Polecane posty

Alio    116

Dziś propozycja za paszową 800 netto z podwórka zachodnia lubelszczyzna.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal1988    11
Alio napisał:

Dziś propozycja za paszową 800 netto z podwórka zachodnia lubelszczyzna.

kto tyle.daje? konsumpcja po.ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norman    137

Zachód Mazowsze dziś trochę sprzedane pszenżyto 700 zł/t netto, pszenica 850 netto. Jeszcze trochę pszenicy zostało i żyto ale tu narazie 550 netto max jak będzie 570 trzeba sprzedać. Z tego co pytałem to w kilku  miejscach aktualnie wstrzymało skup. Ci co konsumpcję mają sprzedają na paszę, tuczarnie trzody też nie kupują narazie. Pszenica będzie w cenie ale reszta zbóż nie koniecznie tak uważam.

Edytowano przez Norman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4055
14 godzin temu, wiesiek63zmc napisał:

Który trwa cały rok

szczególnie z nasileniem w Lipcu i Sierpniu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john77    8

Elewarr Krupiec paszowa 750, zwyczajna 770, konsumpcja 800, ceny netto, dzwoniono dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    949
36 minut temu, Aroo22 napisał:

Czym się różni ta zwyczajna od konsumpcji?

Ceną chyba tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal1988    11

Panowie i panie...

Białko 13.9

Gluten 34.2

Sedym 57

HL ciezar 68.6

Pójdzie na konsumpcje?

 

Edytowano przez Michal1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lassie    127

co jest HL , nie wiadomo jaka gęstość liczba opadania i jaki stopień porażenia fuzarium 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie pójdzie ze względu na gęstość, to jest kg/hl

Edytowano przez DamianRolnikSkup
  • Like 1

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133
9 minut temu, lassie napisał:

co jest HL , nie wiadomo jaka gęstość liczba opadania i jaki stopień porażenia fuzarium 

hl to hektolitr. Widze kolega w szkole kamieniami rzucal Ciezar na hl czyli inaczej gestosc nasypowa

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lassie    127

kolego mds akurat w szkole średniej z fizyki nie szło mi najgorzej ,tak przypuszczałem  że  ten skrót to hektolitr -pisze się z małych liter hl a nie z dużej HL nie pasowało mi tylko że może być taka mała wartość tego parametru bo to już coś nie tak na musiało być w polu. Kolega michał1988 chyba  niezbyt daleko ode mnie bo u mnie 71,3 gęstość 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

Wiecznie nie może drożeć, jakies korekty to normalna sprawa w tym naszym handlu, końcówka roku się zbliża remamenty itp ... zobaczymy po nowym roku co będzie 

Edytowano przez skywalker89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2460
Dnia 1.12.2020 o 15:43, Bugii napisał:

Cedrob raciaz 

Pszenica 850netto

Pszenzyto 700netto.

Jutro zaczynam wywozic pszenzyto. Ok 100t pojdzie. Z pszenica czekam na 900 netto.

Jak z płatnością u nich jest ? Trzeba robić jakieś umowy , czy tak z dnia na dzień można wozić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

Jedziesz z probka. Badaja z godzine. Jak wszystko ok to podpisujesz umowe. I tego samego dnia mozna wozic. 

Troche dretwo na wadze to idzie bo jeszcze qq jedzie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek37    37
15 minut temu, Michalmeer napisał:

jutro paszowa jedzie po 845 netto

U nas konsumpcja jedzie ale po 820 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Dolny Śląsk Osadkowski-Cebulski 830 netto  konsumpcja z domu. 

A jak ceny jęczmienia paszowego, mam propozycję po 640 netto z domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133
1 godzinę temu, Michalmeer napisał:

jutro paszowa jedzie po 845 netto

Dobra cena. To ja za konsumpcje mam 830 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przem    37

od żniw do wczoraj praktycznie handel zbożem zamarł, dziś sie ludziska ruszyli z towarem.

Cedrob wczoraj 850 netto, Polskie Młyny Teresin wczoraj 860 netto dziś 840, inni też po opuszczali po 20-40 zł na tonie pszenicy. Dziś sprzedane pszenżyto po 670 netto zainteresowania tym zbożem brak.

Ciekawe co będzie dalej? Do nas na tą chwilę podobno nic nie wjeżdza, Słowacja, Węgry, Rumunia cena niewiele niższa niż u nas a z transportem wychodzi drożej, Ukraińska kukurydza z transportem do centrum kosztowała by ponad 900netto tona pszenicy na Ukrainie podobno około 1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133
6 godzin temu, lassie napisał:

kolego mds akurat w szkole średniej z fizyki nie szło mi najgorzej ,tak przypuszczałem  że  ten skrót to hektolitr -pisze się z małych liter hl a nie z dużej HL nie pasowało mi tylko że może być taka mała wartość tego parametru bo to już coś nie tak na musiało być w polu. Kolega michał1988 chyba  niezbyt daleko ode mnie bo u mnie 71,3 gęstość 

Oczywiscie masz racje ze powino sie pisac z małej. Tak samo jak kg tez powinno sie pisac z malej a niektorzy pisza KG. A duze K to jest Kelwin a duze G to jest przedrostek licznosci Giga

Edytowano przez mds212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345
26 minut temu, Tomek90 napisał:

Kto czekał na 900 to się nie doczeka chyba że na porcie🤷‍♂️

Niema co narzekac na to co jest , żal mi tylko drobiarzy i chodowcow trzody bo u nich jest dramat latać przy tym cały rok zeby oddac ponizej kosztow , kwestia czasu jak to pociagnie ceny zboż do dolu nie w tym sezonie to w nastepnym (tylko gdybam oby sie to nie sprawdziło)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj