te spore zapasy krajowych ziemniaków jeśli busami przyjeżdżają do mnie na gospodarstwo z odległości nawet 130km. Północ kraju.

A ile ci płacą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario666    1112

To ta cudów Ci nie dają U nas za extra towar nawet 17 trzeba zapłacić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GR-PawelS    4

plantatorom kiszacym jeszcze skrobiowego ziemniaka liczącym na to ze cena ruszy polecam Lubelskie zakłady ziemniaczane , mają podobno ruszyć z kampanią wiosenna bo zainteresowanie spore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

U nas Irga z domu po 18 zł bo wszyscy wypychają ale i 20 można dostać. Niektórzy oferują 15zł - szybki biznes bo zawiezie do sklepu i po 25 odprzeda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj