Polecane posty

Gość   
Gość

Ja to bym się nie martwił o cenę pszenicy a czy my ją opryskamy jak zaczyna się cyrk z opryskami 

Sumik    42
2 godziny temu, staszek131415 napisał:

Nie wiem gdzie ta susza bo ludzie z nawozami nie mogą wejść co dzień leje zboża piękne rzepaki zakwitną za miesiąc plon będzie rekordowy a zbożem ludzie zasypani

Ludzie zbożem zasypani ? Kurde stasiu syp w magazyn A nie ludziom do domów ;)

• Like 1

"na nogach gumofilce ale jestem kozakiem"

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil2509    8
3 minuty temu, slawek2209 napisał:

Lubelskie 650 brutto pszenica firma Sako

niecale dwa tygodnie temu sprzedana po 710 do nich jak wywozilem to troche plułem sobie w brode ze moze za tanio teraz z perspektywy czasu dobrze zrobilme ale co bedzie w najbliższych miesiacach to kto wie

pawelek98    111
4 godziny temu, Uziu92 napisał:

cenę zboża może podnieść tylko konkretne zamknięcie granicy, nie na przejazd ludzi ale na przejazd towarów i wtedy się okaże że wszystkie te chlewnie, kurniki indyki i wszelakie zwierzęta muszą jeść, paszarnie muszą paszę dowozić, więc ziarno trzeba będzie kupić od POLSKIEGO rolnika a nie z ukrainy cz innych krajów.

bzdura , zamknięcie granicy działa w obydwie strony, nie przywiozą pszenicy, nie wywiozą mięsa

Dnia 13.03.2020 o 09:28, pawlus224 napisał:

Jeśli juz o tym wspominasz to 3 wojnę mamy mniejwięcej od czasu wstąpienia Polski do UE ;)

Sukcesywny podbój ekonomiczny trwa w najlepsze od kilku lat .

może i trwa ale u mnie na wioskach po wejściu do UE chociaż domy dopatrzyli za te dopłaty, gdzie byś te mięso drobiowe , wołowe i mleko sprzedał, 

a że nas dymają to nie Unia winna tylko nasze pachołki i nie ważne czy to sld,psl ,po czy pis każdy tylko garnie do siebie

bizon1    95

Pawelek ni przywiozą warchlaków nie będzie mięsa 

Wicherek    372

Mam informację że masarnia z mojej okolicy ma braki surowca , brak mięsa na wyroby , czy pszenica może tanieć ? nie dajcie się oszukiwać złodziejom  ! jak nie musicie to nie sprzedawajcie po niskich cenach !

• Like 1

Wicherek jedni rozumią że należałoby się wstrzymac ze sprzedażą inni dostają problemów jelitowych jak ktoś na aferę obniża cenę. narazie powinno stać bydło w oborach na chyba że jakiś problem albo pieniadze potrzebne to wiadomo

jajonasz    97
15 godzin temu, slawek2209 napisał:

Lubelskie 650 brutto pszenica firma Sako

Zwykłe sk***ysyństwo i żerowanie na okazji 

• Like 1
  • Thanks 2

Otrzymane zadanie jest świętym, wykonujesz je do końca za wszelką cenę

Zbyszek3939    114
29 minut temu, jajonasz napisał:

Zwykłe sk***ysyństwo i żerowanie na okazji 

Dokładnie tak jest  teraz wszyscy na wszystkim będą robić interes od chłopa będą  kupować za pół darmo tłumacząc że nie ma gdzie sprzedać a po przerobieniu  sprzedawać będą z coraz większym zyskiem  ps.  coś nic już  nie słychać  o ptasiej grypie.

staszek131415    4158
30 minut temu, WojciechFirus napisał:

Wicherek jedni rozumią że należałoby się wstrzymac ze sprzedażą inni dostają problemów jelitowych jak ktoś na aferę obniża cenę. narazie powinno stać bydło w oborach na chyba że jakiś problem albo pieniadze potrzebne to wiadomo

I co myślisz że jak się wstrzymasz to podrożeje? Zostaną ludzie ztowarem a po  żniwach będą po 500 sprzedawać to cię rozniosą

• Like 1
  • Haha 1

gosciu506    100

@staszku nie wiem kto cię tak w życiu skrzywdził? jakiś znieważ? ciężkie dzieciństwo chyba miałeś. piszesz ciągle ze zboże będzie tanie i tanie nie wiem czy ty młyn prowadzisz? ty jesteś chyba tam gdzieś ze wschodu wystarczy ze granicą towarowa z Ukraina zamkną. w 70% polski występują braki wody a ty ciągle ze zboże po 500 po zniwach

• Like 3

galan99    1369
1 minutę temu, gosciu506 napisał:

@staszku nie wiem kto cię tak w życiu skrzywdził? jakiś znieważ? ciężkie dzieciństwo chyba miałeś. piszesz ciągle ze zboże będzie tanie i tanie nie wiem czy ty młyn prowadzisz? ty jesteś chyba tam gdzieś ze wschodu wystarczy ze granicą towarowa z Ukraina zamkną. w 70% polski występują braki wody a ty ciągle ze zboże po 500 po zniwach

Granic nie zamkną na towary tylko żeby Ukraina nie pchała nam pszenicy w raz z korono wirusem do jesieni tego roku zanim to dziadostwo wyniszczą u siebie .

miwigos    413

Staszek to nawiedzony psychopata z kuj-pomorskiego,przyczepił się tego 500 jak rzep do psiego ogona ,po 500 to nie pamiętam jak dawno temu sprzedawałem 

• Like 1
  • Haha 1

staszek131415    4158

Do nikogo się nie doczepiłem tylko ludzie się pogubili płacąc horendalne ceny za ziemię i dzierżawy a teraz lament że brak opłaclności nabrli piachów to nie dziwota że plony słabe na dobrych ziemiach plon był przyzwoity co do wirusa to w zbożu go nikt nie dowiezie nie ma obaw prędzej przyjezie z ludzmi którzy pracują za granicą a jak komuś się nie opłaca to ziemię napalonym wydzierżawić i  iść do pracy kupione pszenżyto po 600 netto 12 ton

wojtal24    538

I po co tu pisać i tak te pisanie ceny nie zmieni. Co ma być to będzie i pisanie Staszka i innych nie pomoże

• Like 1

ZETOR TEAM

Agrest    6267
Napisano (edytowany)

Stasiu, abstrahując od cen ziemi i czynszu dzierżawnego, 500 zł nie jest ceną pozwalająca na egzystowanie gospodarstwa.

Zboże jak złoto, może być walutą.

Edytowano przez Agrest

leszek1000    497
Napisano (edytowany)

Staszek u nas jest 0,5ha za 50tyś 

Edytowano przez leszek1000

pawelek98    111

muszę wam przyznać rację albo zdrożeje albo stanieje.

na razie odbiór pszenżyta trwa 1 auto tygodniowo 600 netto tona, umowa w lutym podpisana

• Like 1

mus    5

Mąka od kapki kończyła się w mgnieniu oka w sklepach o promieniu 15km w Tarnogrodzie. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DzikiSimental25
      Nowy temat. Ciekawe jakie będą ceny nawozów sztucznych w tym roku.
      Link do kontynuacji tematu : 

• Przez DzikiSimental25
      Ceny mleka w 2020 roku zaczynamy od 1.36. Jakie są u was ceny za mleko? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny w swoich regionach. Jak sądzicie, na jakiej cenie skończymy rok 2020? Będzie lepszy czy gorszy?
      Link do kontynuacji tematu :  https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273029-ceny-mleka-2019/

• Przez Matey
      Jakie będą ceny rzepaku w sezonie 2020? W jakich cenach jest rzepak jary i ozimy w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach rzepaku, ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny rzepaku? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Link do tematu z cenami 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273041-cena-rzepaku-2019/

• Przez Matey
      W jakich cenach sprzedajecie ziemniaki w 2020 roku? Czy przy niskich cenach produkcja ziemniaków jest opłacalna? Kiedy spodziewacie się wzrostów cen w waszych regionach za ziemniaki przemysłowe i jadalne? Czy pozyskanie nowych rynków zbytu pozwoli na osiągniecie lepszych cen? Jak Wy, oraz rolnicy z okolic prognozujecie ceny w sezonie 2020? Zapraszamy do dyskusji.
      Link do tematu z sezonu 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273037-ceny-ziemniakow-2019/

• Przez Matey
      W jakich cenach kupujecie paliwo rolnicze w 2020 roku? Waszym zdaniem, jak zachowają się ceny paliw w tym roku? Kupujecie olej napędowy hurtem czy detalicznie? Czy paliwo będzie tańsze? Jaki wpływ na koszt paliw będzie miała sytuacja w Polsce i na świecie? Zapraszamy do dyskusji.
      Temat z cenami z 2019 roku: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273035-ceny-paliw-2019/

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj