Polecane posty

Też mam problem z gościem z okolic łukowa raz że cene zmienił przy odbiorze 2 aut w żniwa a teraz od października zbywa mnie że pamięta i każe czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprochota    323

Witam wiecie może kto w opolskim skupuje słomę. Mam około 300 bel 160×120 . Gościu sprasowal zwiózł na pryzmę i ślad po nim zaginol. A ja muszę się tego pozbyć bo jestem na zrównoważonym i nie mogę mieć mniej obsiane nawet o metr a pryzma jest na polu oddam nawet za free byle się tego pozbyć owijane siatką może ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikiWschód    230
Artystarolnik napisał:

Współpracował ktoś z firmą Głuchowski?

gluchowski podobno zapchal się słoma na 2 lata a jeśli już to rolka mnie mniejsza jak 160 a najlepiej 180 i siatka bo jak masz 120 to nawet nie dzwon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    784
Dnia 5.02.2020 o 18:15, aprochota napisał:

Witam wiecie może kto w opolskim skupuje słomę. Mam około 300 bel 160×120 . Gościu sprasowal zwiózł na pryzmę i ślad po nim zaginol. A ja muszę się tego pozbyć bo jestem na zrównoważonym i nie mogę mieć mniej obsiane nawet o metr a pryzma jest na polu oddam nawet za free byle się tego pozbyć owijane siatką może ktoś chętny?

Oddajesz za darmo 300 bel? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprochota    323

Chciałem oddać za darmo ale ostatecznie zgłosił się ktoś kto 10 zł dał za sztuke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Słoma po mieszance na pół z trawą 120x120 pocięta 38 zł bela, chciał 40. 

Do ścielenia teraz więcej niż 25 nikt nie chce dać z pod dachu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    784
51 minut temu, aprochota napisał:

Chciałem oddać za darmo ale ostatecznie zgłosił się ktoś kto 10 zł dał za sztuke

To interes życia zrobiłeś. Szkoda, bo myślałem że ja zrobię :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas9559    30

na podlasiu po 60zł chcą za 130tki, aż dziw że rolnicy za darmo oddają słomę i brak chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lukas9559 napisał:

na podlasiu po 60zł chcą za 130tki, aż dziw że rolnicy za darmo oddają słomę i brak chętnych

Jak masz jakiegoś chętnego to mam na sprzedaż 700 bel 120x120, lubelskie powiat bialski także na granicy z Podlasiem. Po 30 zl za bele albo możemy od tony się dogadać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    784

A mi zostało 10 belek słomy żytniej 120cm w WWL, też mogę oddać po 30zł. Jak ktoś chciałby zabrać i miałby blisko to pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7166
5 godzin temu, lukas9559 napisał:

na podlasiu po 60zł chcą za 130tki, aż dziw że rolnicy za darmo oddają słomę i brak chętnych

Ile? Po żniwach po 35 gotowe można było kupić. Poyebało tych handlarzy.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba9449    36
Dnia 25.02.2020 o 13:15, lukas9559 napisał:

na podlasiu po 60zł chcą za 130tki, aż dziw że rolnicy za darmo oddają słomę i brak chętnych

Ciekawe kto bo ja po 30 nie mogę sprzedać...


Usługi rolnicze, transport, uslugi ładowarką teleskopową, koparką woj. Podlaskie

Sprzedaż sianokiszonki, siana, słomy, zbóż, kukurydzy.

Motoryzacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprochota    323
KlimekPL napisał:

51 minut temu, aprochota napisał:

Chciałem oddać za darmo ale ostatecznie zgłosił się ktoś kto 10 zł dał za sztuke

To interes życia zrobiłeś. Szkoda, bo myślałem że ja zrobię :P 

Ja tego nie prasowałem ani nie płaciłem za prasę ani na pryzmę nie zwozilem. To robił gości który miał to zabrać na pelet. Umowę miałem do końca stycznia. Umowa przepadła z gościem kontakt się urwał byłem u niego w domu tam pusto nikt nie mieszka pytałem sąsiada i powiedział że tu co chwila ktoś się za nim pyta porostu nabrał kredytu i zbankrutował a ja jestem na zrównoważonym i nie mogę mieć nic mniej zasiane a pryzmy były na polu jak bym miał kontroli to więcej bym stracił niż jak bym oddał to za darmo więc i tak tylko jak za samą słomą to zawsze coś wpadło chociaż 10 zł za bele. A w tym roku słomy mnistwo i nikt nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    784

Rozumiem. Nie wziąłeś żadnego zadatku od tamtego gościa? 10zł za sztukę mimo wszystko nie zrównoważy ci tej masy organicznej i składników mineralnych które mogłeś zostawić na polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprochota    323

No niezrownowazy. Wiem że to prawie darmo. Ale pierwszy i ostatni raz bawiłem się z słomą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    784

Ja tylko zbieram z tych pól które kończę dzierżawić, tak to wszystko tnę i w glebę. Nie opłaca się pierniczyć z magazynowaniem a klienci zazwyczaj sami marudni i tacy, którym trzeba dowieźć bo nie mają swojego transportu (koniarze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakie bele ? Po czym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj