Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pabloooo    45

Na pograniczu województw lubuskiego i wielkopolskiego, lokalne u hodowcy trzody chlewnej 

pawlus224    2271
8 godzin temu, ordynator napisał:

agrest , damianek skup i pawlus 224 = 1 osoba ??????

Chciałbyś xD

Gość   
Gość

Tigon  A do cholewy dzwonił ile teraz daję 

Wiadomość z agroFakt.pl

CASd    19

Lubelskim jest zabawnie jeszcze nie podrozalo a już zanosi się na spadki😊

• Like 1
  • Haha 1

radek5314    69
14 minut temu, CASd napisał:

skad jestes ile u ciebie placa? u mnie 680-690 brutto gotowka 690-700na wymiane

jahooo    1349
43 minuty temu, pabloooo napisał:

Na pograniczu województw lubuskiego i wielkopolskiego, lokalne u hodowcy trzody chlewnej 

Przeczytałem w pierwszej chwili LUBELSKIEGO i wielkopolskiego i myślałem, że coś mi umkneło  w polityce :D

• Like 2

CASd    19
1 godzinę temu, radek5314 napisał:

skad jestes ile u ciebie placa? u mnie 680-690 brutto gotowka 690-700na wymiane

Ja okolice Bychawa my to do cefetra a tam bez zmian 625 pasz i kons-680 netto a teraz mówią w agrobiznes ze taniej ma być ta cena cefetra to jest od listopada 2019

miwigos    378
18 godzin temu, Rolnik_Kujawy napisał:

Nie no o białku myślałem😂

W umowie 14 dni ale umówieni jesteśmy że w tydzień zapłacą a jak będzie się okaże😉

A gęstość jaką masz,pewnie na port jedzie

48 minut temu, miwigos napisał:

A gęstość jaką masz,pewnie na port jedzie

Gęstość ponad 81 także na port jedzie tak jak mówisz. Koszt transportu trochę zabiera bo do portu kawałek jest a i ostatnio obniżki lekkie już były

knoro93    206

Chyba nie ma co czekać dłużej tylko zaczać wypychac koronawirus, ptasia grypa na giełdach czerwono słabo widze jakiekolwiek podwyzki w najblizszym czasie.

No ja tego samego zdania dlatego nie było co czekać. W najbliższym czasie drożej raczej nie będzie a co będzie wiosną to wróżenie z fusów...

Zbyszek3939    51
Napisano (edytowany)
17 godzin temu, CASd napisał:

Nie  dość że nic nie podrożało to jeszcze u niektórych  termin płatności  30 dni   albo jeszcze dłużej  ściana wschodnia  powiat Hrubieszów  gm. Mircze.   Ale przynajmniej  powietrze mamy zdrowe😁

Edytowano przez Zbyszek3939

mano    48

Piszesz "albo jeszcze dłużej" zapewne chodzi tobie o pana F. Dalej robi wały z ludźmi? Co do konkurencji po drugiej stronie szosy też wziął przykład od niego i wystawia ryczałtowcom na 30 dni nie mówiąc chłopu co podpisuje. A w ogóle jaką mają cenę?

Ja już kilka lat nie wożę do nich towaru. Są inne skupy które przelew robią do dwóch tygodni tak jak powinien rolnik na ryczałcie dostać.    

BENNY82    198

Giełdy giełdami co ma wirus w chinach do tego? Zmarło około 300 osób konsumpcja spadnie o tone mąki na dzień a co do chorób zwierząt to są tam nie od dzisiaj.... Giełdy na spadkach i górksch zarabiają tak to działa. A co do komentarzy rynku zbóż w agrobiznesie to pozdrawiam tych co słuchają i nie mają własnych szarych komórek... U mnie cena w góre 25-30 pln na tonie w styczniu. Podlaskie BBI.

• Haha 1

melon10641    375

@danielhaker może tylko dwa pozostałe konta usunięto?  
Ale jakby i wszystkie usunięto to i tak założy nowe i będzie pisać to samo. 

• Like 1

sznajdik    219
57 minut temu, BENNY82 napisał:

Giełdy giełdami co ma wirus w chinach do tego? Zmarło około 300 osób konsumpcja spadnie o tone mąki na dzień a co do chorób zwierząt to są tam nie od dzisiaj.... Giełdy na spadkach i górksch zarabiają tak to działa. A co do komentarzy rynku zbóż w agrobiznesie to pozdrawiam tych co słuchają i nie mają własnych szarych komórek... U mnie cena w góre 25-30 pln na tonie w styczniu. Podlaskie BBI.

690netto konsumpcja 570netto pszenżyto BBI cena do negocjacji przy większej ilości

Frontier    11
Napisano (edytowany)

Wczoraj dogadana pszenica konsumpcja 50ton po 750brutto. Okolice BBI

Edytowano przez Frontier

Marek123456    6
4 godziny temu, mano napisał:

Piszesz "albo jeszcze dłużej" zapewne chodzi tobie o pana F. Dalej robi wały z ludźmi? Co do konkurencji po drugiej stronie szosy też wziął przykład od niego i wystawia ryczałtowcom na 30 dni nie mówiąc chłopu co podpisuje. A w ogóle jaką mają cenę?

Ja już kilka lat nie wożę do nich towaru. Są inne skupy które przelew robią do dwóch tygodni tak jak powinien rolnik na ryczałcie dostać.    

w mirczu jest 14 dni po drugiej stronie 670-710 brutto cena z wczoraj

sznajdik    219
19 minut temu, Frontier napisał:

Wczoraj dogadana pszenica konsumpcja 50ton po 750brutto. Okolice BBI

Jakie parametry do kogo?

mano    48
25 minut temu, Marek123456 napisał:

w mirczu jest 14 dni po drugiej stronie 670-710 brutto cena z wczoraj

To coś się zmieniło? Bo znajomy mówił że, fakturę ma wystawioną na 30 dni

Frontier    11

Boćki firma Alkaz. Parametrów nie powiem bo ojciec akurat woził próbkę a wyników nie zabrał. Cena mi pasuje to nie wnikałem.

AleksanderX    517

Panoczku ribic załóz pan temat na swe załosne wywody i tam sie udzielaj bo tu jest temat o cenach pszenicy

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DzikiSimental25
      Ceny mleka w 2020 roku zaczynamy od 1.36. Jakie są u was ceny za mleko? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny w swoich regionach. Jak sądzicie, na jakiej cenie skończymy rok 2020? Będzie lepszy czy gorszy?
      Link do kontynuacji tematu :  https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273029-ceny-mleka-2019/

• Przez Matey
      W jakich cenach kupujecie paliwo rolnicze w 2020 roku? Waszym zdaniem, jak zachowają się ceny paliw w tym roku? Kupujecie olej napędowy hurtem czy detalicznie? Czy paliwo będzie tańsze? Jaki wpływ na koszt paliw będzie miała sytuacja w Polsce i na świecie? Zapraszamy do dyskusji.
      Temat z cenami z 2019 roku: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273035-ceny-paliw-2019/

• Przez DzikiSimental25
      Nowy temat. Ciekawe jakie będą ceny nawozów sztucznych w tym roku.
      Link do kontynuacji tematu : 

• Przez Matey
      Jakie będą ceny rzepaku w sezonie 2020? W jakich cenach jest rzepak jary i ozimy w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach rzepaku, ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny rzepaku? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Link do tematu z cenami 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273041-cena-rzepaku-2019/

• Przez Matey
      Jakie będą ceny słomy w sezonie 2020? W jakich cenach jesteście w stanie sprzedać słomę w Waszych regionach Polski? Czy warto sprzedać słomę z pola? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Temat dotyczący cen słomy w roku 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273040-ceny-slomy-2019/

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj