Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
melon10641    391
13 godzin temu, galan99 napisał:

@melon10641 wiec morał jaki w tym roku więcej zebrane mało więcej zarobione 550 zł więcej .

No tak wyszło. Ale grunt, że lepiej jak w poprzednim roku. 

staszek131415    4158
19 godzin temu, Wicherek napisał:

Ty siedzisz w temacie , jakie jest Twoje zdanie na temat nowej giełdy ? czy to wypali ?                                                                                                                                                                 Miała być susza a tu ciągle leje

No widzisz  tylko Ty wieszczyłeś tą suszę a tu plony będą rekordowe oj zrobi się nie wesoło z cenami puki co dzięki wysokim cenom świń stabilnie do żniw

Wiadomość z agroFakt.pl

Pafnucy    1943

Stachu powiedz mi póki co, czemu tak ci zależy na niskich cenach?

Taurus83    444

Ile jest takich terminali na wybrzeżu jak ten w Gdyni ?

melon10641    391
Napisano (edytowany)

https://www.agrofoto.pl/fakty/plonie-baltycki-terminal-zbozowy-pozar-jest-potezny,92630.html to może być dobry straszak na zbicie cen..

farmer . pl

Edytowano przez melon10641

BENNY82    206
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, leszek1000 napisał:

Budowa chlewni u Stasia się szykuje. 

Chyba odbudowa ... Staś nie jest z pomorskiego tak jak twierdzi tylko z podlasia

Edytowano przez BENNY82
Aktualizacja

Jak dzieci, powiedział prawdę jak prawdopodobnie będzie wyglądać przyszły sezon, a wy jak biedne dzieciaczki zaklinacie rzeczywistość

on beczenia cena nie wzrośnie, prawda jest taka że jak był wysoki matiff to trzeba było chociaż 1/3 zboża zakontraktować, a resztę przetrzymać i nie pieprzyć potem w żniwa że ceny nie ma

Zawsze wszyscy są winni w koło, "a biedny uczciwy rolnik ma pod górkę", już takie gadanie to jest nudne

• Like 1

Kupię zboże, mój transport, płace w dniu załadunku, zainteresowanych proszę o kontakt priv ;))

Sprzedam wapno firmy Lafarge: KUJAWIT & RADKOWIT (zwykłe i premium) z odbiorem osobistym na kopalni lub z moją dostawą ;))

Bugii    97

Ten magazyn to 40% mozliwosci magazynowych i przeladunkowych portu

kellyq    59

A u mnie, 23-313 lokalny skup podwyżka na 680 brutto

popo73    23
17 minut temu, kellyq napisał:

A u mnie, 23-313 lokalny skup podwyżka na 680 brutto

Ale szaleją🙂

Jeżeli ten pożar będzie na tyle poważny, że utrudni przeładunek zboża to firmy zrobią magazyny z samochodów, wtedy nikt nie będzie chciał jechać na port. Cena zboża spadnie na lokalnym rynku i tyle z tego Twojego trzymania.

• Like 1

Kupię zboże, mój transport, płace w dniu załadunku, zainteresowanych proszę o kontakt priv ;))

Sprzedam wapno firmy Lafarge: KUJAWIT & RADKOWIT (zwykłe i premium) z odbiorem osobistym na kopalni lub z moją dostawą ;))

wiesiek63zmc    1038

Może braki na magazynie były tak duże że lepiej jak się spali Kiedyś jakiemuś posłowi czy senatorowi który przechowywał zboże dla agencji też gryzonie zeżarły pare tyś. ton zboża :D

• Like 3
  • Haha 1

bezbarwny    286
3 godziny temu, DamianRolnikSkup napisał:

Jak dzieci, powiedział prawdę jak prawdopodobnie będzie wyglądać przyszły sezon, a wy jak biedne dzieciaczki zaklinacie rzeczywistość

on beczenia cena nie wzrośnie, prawda jest taka że jak był wysoki matiff to trzeba było chociaż 1/3 zboża zakontraktować, a resztę przetrzymać i nie pieprzyć potem w żniwa że ceny nie ma

Zawsze wszyscy są winni w koło, "a biedny uczciwy rolnik ma pod górkę", już takie gadanie to jest nudne

Matif wysoki i trzeba było kontraktować? Zamelduj to rolnikom ze wschodu, że jak matif był po 832 pln, to mogli nie palić głupa, tylko kontraktować po 660-680...brutto, na port🙄 i Ty jeszcze śmiesz, od dzieci tu komuś ubliżać? Dobrze, że choć Staszek sprzymierzeńca w Tobie widzi, bo Galan to już chyba nie...prawda Galan? Ty ze wschodu przecież, z samego centrum szalonych matifowokontraktowych cen, prawda?

• Like 2
  • Thanks 3

You Shook Me All Night Long

M&M

Napisano (edytowany)

Co za bzdury pleciesz, kto miał jakościową pszenicę bez problemu dostał po 700 netto na podwórku i do portu,

za konsumpcje nawet po 740 z podwórka zabierali masz info we wcześniejszych komentarzach od ludzi co udało im się sprzedać po takiej cenie,

a Ty dalej się użalasz i próbujesz zaklinać rzeczywistość 🤣🤣 tragedia, może jeszcze JA? jestem winien tych cen.?

Nie szukam wrogów i sprzymierzeńców, wyraziłem swoje zdanie na ten temat, ale widzę że Ty próbujesz podzielić ludzi na grupki, bo zdanie mają odmienne.

https://www.youtube.com/watch?v=oYU3kt9EhdM

Posłuchaj tego utworu, może coś zrozumiesz.

Paszówka Lubelskie 660-680 zł/t netto, już zabrałem parę tysięcy ton zboża z tego regionu, gdzie te ceny brutto na wschodzie o których piszesz

Bielsk podlaski za paszę płaciłem 715 zł/t netto, bo akurat pasowało mi w tamtym tygodniu zabrać

Edytowano przez DamianRolnikSkup

Tam ciężko z transportem jest, szczególnie w żniwa

bezbarwny    286
1 godzinę temu, DamianRolnikSkup napisał:

Co za bzdury pleciesz, kto miał jakościową pszenicę bez problemu dostał po 700 netto na podwórku i do portu,

za konsumpcje nawet po 740 z podwórka zabierali masz info we wcześniejszych komentarzach od ludzi co udało im się sprzedać po takiej cenie,

a Ty dalej się użalasz i próbujesz zaklinać rzeczywistość 🤣🤣 tragedia, może jeszcze JA? jestem winien tych cen.?

Nie szukam wrogów i sprzymierzeńców, wyraziłem swoje zdanie na ten temat, ale widzę że Ty próbujesz podzielić ludzi na grupki, bo zdanie mają odmienne.

https://www.youtube.com/watch?v=oYU3kt9EhdM

Posłuchaj tego utworu, może coś zrozumiesz.

I to „JA”? bzdury pletę?

to ci co pisali w komentarzach, że po 740 netto sprzedali, to wiarygodni są, a ci co piszą że u nich 680 brutto konsumpcja, to już niewiarygodni? No zadziwiające postrzeganie rzeczywistości...takie w ogóle niebzdurne i nie...dziecinne?

o nic Ciebie, ani Twojego „JA” nie obwiniam, a jeśli odnosisz takie wrażenie, to wskaż w którym miejscu to zrobiłem, spróbuję sprostować/wyprostować. Proszę wskaż. Wskaż również, w którym miejscu(wiadomości, komentarzu czy czym tam jeszcze) użalam się nad sobą, czy nad cenami, czy czymkolwiek innym, prócz suszy, bo ta rzeczywiście zmartwień mi dodała, ale o tym, to chyba nie na tym forum pisałem. Proszę wskaż. Wskaż również, sytuację, w której usiłowałem skłócić ze sobą innych użytkowników forum, czy kogokolwiek innego, łącznie z realnym życiem, bo może Ty mnie osobiście znasz, a ja o tym nie wiem? Znaku zapytania nie traktuj serio oczywiście, bo tak po prawdzie, to absolutnie mnie to nie interesuje, bo ja faktycznie nie szukam tu kolegów, sprzymierzeńców, czy kogo tam jeszcze. Po prostu, podobnie jak Ty, jeno zdanie swoje wyrażam.

niczego Ci nie zadedykuję, wybacz, ale nie moje to loty domyślać się, co autor tego, czy ów, na myśli miał. 
 Na zakończenie, proszę raz jeszcze o wykazanie tego o czym wspominałem, a wspominałem dlatego, Żeś mnie kopnąć chciał. Pokornie proszę.

You Shook Me All Night Long

M&M

pawel885    1229
9 godzin temu, staszek131415 napisał:

No widzisz  tylko Ty wieszczyłeś tą suszę a tu plony będą rekordowe oj zrobi się nie wesoło z cenami puki co dzięki wysokim cenom świń stabilnie do żniw

Patrzcie już marzec i stasiek znowu rekordy przewiduje.... To samo w 2019 - plony rekordy, okazało się licho to kukurydze piękne pisał i że każdy zastąpi pszenicę kukurydzą, z kukurydzą licho to mu internet odłączyli na pół roku i znowu jest, zaraz będzie "dziś kupione 3 tony po 600..."Sprzedana niedawno paszowa 710 netto płn mazowsze 

8 godzin temu, Pafnucy napisał:

Stachu powiedz mi póki co, czemu tak ci zależy na niskich cenach?

Garaż przerabia na 2 stanowiska dla macior 

Karol0134    11

gdzie można dostać dobrą cenę za małe ilości pszenicy,pszenżyta,owsa okolice Lublina , gdzie sprzedajecie ??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DzikiSimental25
      Nowy temat. Ciekawe jakie będą ceny nawozów sztucznych w tym roku.
      Link do kontynuacji tematu : 

• Przez DzikiSimental25
      Ceny mleka w 2020 roku zaczynamy od 1.36. Jakie są u was ceny za mleko? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny w swoich regionach. Jak sądzicie, na jakiej cenie skończymy rok 2020? Będzie lepszy czy gorszy?
      Link do kontynuacji tematu :  https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273029-ceny-mleka-2019/

• Przez Matey
      Jakie będą ceny rzepaku w sezonie 2020? W jakich cenach jest rzepak jary i ozimy w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach rzepaku, ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny rzepaku? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Link do tematu z cenami 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273041-cena-rzepaku-2019/

• Przez Matey
      W jakich cenach sprzedajecie ziemniaki w 2020 roku? Czy przy niskich cenach produkcja ziemniaków jest opłacalna? Kiedy spodziewacie się wzrostów cen w waszych regionach za ziemniaki przemysłowe i jadalne? Czy pozyskanie nowych rynków zbytu pozwoli na osiągniecie lepszych cen? Jak Wy, oraz rolnicy z okolic prognozujecie ceny w sezonie 2020? Zapraszamy do dyskusji.
      Link do tematu z sezonu 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273037-ceny-ziemniakow-2019/

• Przez Matey
      W jakich cenach kupujecie paliwo rolnicze w 2020 roku? Waszym zdaniem, jak zachowają się ceny paliw w tym roku? Kupujecie olej napędowy hurtem czy detalicznie? Czy paliwo będzie tańsze? Jaki wpływ na koszt paliw będzie miała sytuacja w Polsce i na świecie? Zapraszamy do dyskusji.
      Temat z cenami z 2019 roku: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273035-ceny-paliw-2019/

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj