Polecane posty

cris10    47

Miałem handlować w Żółkiewce po 68 ale jeszcze chyba poczekam, coś zaczyna się kręcić wyżej

Emix    3

Lubuskie pszenica 660+Vat pasz pszenżyto 580+Vat pasz

Jurek87    69
Dnia 11.01.2020 o 20:10, GR-PawelS napisał:

Dzis dzwonil do mnie hsndlowiec 730 netto loco gospodarstwo , sokołów podl. Pszenica konsump.

Wiadomość z agroFakt.pl

DARIUSZA323    16
4 godziny temu, pawlus224 napisał:

U kogo 68? 

Dzis zmarł prowadzący skup w Łęcznej .

Saletrę kupilem po 1125zł brutto .

W Milejowie, salmag kupilem w tamtym tygodniu po 1000

goralik    4
7 godzin temu, Emix napisał:

Lubuskie pszenica 660+Vat pasz pszenżyto 580+Vat pasz

Kto tyle daje?

pawlus224    2270
8 godzin temu, DARIUSZA323 napisał:

W Milejowie, salmag kupilem w tamtym tygodniu po 1000

Jedną cenę mają po upustach bo z jednej hurtowni biorą (Milejów (agro ters) i Łęczna / Brzeziny / Piaski (agro exped) . 

chwiolas    17
8 godzin temu, Jurek87 napisał:

Dzis dzwonil do mnie hsndlowiec 730 netto loco gospodarstwo , sokołów podl. Pszenica konsump.

Potwierdzam. Znajomy w tym tygodniu sprzedał kilka aut konsumpcji po 730 netto z gospodarstwa. PKA

PanPawel    44
11 godzin temu, cris10 napisał:

Miałem handlować w Żółkiewce po 68 ale jeszcze chyba poczekam, coś zaczyna się kręcić wyżej

U kogo? Też właśnie tam czekam aż coś się ruszy. 

hardkor113    174

Wczoraj sprzedane 40 ton pszenicy paszowej po 640 netto to wychodzi troche ponad 690 brutto. Reszte czekam moze cos drgnie troche. lubelskie kolo piaski

11 godzin temu, Jurek87 napisał:

Jaka firma ? 

kellyq    55
Napisano (edytowany)

Sulów lokalny skup 660 brutto, Sako Kraśnik 680 brutto, paszowa. Lubelskie.

Edytowano przez kellyq

pawlus224    2270
5 godzin temu, hardkor113 napisał:

Wczoraj sprzedane 40 ton pszenicy paszowej po 640 netto to wychodzi troche ponad 690 brutto. Reszte czekam moze cos drgnie troche. lubelskie kolo piaski

Trawniki ? 

Duze kolejki ? W jakim terminie tam płacą ?

5 godzin temu, hardkor113 napisał:

chyba troche ponad 680br a dokładnie 684,8‬br a nie ponad 690 o 10zł żeś sie jeb..

• Like 1

😂aa może pomylił kwotę netto i miało być 650, a Ty juz osadzasz :)

Kupię zboże, mój transport, płace w dniu załadunku, zainteresowanych proszę o kontakt priv ;))

Sprzedam wapno firmy Lafarge: KUJAWIT & RADKOWIT (zwykłe i premium) z odbiorem osobistym na kopalni lub z moją dostawą ;))

pawlus224    2270

Pytam bo w Trawnikach podobno wlasnie po 640netto paszówka .

U mnie na wsi ludzie zaczynają wywozic i pewnie w wielu regionach kraju rowniez , ciekawe czy cena zacznie spadac czy mamy jeszcze szanse na podwyzki .

DARIUSZA323    16

Dziś się trochę "pokręciłem" po okolicy. Widziałem sporo ciągników wiozących zboże, 

• Like 1

robercikj100    503

No i u mnie ruch się zrobił w okolicy . Jakaś panika chyba . Czy ludzie już zaczynają wyprzedawać bo kasy trzeba , nie wiem . Ale cena chyba bez zmian. Lubelskie.

• Haha 1

w styczniu zawsze jest większy ruch

• Like 1

Kupię zboże, mój transport, płace w dniu załadunku, zainteresowanych proszę o kontakt priv ;))

Sprzedam wapno firmy Lafarge: KUJAWIT & RADKOWIT (zwykłe i premium) z odbiorem osobistym na kopalni lub z moją dostawą ;))

Napisano (edytowany)

Na bieżąco wyceniam po podaniu lokalizacji i ilości,

Teraz spadł kurs wymiany euro/PLN z grudniowego 4,3 na 4,22 na luty prognoza na 4,15

190  euro w grudniu to 817 zł

190 euro w styczniu to 801 zł

190 euro w lutym to 788 zł

190 podałem dla przykładu, nie mówię że takie ceny są :D

Chodzi mi o to tym postem, że mimo wzrostu na giełdzie cena i tak na zł/t idzie do dołu

Edytowano przez DamianRolnikSkup
  • Haha 1

ws71    483

Sąsiadka dziś podpisała papier na sprzedaż suchej kuku 100t , 700netto

piotreku1    114
33 minuty temu, DamianRolnikSkup napisał:

Na bieżąco wyceniam po podaniu lokalizacji i ilości,

Teraz spadł kurs wymiany euro/PLN z grudniowego 4,3 na 4,22 na luty prognoza na 4,15

190  euro w grudniu to 817 zł

190 euro w styczniu to 801 zł

190 euro w lutym to 788 zł

190 podałem dla przykładu, nie mówię że takie ceny są :D

Chodzi mi o to tym postem, że mimo wzrostu na giełdzie cena i tak na zł/t idzie do dołu

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i się zastanów co piszesz! 

Podałeś trzy razy 190euro w swoich obliczeniach A później piszesz ,, mimo wzrostu na giełdzie cena i tak na zł/t idzie do dołu "  

Damianku nie uprawiaj tu swojej propagandy.

Prognoza na luty 4,15 zł /euro - byłeś u wróżki?  Bo wzrastająca inflacja w Polsce  raczej spowoduje osłabienie złotówki. 

• Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DzikiSimental25
      Ceny mleka w 2020 roku zaczynamy od 1.36. Jakie są u was ceny za mleko? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny w swoich regionach. Jak sądzicie, na jakiej cenie skończymy rok 2020? Będzie lepszy czy gorszy?
      Link do kontynuacji tematu :  https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273029-ceny-mleka-2019/

• Przez Matey
      W jakich cenach kupujecie paliwo rolnicze w 2020 roku? Waszym zdaniem, jak zachowają się ceny paliw w tym roku? Kupujecie olej napędowy hurtem czy detalicznie? Czy paliwo będzie tańsze? Jaki wpływ na koszt paliw będzie miała sytuacja w Polsce i na świecie? Zapraszamy do dyskusji.
      Temat z cenami z 2019 roku: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273035-ceny-paliw-2019/

• Przez DzikiSimental25
      Nowy temat. Ciekawe jakie będą ceny nawozów sztucznych w tym roku.
      Link do kontynuacji tematu : 

• Przez Matey
      Jakie będą ceny rzepaku w sezonie 2020? W jakich cenach jest rzepak jary i ozimy w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach rzepaku, ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny rzepaku? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Link do tematu z cenami 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273041-cena-rzepaku-2019/

• Przez Matey
      Jakie będą ceny słomy w sezonie 2020? W jakich cenach jesteście w stanie sprzedać słomę w Waszych regionach Polski? Czy warto sprzedać słomę z pola? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Temat dotyczący cen słomy w roku 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273040-ceny-slomy-2019/

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj