Polecane posty

jacek472    40

Rozeznałem trochę temat i w mojej okolicy powiat łęczyński woj lubelskie skup walęciuk ludwin 670zł brutto, trzeba samemu zawieźć około 25km mam do nich i cedrob ponoć rano podnieśli cene powiedzieli mi 670 netto odbiór z gospodarstwa.

Jak myślicie czekać jeszcze czy sprzedawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7973

jak Ci $ pinie nie potrzebne to ja bym czekał. Euro w górę mocno, na portach ruch i i jeść też ludzie muszą. Do żniw jeszcze trochę też czasu zostało.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    257

Właśnie oglądałem Agrościemę na TVP i mówią, że pszenica szybuje w górę, statki odbierają towar cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

A jak okolice Krasnystaw - Skierbieszów- Grabowiec ? Bo tak powoli się przymierzam swoją opchnąć i wolałbym ją sprzedać, niż oddać.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7577
Przed chwilą, jahooo napisał:

A jak okolice Krasnystaw - Skierbieszów- Grabowiec ? Bo tak powoli się przymierzam swoją opchnąć i wolałbym ją sprzedać, niż oddać.

670 - GRABOWIEC  650 - Skier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    956
5 godzin temu, jacek472 napisał:

Rozeznałem trochę temat i w mojej okolicy powiat łęczyński woj lubelskie skup walęciuk ludwin 670zł brutto, trzeba samemu zawieźć około 25km mam do nich i cedrob ponoć rano podnieśli cene powiedzieli mi 670 netto odbiór z gospodarstwa.

Jak myślicie czekać jeszcze czy sprzedawać?

CZEKAJ  to najgorszy moment żeby teraz sprzedawać . 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2357

mialem do kurnikow dzwonić czy wznowili kupno pszenicy ale chyba z tydzien poczekam lubelskie łeczynski


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4055
6 godzin temu, staszek131415 napisał:

Przestań tu ubliżać od złodziei kupującym załóż firmę i zacznij dostawcom płacić tyle ile sam chciałbyś dostać to zobaczysz jaki to biznes

Stasiu ! czujesz się zagrożony ? Pewnie w Twojej okolicy nie jeden rolnik na Ciebie klnie za ceny  jakie im oferujesz !

49 minut temu, jahooo napisał:

A jak okolice Krasnystaw - Skierbieszów- Grabowiec ? Bo tak powoli się przymierzam swoją opchnąć i wolałbym ją sprzedać, niż oddać.

Jak masz jeszcze pszenicę to w Twojej okolicy Zamość dostał akredytacje na magazyn składowy  ,dzwoń do nich , poznaj warunki i może akurat będziesz pierwszym w Polsce który zarobi więcej niż płaci Stasio !

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

Ja jeszcze trzymam, bardziej już chyba nie spadnie niż 650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

czyli po odliczeniu transportu ponad 140 do przodu, ładny zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolego Cybulek, Ampol i inne agroloki ile na teraz proponują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4055
45 minut temu, Grzechooo napisał:

Dzisiaj z Grabowca samochody jeden za drugim jadą, czyżby czyścili magazyny?

Wiozą na stacje kolejową i tam przeładowują 

 

24 minuty temu, jahooo napisał:

czyli po odliczeniu transportu ponad 140 do przodu, ładny zysk.

Transport koleją o wiele tańszy

 

5 minut temu, mano napisał:

Cena idzie do góry Matif

Pokaż wykres w złotówkach , tam widać cenę jakiej nie było kilka lat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3519

Na matifie już pokonany tegoroczny rekord 196,5 EURO x 4,61 =905,86

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cybulek17    1903
19 minut temu, WiesławZetor napisał:

Kolego Cybulek, Ampol i inne agroloki ile na teraz proponują?

Szczerze to nie powiem , bo nie wiem,  od agroloku trzymamy się z daleka,  ampol merol już też nic ( kiedyś braliśmy od nich nawozy ) . Teraz bardzo dużo współpracujemy z Chemirolem i tam w tym roku poszło killaset ton,  na dzień dzisiejszy 800 netto . Sporo jeszcze sprzedajemy na młyny  Szczepanki bo mają konkurencyjne ceny,  ale podobno sanepid nałożył na nich takie restrykcje w związku z wirusem , że chyba wstrzymają produkcję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj