Polecane posty

Gość   
Gość

u kogo? bo widze po awatarze że z moich okolic jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

Osadkowski tyle daje na naszym terenie i poza tym każda mniejsza firma która zboże skupuje wib agrolex tylko młyny stoisław chyba 760 nie wiem kto im zawiezie jak wszędzie co najmniej 100zl na tonie więcej 


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80marcin    28

Cedrob pszenica paszowe 750 netto odbiór z gospodarstwa okolice Hrubieszów. Dzisiaj przyszedłem  SMS że są zainteresowani kupnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy jak na dobre kukurydza ruszy na suszarnie to siądzie cena pszenicy? w tym roku dużo pszenicy paszarnie wykorzystały od sierpnia jak kukurydza zeszłoroczna się skończyła + bidne żniwa na Ukrainie więc tendencja zwyżkowa może się utrzyma? w zeszłym roku na wschodzie obecną cenę miałem w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    841

Przeważnie jak sie zaczynału żniwa kukurydziane to cena pszenicy stała w miejscu albo troche leciała w dół. W tym roku widzę że za kukurydzę Fermy Drobiu Woźniak miały 420 netto a dzisiaj jest 450 netto, z tym że chyba jeszcze nikt nie kosi, przynajmiej w mojej okolicy, także chyba podnieśli cenę na pobudzenie rynku, w sumie pszenice też podniósł z 660 na 700zł. Tydzień temu mówiłem do ojca że z kukurydzą bedzie jak co roku, puki nie koszą i nie wożą to jest po 420, a zaczną wozić to cena zjedzie na 350-370zł. Ale zobaczymy za niedługo jak zaczną kosić i wozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345
6 godzin temu, koniu napisał:

Przeważnie jak sie zaczynału żniwa kukurydziane to cena pszenicy stała w miejscu albo troche leciała w dół. W tym roku widzę że za kukurydzę Fermy Drobiu Woźniak miały 420 netto a dzisiaj jest 450 netto, z tym że chyba jeszcze nikt nie kosi, przynajmiej w mojej okolicy, także chyba podnieśli cenę na pobudzenie rynku, w sumie pszenice też podniósł z 660 na 700zł. Tydzień temu mówiłem do ojca że z kukurydzą bedzie jak co roku, puki nie koszą i nie wożą to jest po 420, a zaczną wozić to cena zjedzie na 350-370zł. Ale zobaczymy za niedługo jak zaczną kosić i wozić.

Ja jutro zaczynam qq dam znac jak idzie choc ja susze i zostawiam na przeczekanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689
11 godzin temu, Konrad2510 napisał:

A ktoś sprzedawcał do cedrobu? Jak to wygląda

A kto by teraz sprzedawal jak lezy w magazynie i z tygodnia na tydzien coraz drozej. 

Ogolnie to sprawdzaja czy nie ma robakow, przytulki i tyle. 

Nie robia takich badan jak elewar i potracen za polowki lub inne glupoty.

Edytowano przez Bugii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

1TONA PSZENICA KONSUMPCJA = 1 TONA SALETRY AMONOWEJ 34%N BB

 

 

PSZENICA PARAMETRY KONSUMPCJA ZBIORY 2020 LOCO MAGAZYN ROLNIKA 855 ZL/T NETTO (CENA DOTYCZY TYLKO WYMIANY ZA SALETRE 1:1)

 

 

SALETRA AMONOWA 34,5%N LT BB - 855 ZL/T NETTO? 

 

PULAN 34%N BB - 855m ZL/T NETTO

 

 

OFERTA WAZNA DO 23.10.2020R. LUB WYCZERPANIA DOSTEPNYCH ILOSCI.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2344

Sprzedawał ktos do Agrii ?? Za co potrącają?   Podobno płacą za paszówkę 780 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egon78    30
Dnia 19.10.2020 o 18:47, AndrzejRo napisał:

te składniki za 10 zł na kilogram chleba to chyba złotem kraszone

 

Dnia 19.10.2020 o 18:47, AndrzejRo napisał:

te składniki za 10 zł na kilogram chleba to chyba złotem kraszone

Nie  koniecznie   ale  kończę tą dyskusję  bo  tu  nie  o tym  temat

Edytowano przez Egon78
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek123456    66
3 godziny temu, masa24 napisał:

Sprzedawał ktos do Agrii ?? Za co potrącają?   Podobno płacą za paszówkę 780 netto

Agrii jest pośrednikiem

Nie ma swoich zakładów

Tam gdzie zawiezie i im potrącą to potrącą również Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2344

nie wiem , np w mojej okolicy ceny to 730-740 netto paszowka a oni placa niby 780 a placili po 800. Ale wiem to tylko od przedstawicieli a nie wiem jak to wyglada w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75
15 godzin temu, masa24 napisał:

nie wiem , np w mojej okolicy ceny to 730-740 netto paszowka a oni placa niby 780 a placili po 800. Ale wiem to tylko od przedstawicieli a nie wiem jak to wyglada w praktyce

Statki zaraz sie zaczna i wtedy zeby doladowac cena 20-40 w gore.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    635
Dnia 19.10.2020 o 15:08, szymonidas9 napisał:

pewni płatnicy?
sam się zastanawiam czy im częsci nie oddać 

20 Lat z nimi handluję...

Zawsze kasa na czas - najczęściej przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823
8 godzin temu, mtz55 napisał:

Statki zaraz sie zaczna i wtedy zeby doladowac cena 20-40 w gore.

Nie wiem czy w górę jedna firma z dziś 770 netto pewna kasa, druga 850 od dziś do poniedziałku wstrzymali skup[kasa niby w terminie ale mocno szukają aby potrącić] czyżby koniec cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832
3 godziny temu, Andpol napisał:

Pszenica 760 brutto LHR

W agri pasza 790netto....

Edytowano przez skywalker89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj