Polecane posty

Marciano    7
2 godziny temu, AndrzejRo napisał:

dziś zaklepane dwa auta z podwórka po 840 netto plus 7 VAT  Razem prawie 900 ale do półmetka sprzedaży jeszcze daleko

jakie masz parametry pszenicy i jak daleko masz do młyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, Grzegorz86 napisał:

A gdzie woziłeś? Ja teraz do Roli Kończewice, 850,- netto za konsumpcję.

Również do Kończewic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Podsunął by ktoś skup żyta w powiecie Opatowskim lub okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Łódzkie ktoś ma lepszego odbiorcę bo najbliżej jakiego mam to proponuję 780 zł netto za paszowke, chodź mam konsumpcję a on nie bardzo jest tym towarem zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pep14    29
20 godzin temu, Zapracowany napisał:

Skąd jesteś, mam na Legnicę osadkowski cybulski

Opolskie, strzelecki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

Cedrob raciaz 

Pszenica 850netto

Pszenzyto 700netto.

Jutro zaczynam wywozic pszenzyto. Ok 100t pojdzie. Z pszenica czekam na 900 netto.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155
3 minuty temu, Bugii napisał:

Cedrob raciaz 

Pszenica 850netto

Pszenzyto 700netto.

Jutro zaczynam wywozic pszenzyto. Ok 100t pojdzie. Z pszenica czekam na 900 netto.

I się doczekasz😀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3939    200

Słynne udrycze 800 brutto jak lepsza pszenica , 740 brutto gorsza jakościowo, bez sprawdzania parametrów, ceny brutto przy wymianie za inny towar, gotówka i przelew odpowiednio mniej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689
12 minut temu, Vitasem napisał:

I się doczekasz😀

Po zniwach zawiozlem probke na badania i mowia mi ze 680 netto. Ja ze jak bedzie po 840 netto to niech dzwonia bede wozic. Tyle smiechu bylo. A po 3 miesiacach juz 850 netto i smiechu nima. Tylko panie dawaj pan pszenice.....

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
51 minut temu, rafal3939 napisał:

Słynne udrycze 800 brutto jak lepsza pszenica , 740 brutto gorsza jakościowo, bez sprawdzania parametrów, ceny brutto przy wymianie za inny towar, gotówka i przelew odpowiednio mniej.

o ja pier.... le ale ceny . to na black friday takie promocje? tylko chyba nie w tą stronę co trzeba


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papkin    27

Panowie ma ktoś namiary na skupy w okolicach Siedlec, Węgrowa, Kałuszyna? Max oferty jakie dostaję to 750zł.

Warto obdzwonic fermy produkujące jaja, byliby zainteresowani kupnem?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155
9 minut temu, Papkin napisał:

Panowie ma ktoś namiary na skupy w okolicach Siedlec, Węgrowa, Kałuszyna? Max oferty jakie dostaję to 750zł.

Warto obdzwonic fermy produkujące jaja, byliby zainteresowani kupnem?

Dzwon do Sabni do Jacka

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345
23 godziny temu, AndrzejRo napisał:

jelonki

A daleko masz do nich? Mi mniej zaproponowali chytrusy 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj