Polecane posty

robercikj100    1010
29 minut temu, Agrest napisał:

3 osoby w Niemczech  będą za 1200euro dobrze jeść, ubiorą się a nawet w krótkim czasie kupią jakieś auto🤔.

Nie byłem ale 40 euro na dzień na 3 osoby  przy wyższych kosztach życia ma starczyć? Chyba że co miesiąc wypad do polskiego marketu.

Druga rzecz co on pieprzy o patriotyzmie jak całe życie służył i pracował na dobrą emeryturę Niemca? 

Pszenica 640 netto paszowa.  

Tak już widzę jak za 1200 euro 3 osoby będą mieć na żarcie mieszkanie i jeszcze na samochód , nieźle go poniosło .

  • Haha 1

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

Co prawda nie mieszkałem w Niemczech długi czas powiedzmy bylem tam tydzień to ceny w sklepach jakoś mnie nie przerażały. Mało tego kupiłem jakieś czekolady po euraku  u nas są gorsze jakościowo na pewno !! ale wiele rzeczy było w podobnych pieniądzach co u nas a ile tego się zje ? Auta kosztują tyle samo paliwo też podobnie. Patriotyzm co słowo w ogóle oznaczą oglądam telewizje i myślę że w rządzie nie uświadczysz patrioty Polska wyprzedana Wodę wykupił IZREAL tzn firma . francuzi sieć telekomunikacyjną, włosi ogrzewanie itp itd więc jaki patriotyzm jak człowiek nie ma za co żyć i rodzinę utrzymać. Nie jesteśmy Koreą północną zamkniętymi granicami widzimy jaka jest przepaść , ludzi na zachodzie żyją my w większości wegetujemy...

  • Like 1
  • Thanks 1

"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

Wojna wisi w powietrzu. To i surowce w górę, bush wywołał wojnę i drugiej kadancji nie wygrał "tramp"( czytaj trap czyli kłopoty) prawie jak putin  nie popuści tylko czy będzie walczył bombami  czy politycznie , ropa w górę itp może i zboża też pójdą

Edytowano przez MarekUA

"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7556
2 godziny temu, MarekUA napisał:

Co prawda nie mieszkałem w Niemczech długi czas powiedzmy bylem tam tydzień to ceny w sklepach jakoś mnie nie przerażały. Mało tego kupiłem jakieś czekolady po euraku  u nas są gorsze jakościowo na pewno !! ale wiele rzeczy było w podobnych pieniądzach co u nas a ile tego się zje ? Auta kosztują tyle samo paliwo też podobnie. Patriotyzm co słowo w ogóle oznaczą oglądam telewizje i myślę że w rządzie nie uświadczysz patrioty Polska wyprzedana Wodę wykupił IZREAL tzn firma . francuzi sieć telekomunikacyjną, włosi ogrzewanie itp itd więc jaki patriotyzm jak człowiek nie ma za co żyć i rodzinę utrzymać. Nie jesteśmy Koreą północną zamkniętymi granicami widzimy jaka jest przepaść , ludzi na zachodzie żyją my w większości wegetujemy...

Wszyscy się rozwijają tak jak Modernizacja , biorą kredyty i kupują maszyny , jak już to w Niemczech jest taniej już niż u nas i oto chodzi zachodowi do pieli swego to co od stycznia podrożało a jeszcze podrożeje wszyscy jesteśmy biedniejsi . ALE Polskiego rolnika jak to powiadają stać na bardzo dużo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jeszcze kilka takich podwyżek i cena będzie podobna jak 30 lat temu 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przem64    28

Jakiekolwiek informacje dotyczące Młyna Kraszewice
Siedziba pomiędzy Ostrowem Wielkopolskim a Sieradzem  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624
2 godziny temu, ordynator napisał:

jeszcze kilka takich podwyżek i cena będzie podobna jak 30 lat temu 😁

30 lat temu jak byla po 5 milonów za tonę to itak bylo ekstra bo środki do produkcji byly duzo duzo nizsze niz teraz mamy :)

1 godzinę temu, Jurek87 napisał:

20200109_195242.jpg

Jaka to odmiana byla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie można dostać dobra cenę na pszenżyto w woj.lubelskim , mam małą ilość ok 15 ton, mam propozycję na 570 brutto więc słabo da radę gdzieś więcej dostać, okolice Lbn ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2131
2 godziny temu, misiekk45 napisał:

lokalny młyn łódzkie 690 netto

Topola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz493    90

700 zł sprzedane wszystko 80 ton , poszło jako konsumpcja . lubelskie powiat chełmski . cena już dziś spadła wszyscy wywożą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popo73    78

Widzę że robi się mała panika na rynku zbożowym,nie dobrze bo skupy będą to wykorzystywać i obniżać ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

Ale z czego ta panika ? Jak na razie nie ma jakichś przesłanek do obniżek .

  • Haha 1

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj