Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Servio    5

wytwórnia pasz Kolbuszowa 580 netto 😋, pszenica  

• Confused 2
  • Sad 1

diabloo07    0
Napisano (edytowany)

Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z kontraktowanie zbóż do skupu? Jestem nowicjusze w tym roku będę miał więcej pszenicy I zastanawiam się czy trzeba kontrakt jakiś podpisać czy przyjmują na skupie zboże bez kontraktu (mniejsza ilość do 25t)

Z góry dziękuję za odpowiedź 

Edytowano przez diabloo07

Wiadomość z agroFakt.pl

JozeF84    1
9 minut temu, motorader18 napisał:

Opolskie 690 netto konsumcja 670 pasza

u kogo taka cena??

Rolnik200598    294

4 worki pszenicy dla sąsiada dla kur dzisiaj poszło, miało być po 70zł ale wziąłem 100 i flaszkę😁

• Like 2
  • Haha 1

miwigos    380
1 godzinę temu, diabloo07 napisał:

Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z kontraktowanie zbóż do skupu? Jestem nowicjusze w tym roku będę miał więcej pszenicy I zastanawiam się czy trzeba kontrakt jakiś podpisać czy przyjmują na skupie zboże bez kontraktu (mniejsza ilość do 25t)

Z góry dziękuję za odpowiedź 

żadnych kontraktów ,możesz podpisać ale nie musisz,wolny rynek

jarek1212    1

Pow. Krasnystaw cena z 7.01.2020 przy ilości 100 ton plus 670 brutto Pszenica paszowa

jarek1212    1

dokładnie tak, w moich stronach to pasowałoby żeby atom pier....ł to by troche tej swołoczy może ubyło bo jest katastrofa

Marcin34    16
54 minuty temu, jarek1212 napisał:

Pow. Krasnystaw cena z 7.01.2020 przy ilości 100 ton plus 670 brutto Pszenica paszowa

A możesz się pochwalić jaki skup ci tyle zaproponował

2 godziny temu, Rolnik200598 napisał:

4 worki pszenicy dla sąsiada dla kur dzisiaj poszło, miało być po 70zł ale wziąłem 100 i flaszkę😁

jarek1212    1
Napisano (edytowany)

Marcin34 ja już swoją sprzedałem wcześniej troszke minimalnie drożej ale byłem dzisiaj na skupie to tak powiedzieli że potaniało na 670 brutto .Mogę powiedzieć że chodzi o skup w Żółkiewce.

Za te 4 worki fajna cena wyszła 😅 ale ja niestety tak nie moge sprzedac

Edytowano przez jarek1212

kellyq    55

Najbliższy skup w mojej okolicy, Lja powiat daje 650, to co powiecie na to? 

PanPawel    45

U kogo w Żółkiewce? Bo ja dzisiaj dzwoniłem to mi proponowali 680 brutto ale rzekomo ma tanieć. 

Roxer    37
10 godzin temu, Bartek23232 napisał:

Cefetra Pawłów 610 netto pszenica paszowa A 675 netto konsumpcja

610 netto w cefercie? Dramat...

kamilemi    7

U nas w lubelskim /LUB/zawsze najtaniej. A teraz jak ludzie usłyszeli o ptasiej grypie to boja się te strasznie cena spadnie, a może i kupować nie będą. Dzisiaj już kilka osób zaczęło wozić do skupu. 660-680 brutto i tylko paszówka. Żenada 🙄😫😥

Podejrzewam że skupiający wykorzystają teraz chwilę 'ptasiej grypy'

damin1    64

Ani nie tanieje ani nie drożeje. Stagnacja. Być może będą robić jakieś ruchy do dołu z uwagi na tą ptasia grypę ale ogólnie to lekkie korekty tylko. U nas zawsze będzie tanio bo raz Ukraina nas tu dużo cenowo doluje a drugi raz ze daleko do portu i ta ewentualną wyższa cenę zabiera transport. 

Agrest    5770

Panika wywołana, woda mętna, można łowić. 

pieter1991    91

Do końca tygodnia będzie niemrawo na rynku jak co roku po Świętach. 20.XII- 10.I zawsze był martwym okresem 
Jeśli ptasia grypa ucichnie tak szybko jak sie pojawiła to powodów do obaw nie będzie, ale rejony zagrożone (czyli mój) nie mówiąc o zapowietrzonych będą miały problemy jeśli ktoś handlował na kurniki bezpośrednio lub pośrednik zazwyczaj tam pchał. Na koniec stycznia będziemy wiedzieć więcej. 

CASd    19
Bartek23232 napisał:

cefetra z paszowko to zjechała 3 dni przed świętami i narazie tak trzymaja

ja zawiozlem jeszcze przede świętami 19 a od 20 przestali kupować to ten magazyn płaski przy wagą jest cały zasypany po dach przenica i wtedy już była cena niska żeby zniechęcić pośredników a zarazem i rolników mówili że są zasypani trzeba przeczekać

styczeń to słaby miesiąc na handel tak mi się wydaję trzeba przeczekać duże zapasy na święta zrobili

Cybulek17    185

Do nas nawet po odbiór nie chcą narazie przyjechać , papier podpisamy po 730 + vat

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Matey
      W jakich cenach kupujecie paliwo rolnicze w 2020 roku? Waszym zdaniem, jak zachowają się ceny paliw w tym roku? Kupujecie olej napędowy hurtem czy detalicznie? Czy paliwo będzie tańsze? Jaki wpływ na koszt paliw będzie miała sytuacja w Polsce i na świecie? Zapraszamy do dyskusji.
      Temat z cenami z 2019 roku: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273035-ceny-paliw-2019/

• Przez DzikiSimental25
      Ceny mleka w 2020 roku zaczynamy od 1.36. Jakie są u was ceny za mleko? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny w swoich regionach. Jak sądzicie, na jakiej cenie skończymy rok 2020? Będzie lepszy czy gorszy?
      Link do kontynuacji tematu :  https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273029-ceny-mleka-2019/

• Przez DzikiSimental25
      Nowy temat. Ciekawe jakie będą ceny nawozów sztucznych w tym roku.
      Link do kontynuacji tematu : 

• Przez Matey
      Jakie będą ceny rzepaku w sezonie 2020? W jakich cenach jest rzepak jary i ozimy w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach rzepaku, ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny rzepaku? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Link do tematu z cenami 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273041-cena-rzepaku-2019/

• Przez Matey
      Jakie będą ceny słomy w sezonie 2020? W jakich cenach jesteście w stanie sprzedać słomę w Waszych regionach Polski? Czy warto sprzedać słomę z pola? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Temat dotyczący cen słomy w roku 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273040-ceny-slomy-2019/

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj