Polecane posty

Kedar88    43

Pisałem o wyjściowej. Wiadomo ze im większa partia towaru to możliwość negocjacji ceny większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3860

Ja tylko zapytałem kolegę, ile daje za pszenice, to mi powiedział - 750zł ale minimum 50ton


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Kedar88 napisał:

Gdzie konkretnie taka cena?

Osadkowski-Cebuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988 napisał:

Kowalczyk zaproponał mi 700 zl + vat Bryła w Biszczy 750 zl + vat tylko ze narazie są zapchani i kazali czekac.

pasza? za 750 netto sprzedasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4009

Robią w gacie ci co sprzedali w żniwa   , już dzisiaj myślcie jak przechowacie zboże po następnych żniwach !

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3472

Co roku nie będzie tak szybko drożeć jak jesteś taki optymista to powiedz po ile będzie w grudniu ,lutym ,kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9191

wystarczy, że nie będzie po 600brutto  tylko po 700 i już jestem kilka tys do przodu, takie realia na dzikim wschodzie. I z nikogo się nie śmieję, że musiał oddać po takiej cenie w żniwa bo kredyty, paliwo itp. Każdy jest kowalem swojego losu i sam sobie taki los zgotował.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Dokładnie na lubelszczyznie to powinien kazdy miec magazyny u nas róznica pomiedzy zniwami a styczniem lutym to zawsze jest te 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9191
Przed chwilą, hardkor113 napisał:

Dokładnie na lubelszczyznie to powinien kazdy miec magazyny u nas róznica pomiedzy zniwami a styczniem lutym to zawsze jest te 100zł

Chciałeś napisać - conajmniej 100zł, bo ostatnie 2 lata to 150-200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3472
5 minut temu, jahooo napisał:

wystarczy, że nie będzie po 600brutto  tylko po 700 i już jestem kilka tys do przodu, takie realia na dzikim wschodzie. I z nikogo się nie śmieję, że musiał oddać po takiej cenie w żniwa bo kredyty, paliwo itp. Każdy jest kowalem swojego losu i sam sobie taki los zgotował.

Pytanie do Wicherka było ,ja sprzedaje na raty pierwszy transport   800,taka cena rok temu była dopiero na początku kwietnia

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

witam cena u mnie za 12.5% białka 820 zł netto z odbiorem z podwórka.

  • Like 1
  • Haha 1

sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj